Sunderland – Newcastle 3:0 (kon.) | Manchester United – Manchester City 0:0 (kon.) | Bournemouth – Tottenham 1:5 (kon.)
Liverpool – Southampton 1:1 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (0:0)
Southampton FC
Nedeľa 25.10.2015, 17:15 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 10. kolo

Dnešný zápas sa skončil zaslúženou remízou. Domáci sa síce po krásnej hlavičke Christiana Bentekeho ujali vedenia, no Jürgen Klopp si na svoju prvú výhru na lavičke Liverpoolu bude musieť ešte počkať. Na konečných 1.1 upravil v 86. minúte Sadio Mané, ktorý využil nedôrazné bránenie domácich obrancov. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný nedeľný večer. (19:11:49)

90+6

90+5
    Christian Benteke po dobrom centri netrafil loptu a následne ju nedokázal udržať na hracej ploche. Táto akcia bola v dnešnom zápase zrejme posledná.

90+4
    V priebehu dvoch minút sa na konci zápasu vykartoval Sadio Mané. Po faule na Alberta Morena dostáva druhú žltú kartu, a tak logicky musí nasledovať predčasný odchod pod sprchy.

90+3
    Benteke si dobre sklepol loptu v šestnástke hostí, no zakončiť nedokázal. Napokon vybojoval aspoň roh Roberto Firmino.

90+2
    Druhým potrestaným mužom v dnešnom dueli je strelec vyrovnávajúceho gólu Sadio Mané.

90+1
    V dnešnom zápase sa budú nadstavovať ešte 4 minúty. Na začiatku nadstavenia sa v dobrej šancí ocitol Graziano Pellè, no v rozhodujúcej chvíli sa pošmykol a loptu netrafil.

90
    Striedajúci Jordan Ibe vybojoval v súboji s Gastónom Ramírezom rohový kop, no Liverpoolu sa nepodarilo ohroziť bránu hostí.

89
    Liverpool začína ďalšiu útočnú akciu až z vlastnej polovice ihriska. Hostia sú naďalej agresívni a vysoko napadajú rozohrávku domácich.

88
    Graziano Pellè si nedovolene počínal v súboji s Mamadouom Sakhom. Domáci ale následne veľmi lacno strácajú loptu, a tak bude nasledovať len odkop od hosťujúcej brány.
    86. Sadio MANÉ - 1:1

86
    Southampton dal gól! Je vyrovnané. Domáci boli pri bránení priameho kopu veľmi nedôrazní a za to pykajú. Striedajúci Gastón Ramírez výborne predĺžil loptu na zadnú žrď, kde loptu upratal do brány domáceho tímu SADIO MANĚ.

85
    Prvá žltá karta v zápase. Po faule na Ryana Bertranda ju dostáva domáci kapitán James Milner.

84
    Christian Benteke vybojoval pre Liverpool rohový kop. Z následného centru sa dostal do zakončenia Roberto Firmino, no jeho hlavička až k Stekelenburgovi nedošla.

83
    Posledné striedanie zápasu. Z ihriska odchádza Philippe Coutinho a na záverečných 10 minút prichádza Jordan Ibe.

82
    Faulovaný bol kapitán Liverpoolu James Milner, a tak domáci futbalisti ostanú pri lopte.

81
    Martin Škrtel bol teraz nedôrazný v súboji s Sadiom Maném a Liverpool na to takmer doplatil. Našťastie pre domácich mierila strela senegalského útočníka nad Mignoletovu bránu.

80
    Posledné striedanie v tíme Ronalda Koemana. Z ihriska odišiel Steven Davis a na jeho miesto prichádza Gastón Ramírez.

79
    Z pravej strany sa predral k centru jeden z hosťujúcich futbalistov. Na jeho center sa snažil naskočiť si Mané, no obranné povinnosti si splnil Nathaniel Clyne.