Togliatti – HC Slovan 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 1:2 (po pr.)
Kazaň – Záhreb 2:0 (kon.)
Lada Togliatti
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 11.10.2015, 15:00 • Lada Arena, Togliatti • KHL

59:52
    Za podrazenie dostal dve minúty kapitán domácich Vorobiov a Slovan bude dohrávať zápas s výhodou dvoch mužov v poli.

50:09
    Nedovolené bránenie a na trestnú odchádza Barker, Slovan sa bude musieť brániť a čas bude chýbať.

40:50
    Opäť vylúčenie, Bumagin odkorčuľoval na lavicu hanby za držanie.

38:33
    Miklík dostal dve minúty za podrazenie a je po presilovke belasých.

37:46
    Tičar a Šťastný sedia na trestnej, Bolšakov a Romanov sa pridali k Floodovi. Slovan pokračuje v presilovke päť na štyri. Tresty sú rozdelené následovne: všetci štyria po päť minút za údery, navyše Šťastný dve minúty za nedovolené bránenie Masalskisa a „Zoro“ pomstiteľ Bolšakov dve minúty za hrubosť.

37:27
    Flood opustil hraciu plochu za držanie a prvú presilovku v zápase si zahrá Slovan.

27:36
    Novák za vrazenie na mantinel štvrtým dnešným vylúčeným hráčom v zápase a štvrtým vylúčeným na strane Slovana. Dve presilovky Lada využila.

25:10
    Hákovanie na Bočarova vytiahol Barker a dostal za to dve minúty, tretia presilovka v dnešnom zápase a opäť pre domácu Ladu.

19:15
    Nedovolené bránenie a Jeglič opúšťa hraciu plochu, presilovú hru bude hrať opäť Lada.

02:32
    Luža za podrazenie dostal dve minúty a domáci tím si zahrá presilovú hru.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 20. Bolšakov (Belousov, Vorobiov), 27. V. Strelcov (Bumagin, Flood) – 21. Miklík (Barker)

Lada Togliatti: Masalskis (Semionov) – Vorobiov (C), Romanov, Flood, Bolšakov, Viklund, Bočarov, Gurkin – Šenfeld, Belousov, Krysanov – Gurianov, Zaťovič, Bumagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Volgin – Komarov, Valujský, Mastriukov – Mokšancev
    HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Novák, Mihalik, Sersen (A), Starosta, Švarný, Luža – Kašpar, Nedorost, Miklík – Surový (C), Nagy (A), Bartovič – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skalický, Viedenský, Lušňák

Rozhodca: Gamalej, Olenin – Sivov, Šelianin

Diváci: 3.289