Ingolstadt – Dortmund 0:4 (kon.) | Mönchengladbach – Mainz 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (0:1)
1. FSV Mainz 05
Nedeľa 23.08.2015, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

To je odomňa všetko, prajem príjemný zvyšok večera. (19:25:08)

Tak zápas sa nám práve skončil, dneska sme boli svedkami veľmi zaujímavého duelu, keď domáci tím síce mal prevahu na šance, ale nedokázal ich naplno využiť. V prvom polčase inkasovali domáci gól z kopačky Jairoa, na to ešte dokázal reagovať v druhom dejstve Herrmann a vyrovnal. No v 79. minúte zápasu prišla chvíla hosťujúceho Clemensa, ktorý prestrelil domáceho brankára a rozhodol o výhre svojho tímu. Mainz si po dnešnej výhre pripisuje svoje prvé body do tabulky, naopak ich dnešný súper Borussia Mönchengladbach ostáva bez bodu.

90+3

90+2
    Granit Xhaka (B. Mönchengladbach) sa už dostával do dobrej pozície, obrana mu to ale prekazila a loptu mu zobrala.

90+2
    Rozhodca sa rozhodol nadstaviť ešte 3 minúty.

90+1
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Jošinori Muto, prichádza Ku Ča-čchol.

90+1
    Žltú kartu dostáva Julian Korb (Borussia Mönchengladbach).

88
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Thorgan Hazard, prichádza Mahmoud Dahoud.
    87.

87
    Yoshinori Muto (Mainz) sa dostal do zakončenia po presnom pase, jeho strelecký pokus ale brankára domáceho tímu neprekvapil.

87
    Domáci sa skúšajú presadiť vďaka nakopávaným loptám, ale zatiaľ táto taktika nieje veľmi úspešná.

86
    Ibrahima Traore (B. Mönchengladbach) sa teraz skúšal presadiť proti obrane súpera individuálne, jeho prienik ale nakoniec úspešný nebol.

85
    Striedania nám teraz rozkúsovali trocha hru, ale už domáci tím začína vytvárať na obranu súpera tlak.

83
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Christian Clemens, prichádza Leon Balogun.

81
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Lars Stindl, prichádza Josip Drmić.

81
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Patrick Herrmann, prichádza Branimir Hrgota.

81
    Domáci inkasovali gól v najhoršom možnom čase, na zvrat už mi ostávajú len záverečné minúty zápasu.
    79. Christian CLEMENS - 1:2

79
    Mainz dal gól! Tak toto je neuveriteľné, domáci tím ostáva šokovaný, ojedinelá ofenzívna akcia hostí končí gólom. CHRISTIAN CLEMENS sa dostal k strele a prekonal brankára domáceho tímu !