Česko – Dánsko 1:2 (kon.) | Nemecko – Srbsko 1:1 (kon.)
Česko
1:2 (1:0)
Dánsko
cz Streda 17.06.2015, 18:00 • Praha - Eden • Majstrovstvá Európy U21 • Skupina A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:57:22)

Držení míče: 43% : 57%

Je konec! Dánové se radují z vítězství 2:1, které vybojovali hlavně díky lepší druhé půli. V ní se český tým nedokázal popasovat s lépe hrajícím soupeřem, byl hodně pasivní a Dánové udávali tón zápasu. Po nadějném prvním poločase, kdy mohli Češi nastřílet hned několik gólu, tak domácí reprezentace hráčů do jedenadvaceti let odchází z trávníku se sklopenými hlavami bez bodu.

90+5

90+5
    Martin Frýdek posílá prudký pas z levé strany do vápna Dánů, ale tam čtyři spoluhráči nedokázali míč zasáhnout.

90+4
    Brabec se nedostal na hrotu útoku k míči a Dánové odkopávají míč daleko od svého vápna.

90+2
    Sebedůvěra Dánů narostla ve druhém poločase do očekávaných rozměrů a Tomáš Koubek nyní musel zasahovat po střele Berggreena.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut, což je čas, během kterého se s výsledkem dá ještě pohnout na obě strany.

90+1
    Dánové branku Tomáše Koubka neohrozili a Češi vyrazili okamžitě do útoku, jenže ten končí nepřesnou přihrávkou.

90
    Stupeň nejvyššího ohrožení pro branku českého týmu, rohový kop Dánů z pravé strany, z něhož padl druhý gól!

89
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Rasmus Falk, přichází Emil Berggreen.

Dnešní utkání sleduje 15 987 diváků.
    Trávníkův gól nebyl uznán
    88. Trávník (CZE)

88
    Pozor, Michal Trávník dokázal dopravit míč do branky, Busk nejprve jeho hlavičku stihl vyrazit, ale na dorážku již nedosáhl. Jenže gól neplatí, evidentní ofsajd!

87
    Martin Frýdek neuspěl na levé straně, alespoň vybojoval autové vhazování.

86
    Tomáš Koubek chytá míč po volném kopu Dánů a snaží se o co nejrychlejší rozehrávku.

85
    Parádní obrat Dánů, česká jedendvacítka tak jde ve stopách reprezentačního "áčka", který v kvalifikačním souboji na Islandu také vedl 1:0, aby nakonec prohrál 1:2. Ve druhém poločase jsou Dánové jasně lepší.
    Pione SISTO - 1:2

84
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Dánové jdou do vedení po rohovém kopu, kdy míč propadl na malém vápně k bránícmu Zmrhalovi, ten nedokázal odehrát, technickou střelou se pak prosadil PIONE SISTO a míč prošel do branky.
    83. Poulsen (DEN)

Martin Dvořák

Góly: 35. Kadeřábek (Petrák) – 56. Vestergaard (Knudsen), 84. Sisto (Christensen)

Karty:   4. Knudsen (DEN), 31. Vestergaard (DEN)

Česko: Koubek – Kadeřábek, Brabec (C), Baránek (82. Jánoš), Hybš – Petrák – Frýdek, Přikryl (62. Trávník), Zmrhal, Krejčí (76. Skalák) – Kliment.
    Náhradníci: Pavlenka, Reichl – Mat. Hanousek, Jánoš, Jugas, Takács, Houska, Masopust, Trávník, Skalák.

Dánsko: Busk Jensen – Scholz, Sørensen (25. Vigen Christensen), Vestergaard (C), Knudsen – Christensen, Thomsen, Højbjerg – Y. Poulsen, Fischer (57. Sisto), Falk (89. Berggreen).
    Náhradníci: Rønnow, Jensen – Brock-Madsen, Berggreen, Bech, Vigen Christensen, Sisto, Nørgaard, Remmer, Jønsson, Durmisi, Banggaard.

Rozhodca: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (vš. POL)

Diváci: 15 987