Spiš. N. Ves – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Lok. Košice – Košice 0:1 (kon.) | Sereď – Nové Mesto n/V 0:1 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
3:1 (0:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Nedeľa 23.08.2015, 10:30 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga

FK Spišská Nová Ves si dnes v netradičnom čase pripísala prvé víťazstvo v DOXXbet lige a na Spišie je to menší sviatok, keďže pre Spišiakov je každý bodík cenný, Dolný Kubín hral v prvom polčase celkom dobre, ale druhý polčas, hlavne začiatok vôbec nevyšiel a v priebehu šiestich minút inkasoval až trikrát. Potom sa snažil niečo z výsledkom spraviť, ale na body to už nestačilo. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie prenosy zo Spišskej Novej Vsi. (12:13:20)

90+1

90
    Nadstavený čas v druhom polčase je len jedna minúta a diváci už odchádzajú zo štadióna.

90
    Matteo Severini sa dostal k lopte ani sám nevie ako, ale jeho strela bola veľmi nepresná a zápas sa nám už iba dohrá.

88
    Domáci už majú hru pod kontrolou a nikam sa neponáhľajú.

86
    Diváci si po Ďalšom faule pýtajú žltú kartu, ale rozhodca ju nedá ani tentokrát.

85
    Tvrdý stret Rolanda Stančáka s hosťujúcim útočníkom Sanim a rozhodca odpískal faul Saniho, to sa však nepáčilo kapitánovi DOlného Kubína, ktorý výrazne protestoval.

84
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Laura, prichádza Chromek.

83
    Priamy kop hostí zahral Matúš Otruba, ktorý vystrelil priamo na bránu Stančáka a lopta skončila tesne nad brvnom.

82
    Strelec dvoch gólov odchádza z ihriska a tréner ho pochválil za skvelý výkon, ktorý mohol ošperkovať hetrikom.

81
    SIrko zahral rohový kop priamo na hlavu Boroša a ani tentokrát neprekonal Sakara. Jeho pokus smeroval tesne nad bránu.

80
    Richard Boroš je dnes pri chuti a po výbornej strele, ktorú mu Sakar vyrazil mohol oslavovať dnešný hetrik.

80
    Striedajúci hráč Matteo Severino skúsil pozornosť Rolanda Stančáka, ale ten nemal z jeho strelou žiadne problémy.

77
    Menšie zmätky po rohovom kope hostí, ale domáca obrana spolu so Stančákom to zvládla a Stančák loptu zobral do rúk, aj keď bol už na zemi.

76
    Ružomberčan Kotora je dnes najlepším hráčom Dolného Kubína, aj tentokrát pekne prešiel cez domáceho obrancu a vybojoval rohový kop pre hostí.

75
    Kiššák Lukáš je dnes veľmi aktívny, no teraz nedokázal vybojovať ani rohový kop. Škoda.

72
    Domáci maju hluchšiu pasáž zápasu a to využívajú hostia, ktorý sa nasťahovali pred šestnástku Stančáka a prichádza jeden center za druhým pred domáceho brankára.

71
    Hra sa nám momentálne veľmi kúskuje a Dolný Kubín sa snaží streliť kontaktný gól.

69
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Lipták, prichádza Rychnavský.

67
    Dolný Kubín dal gól!

Lukáš Ondrek krásne našiel MATÚŠA OTRUBU, ktorý loptu bez problémov dostal za Stančáka a hostia z Dolného Kubína znižujú na 1:3.

65
    Tomáš Čekovský sa aj pobavil spolu s divákmi, keď sa dostal do rýchleho protiútoku dvaja na jedného. Loptu mal na kopačkách a posielal ju spoluhráčoví, ktorý by zakončoval do prázdnej brány. Loptu tečoval obranca Dolného Kubína a ta sa dokotúľala až na tyč.

64
    Spišiaci sa snažia hrať už pre diváka a Tomáš Čekovský kolmicou nenašiel Liptáka.

62
    Z pravej strany poslal center Samuel Lipták, Sakar bez problémov loptu prikryl.

61
    Po výbornom výkone dochádza za potlesku z ihriska Baldovský a nahradí ho Štefánik.

60
    Po pätnástich minútach druhého polčasu konečne zahrozili aj hostia, keď Otruba vystrelil spoza šestnástky, ale mimo brány.

59
    Na dnešný zápas si našlo v tomto netradičnom čase na Spiši cestu na štadión 814 divákov.

58
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Milutinovič, prichádza Severino.

