Taliansko – Portugalsko | 0:1 (kon.) | | | Poľsko – Grécko | 0:0 (kon.) |
Lotyšsko – Malta | 1:2 (kon.) | | | Andorra – Litva | 1:0 (kon.) | | | Estónsko – San Maríno | 0:0 (kon.) |
Rumunsko – Arménsko | 3:0 (kon.) |
Ekvádor – Bolívia | 2:3 (kon.) | | | Čile – Mexiko | 3:3 (kon.) | | | Paraguaj – Jamajka | 1:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Cruzeiro | 0:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Čukarički Belehrad | 2:1 (kon.) |
Thajsko – Nemecko | 0:4 (kon.) | | | Pobr. Slonoviny – Nórsko | 1:3 (kon.) | | | Holandsko – Kanada | 1:1 (kon.) |
Čína – N. Zéland | 2:2 (kon.) | | | Ekvádor – Japonsko | 0:1 (kon.) | | | Švajčiarsko – Kamerun | 1:2 (kon.) |
90+2
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Ongueneová, přichází Akabaová.
|
|
88
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Zougaová, přichází Nganiová.
|
|
80
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Dickenmannová, přichází Remundová.
|
|
69
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Hummová, přichází Aigbogunová.
|
|
65
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Kiwičová, přichází Bernauerová.
|
|
57
|
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Nchoutová, přichází Ngonová.
|
Góly:
24. Crnogorčevičová – 47. Ongueneová, 62. Ngonová
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 82. Waltiová (SUI) – 19. Feudijová (CAM), 35. Nchoutová (CAM), 68. Meffometouová (CAM), 90+2. Enganamouitová (CAM)
Nepremenená penalta:
Švajčiarsko:
Thalmannová – Maritzová, Waltiová, Kusterová, Rinastová -Bachmannová, Moserová, Kiwičová, Dickenmannová – Crnogorčevičová, Hummová
Náhradníci: Abbeová, Aigbogunová, Bernauer, Betschart, Burkiová, Deplazes, Ismaili, Michel, Oehrli, Remund, Schwarz, Zehnder
Tréner:
Kamerun: N. Ngoová – Ejangueová, Awonaová, Manieová, Meffometouová – Feudijová, Yangová – Ongueneová, Zougaová, Nchoutová – Enganamouitová
Náhradníci: Abenaová, Akabaová, Awachwiová, Bellaová, Enyegueová, Leuková, Mbororová, Ndjouhová, Nganiová, G. Ngová, Ngonová, Sonkengová
Tréner:
Náhradníci: Abbeová, Aigbogunová, Bernauer, Betschart, Burkiová, Deplazes, Ismaili, Michel, Oehrli, Remund, Schwarz, Zehnder
Tréner:
Kamerun: N. Ngoová – Ejangueová, Awonaová, Manieová, Meffometouová – Feudijová, Yangová – Ongueneová, Zougaová, Nchoutová – Enganamouitová
Náhradníci: Abenaová, Akabaová, Awachwiová, Bellaová, Enyegueová, Leuková, Mbororová, Ndjouhová, Nganiová, G. Ngová, Ngonová, Sonkengová
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Radim Sochor
@RadimSochor