Spiš. N. Ves – Dolný Kubín 3:1 (kon.) | Lok. Košice – Košice 0:1 (kon.) | Sereď – Nové Mesto n/V 0:1 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
3:1 (0:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Nedeľa 23.08.2015, 10:30 • Mestský štadión Sp. N. Ves • MONACObet liga

FK Spišská Nová Ves si dnes v netradičnom čase pripísala prvé víťazstvo v DOXXbet lige a na Spišie je to menší sviatok, keďže pre Spišiakov je každý bodík cenný, Dolný Kubín hral v prvom polčase celkom dobre, ale druhý polčas, hlavne začiatok vôbec nevyšiel a v priebehu šiestich minút inkasoval až trikrát. Potom sa snažil niečo z výsledkom spraviť, ale na body to už nestačilo. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie prenosy zo Spišskej Novej Vsi. (12:13:20)

90+1

90
    Nadstavený čas v druhom polčase je len jedna minúta a diváci už odchádzajú zo štadióna.

90
    Matteo Severini sa dostal k lopte ani sám nevie ako, ale jeho strela bola veľmi nepresná a zápas sa nám už iba dohrá.

88
    Domáci už majú hru pod kontrolou a nikam sa neponáhľajú.

86
    Diváci si po Ďalšom faule pýtajú žltú kartu, ale rozhodca ju nedá ani tentokrát.

85
    Tvrdý stret Rolanda Stančáka s hosťujúcim útočníkom Sanim a rozhodca odpískal faul Saniho, to sa však nepáčilo kapitánovi DOlného Kubína, ktorý výrazne protestoval.

84
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Laura, prichádza Chromek.

83
    Priamy kop hostí zahral Matúš Otruba, ktorý vystrelil priamo na bránu Stančáka a lopta skončila tesne nad brvnom.

82
    Strelec dvoch gólov odchádza z ihriska a tréner ho pochválil za skvelý výkon, ktorý mohol ošperkovať hetrikom.

81
    SIrko zahral rohový kop priamo na hlavu Boroša a ani tentokrát neprekonal Sakara. Jeho pokus smeroval tesne nad bránu.

80
    Richard Boroš je dnes pri chuti a po výbornej strele, ktorú mu Sakar vyrazil mohol oslavovať dnešný hetrik.

80
    Striedajúci hráč Matteo Severino skúsil pozornosť Rolanda Stančáka, ale ten nemal z jeho strelou žiadne problémy.

77
    Menšie zmätky po rohovom kope hostí, ale domáca obrana spolu so Stančákom to zvládla a Stančák loptu zobral do rúk, aj keď bol už na zemi.

76
    Ružomberčan Kotora je dnes najlepším hráčom Dolného Kubína, aj tentokrát pekne prešiel cez domáceho obrancu a vybojoval rohový kop pre hostí.

75
    Kiššák Lukáš je dnes veľmi aktívny, no teraz nedokázal vybojovať ani rohový kop. Škoda.

72
    Domáci maju hluchšiu pasáž zápasu a to využívajú hostia, ktorý sa nasťahovali pred šestnástku Stančáka a prichádza jeden center za druhým pred domáceho brankára.

71
    Hra sa nám momentálne veľmi kúskuje a Dolný Kubín sa snaží streliť kontaktný gól.