57
    Po ľavej strane sa predieral Lukáš Kiššák a bol nezastaviteľný, Zastavil ho až faul hosťujúceho hráča.

55
    Spišská Nová Ves dáva gól!
    Mário Baldovský zobral loptu skúsenemú kapitínovi Drengubiakovi, poslal ju RICHARDOVI BOROŠOVI, ktorý výbornou strelou k pravej žrdi nedal šancu Sakarovi. V priebehu šiestich minúť Spišiaci strelil tri góly a zaslúžene vedú nad Dolným Kubínom. Diváci sa bavia futbalom a sú veľmi spokojní s dnešným výkonom svojich miláčikov.

54
    Dolný Kubín, v ktorom nastúpili dnes aj dvaja hráči Ružomberka sa v druhom polčase nedostal takmer ani na polovicu súpera.

53
    A po priamom kope Spišiaci zvyšujú svoje vedenie, keď loptu poslal Sirko do šestnástky, kde sa najprv Boroš nepresadil, ale KAMIL ZEKUCIA bol na správnom mieste a loptu dotlačil do brány, aj keď si Sakar na loptu ešte siahol, ale gólu už nedokázal zabrániť.

51
    Domáci sa zaslúžene dostali do vedenia a pokračujú v útočnej snahe. Dnes aktívny Kiššak posielal center, ale bude z toho len rohový kop.

49
    Výstavný gól domácich. Mário Baldovský sa musel vracať rýchlo do obrany, ale skvelo odstavil od lopty hráča hostí a Mário Baldovský poslal skvelý center na hranicu pokutového územia, kde loptu dostal presne RICHARD BOROŠ a hlavičkovu prehodil Sakara. Krásny gól v podaní Spišskej Novej Vsi, ktorá v DOXXbet lige sa dostáva prvýkrát do vedenia.

48
    Po rohovom kope ďalšia šanca domácich, ale strelu domáceho hráča Sakar vyrazil a k dorážke sa už náš hráč nedostal. Škoda.

47
    Spišiaci hneď na začiatku mohli skórovať, ale z priameho kopu hosťujúci hráč loptu pohladil a tá skončila mimo brány.

46

Na Spiši sa hraje skvelý futbal a v tomto netradičnom čase pre Spišskú Novú Ves sme ešte gól nevideli. Ale šancí na to bolo neúrekom. Hral sa vyrovnaný prvý polčas, v ktorom však mali Spišiaci viac gólových šancí, ale nepodarilo sa im skórovať. Aj hostia z Dolného Kubína mali šance, ale čisto vyložene to neboli.

45+1

45+1
    Domáci ešte zahrozili v poslednej minúte, ale gól z toho nebol .

45
    Veľmi ťažká mala domov hlavičkou od hosťujúceho obrancu, ale Sakar to zvládol a loptu prikryl.

43
    Sakar musel loptu vyhlavičkovať, nakoľko sa nenachádzal v pokutovom územi.

40
    Mário Baldovský fauloval vraj prenikajúceho hráča a vidí dokonca žltú kartu.

40
    Lipták už loptu nestihol pred autovou čiarou a hostia budú loptu vhadzovať.

38
    Obrovská škoda, čo teraz zahodili domáci. Po skvelej akcii sa do zakončenia dostal Samuel Lipták, ktorý dostal loptu pred prázdnu bránu, ale nepochopiteľne loptu zle trafil a ta skončila mimo brány Sakara.

37
    Ľuboslav Laura skúsil ďalekonosný pokus, lopta pred Stančákom skočila , ale domáci brankár loptu prikryl.

36
    Rýchla akcia hostí, ale center Sopúca z pravej strany bol veľmi nepresný.

35
    Baldovský sa snažil poslať priamočiaru prihrávku Kiššákovi, no opäť bola príliš dlhá a skončila až v rukách brankára hostí.

33
    Ivan Kotora dostal skvelú prihrávku a odcentroval prízemne do šestnástky. Karol Sedláček odvracia na rohový kop.

31
    Spišiaci sa nevdzávajú a chcú sa dostať do vedenia. Opäť zabbojovali v napádaní a lotpu získal Kiššák, ktorý loptu poslal Čekovskému a ten mu ju vrátil, ale center Kiššáka pokryl Sakar.

30
    Tomáš Čekovský poslal loptu z rohového kopu na vzdialenejšiu žrď a loptu zatočil. Tá takmer skončila v sieti hosťujúcej bránky.

29
    Ďalšia nádherná akcia domáceho celku. Tomáš Čekovský poslal loptu Lukášoví Kiššákovi do šestnástky, ten ju z prvej poslal k Sirkovi, ktorý strelou z prvej poriadne vystrašil domáceho brankára. Strelu však tečoval domáci obranca a tá skončila tesne mimo ľavej tyče.

