Malaga – La Coruña 2:0 (kon.) | Levante – Sociedad 0:4 (kon.) | Las Palmas – Villarreal 0:0 (kon.)
Barcelona – Eibar 3:1 (kon.) | Atlético Madrid – Valencia 2:1 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (2:0)
Valencia CF
Nedeľa 25.10.2015, 20:30 • Estadio Vicente Calderón (Madrid) • Španielska LaLiga • 9. kolo

Zápas v Madride sa skončil. Druhý polčas priniesol gól Alcácera z pokutového kopu, ktorým Valencia znížila na 1-2. Remízu však hráči Valencie nedokázali vybojovať, a tak sa po dnešnom zápase tešia z troch bodov domáci. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 8 žltých kariet, po štyri na oboch stranách.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:24:39)

90+3

90+3
    Gabi vidí žltú kartu po faule na Minu.

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Atlético sa dlho držalo na útočnej polovici, ale teraz je už lopta v strede ihriska.

90+2
    Domáci zahrávali rohový kop, ktorý však nepriniesol žiadnu príležitosť, a po ňom nasleduje odkop od brány Valencie.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Valencia si vypracovala dobrú príležitosť, ale Mina z 13 metrov poslal loptu do stredu brány kde bol pripravený Oblak.

89
    Hra sa presunula do stredu ihriska kde oba tímy bojujú o loptu.

88
    Priamy kop hosťom nevyšiel a celá akcia sa končí útočným faulom Piattiho.

87
    Correa vidí žltú kartu za faul na Piattiho tesne pred hranicou 16ky.
    86.

86
    Z rohového kopu si domáci nevypracovali žiadnu šancu, ale čo je podstatnejšie, ani protiútok Valencie nebol úspešný.

85
    Po faule na Torresa zahrávali domáci priamy kop z 30 metrov, po ktorom prichádza kop rohový.

84
    Gomes vidí žltú kartu po faule na Torresa.

84
    Valencii už neostáva veľa času na vyrovnanie. Domáci kontrolujú hru, a nepúšťajú hostí do žiadnych príležitostí.