Jugra Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:4 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Riga 1:3 (kon.) | Ufa – Helsinki 4:0 (kon.)
Jekaterinburg – S.Moskva 2:3 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Dinamo Riga
cz Sobota 24.10.2015, 13:30 • Metallurg Ice Arena • KHL

59:01
    Teď ale došlo k útočnému faulu a je zřejmě po nadějích domácího týmu. Alexej Bereglazov (MET) dostává dvě minuty za hákování.

58:41
    Miks Indrašis (RIG) sice dal gól do prázdné branky, puk ale získal díky podražení, což neuniklo pozornosti sudího. Branka tedy neplatí a forvard Dinama je vyloučen.

53:17
    Tomáš Kundrátek (RIG) vyhodil puk do hlediště bez jakékoliv teče a je vyloučen na dvě minuty. Šance pro domácí tým!

39:28
    A máme tu vyloučení. Za krosček usedá na trestnou lavici rozčilující se Jaroslav Chabarov (MET).

32:40
    Dnes dvougólový Steven Seigo (RIG) neudržel nervy na uzdě a trefil pěstí Timkina do obličeje, za což inkasuje rovnou trest do konce utkání! Hosté se nestačí divit, co nyní rozhodčí vymyslel.

30:06
    Dlouho se motal v útočném pásmu a snažil se jí využít, ale nedokázal to. Na trestnou nyní za podražení míří Andris Džerinš (RIG).

27:54
    Jaroslav Chabarov (MET) a Edgars Kulda (RIG) se postrkovali v rohu kluziště a byli na sebe hodně naštvaní. Sudí oba hráče vyloučil za hrubost.

25:09
    Brankář Jakub Sedláček (RIG) dostává dvě minuty za podražení. Navíc útočník Tim Sestito (RIG) inkasuje osobní trest za nesportovní chování.

14:46
    Dvouminutový trest za podražení dostává Edgars Kulda (RIG). Metallurg může vyrovnat v přesilové hře.

07:30
    Přesilová hra pro Dinamo. Za hákování Bičevskise míří na trestnou lavici Arťjom Železkov (MET).

04:09
    Uvidíme první přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tim Sestito (RIG).

Michal Belšán

Góly a asistencie: 26. Antipin (Zaripov, Kovář) – 13. Seigo, 21. Seigo (Darzinš, Sestito), 56. Džerinš

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (od 21. Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Bereglazov, Medveděv – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Kosov, Filippi, Potěchin – Osala, Železkov, Timkin – Platonov, Arsenjuk, Kaletnik
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – K. Redlihs, Galvinš, Seigo, Kundrátek, Ševčenko, Sotnieks – Darzinš, Džerinš, M. Redlihs – Leino, Sestito, Indrašis – Saulietis, Bičevskis, Meija – Kulda, Berzinš, Skvorcovs – Locans

Rozhodca: Cyplakov, Ovčinnikov – Maťjuša, Nestěrov

Diváci: 6 823