27
    Ale ani center z domácej obrany za hosťujúcu obranu nie sú presné.

26
    Hostia to od začiatku zápasu skúšaju centrami z ľavej a aj pravej strany, no domáca obrana je zatiaľ veľmi pozorná a nemá problémy.

25
    Z ľavej strany centroval domáci Sirko, jeho pokus však Sakar chytil, aj keď mu lopta v rukách poskakovala.

23
    Po chybe Slejzáka výborne ho zaskočil v obrane spoluhráč a loptu v slĺze odkopol na rohový kop hostí.

22
    Spišiaci vytiahli vysoké napádanie, čoho výsledkom bol zisk lopty, ale Tomáš Čekovský v súboji spadol a loptu získali hostia.

19
    Futbal na najvyššej úrovni sa hraje v Spiššskej Novej VSi. Tomáš Čekovský krásne našiel na pravej strane Lukáša Kiššaká, ktorý ešte lepšie poslal loptu pred šestnástku, kde na ňu bohužial nedočiahol Richard Boroš. Najväčšia šanca zápasu sa zrodila po krásnej akcii domácich.

18
    Stančák si vybehol na center ale nevyboxoval center a loptu netrafil, v ťažkej pozícii mohol Kotora trafiť prázdnu bránu, ale ani loptu do siete neusmernil.

17
    A ďalší faul hosťujúceho celku, keď Boroša zastavil domáci obranca, ktorý sa však čuduje.

15
    Kamil Zelucia chcel poslať prihrávku do behu Čekovskému, ale ten ju nemal šancu dobehnúť.
    Stretnutie je v plnom prúde.

13
    Ivan Kotora sa snažil prejsť do šestnástky cez Kamila Zekuciu, no v súboji spadol a predviedol skvelý komický kúsok.

12
    Domáci celok zo Spiša preberá útočnú aktivitu v tomto zápase. Po nesmelom začiatku domáci ožili a hraje sa na útočnej polovici Spišskej Novej Vsi.

11
    Richard Boroš dostával výbornu prihrávku za obranu, no v momente, keď sa lopty dotkol rozhodca odmáfal postavenie mimo hry.

10
    Hosťujúci hráč dostáva žltú kartu už po 10 minútach zápasu.

9
    Po rohovom kope sa domáci dostali do ďalšej výbornej šance, ale hlavička domáceho hráča skončila tesne mimo.

8
    Obrovská šanca domácich. Richard Boroš vystrelil spoza šestnástky a strelu zastavilo až brvno. Krásna strela domáceho útočníka.

7
    Domáci celok perfektne zakombinoval v strede ihriska, center Slejzáka však bol nepresný a skončil až za bránkou Sakara.

5
    Rohový kop hostí bez problémov stiahol Roland Stančák.

4
    Michal Kutlík poslal skvelý center pred domáceho brankára na výborne postaveného Siradja Saniho, ale ten nakoniec nezakončil a z veľkej šance hostí gól nepadol.

2
    Lukáš Kiššák sa nepredral v šestnástke súpera k zakončeniu.

1
    Ivan Kotora hneď na začiatku posielal center z pravej strany, no kapitán domácich Karol Sedláček odvrátil hroziace nebezpečenstvo.

1
    Úvodný výkop mali na starosti hráči, Dolného Kubína.

1

Prajem Vám krásne nedeľné dopoludnie a vítam vás pri sledovaní online prenosu zo zápasu štvrtého kola DOXXbet ligy medzi domácim celkom FK Spišská Nová Ves a hosťami z MFK Dolný Kubín.

Spišiaci vybojovali prvý bod v DOXXbet lige po 15 rokoch. V minulom kole takmer zaskočili favorita a obrali ho o body, keď s VSS Košice prehrali tesne 0:1. Prvý gól dostali opäť pred polčasovou prestávkou. Spišiaci cítia šancu na zisk ďalšieho bodu v tejto sezóne, ale vedia, že budú musieť predviesť 100% výkon.
    Predchádzajúce zápasy :
    MFK Lokomotíva Zvolen – FK Spišská Nová Ves 3:0
    FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov 1:1
    FC VSS Košice – FK Spišská Nová Ves 1:0

Hostia z Dolného Kubína v prvých dvoch zápasoch získali 6 bodov a v DOXXbet lige nie sú žiadnymi novicmi. Dolný Kubín sa v tejto sezóne predstaví vôbec po prvýkrát cestuje za súperov. Doterajšie zápasy odohrali doma. Dolný Kubín bude v tomto zápas miernym favoritom.