Brazília – Peru 2:1 (kon.) | Ekvádor – Bolívia 2:3 (kon.)
Ekvádor
2:3 (0:3)
Bolívia
cz Pondelok 15.06.2015, 23:00 • Estadio Elías Figueroa Brander (Valparaíso) • Copa América • Skupina A
    Miler BOLAŇOS - 2:3

82
    Ekvádor právě vstřelil branku!
    Ekvádor dává branku naděje! Osm minut před koncem základní hrací doby máme stav 2:3! Ve středu pole se dostal k míči MILER BOLAŇOS, který dostal hodně prostoru a prostě vypálil! Quiňónez byl na jeho střelu krátký!
    Enner VALENCIA - 1:3

48
    Ekvádor hned na začátku poločasu snižuje na 1:3! To by mohlo být ještě zajímavé! Ve středu hřiště špatně odkopl míč Bejarano a k míči se dostal Jefferson Montero, který se dostal do vápna a předal míč na nohu ENNERA VALENCII, který poslal míč do opuštěné branky!
    Marcelo MORENO - 0:3

43
    Bolívie právě vstřelila branku!
    0:3! Tak to je poločas snů pro Bolívii! K penaltovému puntíku se postavil MARCELO MORENO, který vystřelil přesně k tyči a nedal Domínguezovi šanci zasáhnout!
    Martin SMEDBERG-DALENCE - 0:2

18
    0:2! Bolívie zažívá fantastický vstup do utkání a jde již do dvoubrankového vedení! Velkou chybu při rozehrávce udělal Erazo, který namazal Morenovi, který míč následně poslal MARTINU SMEDBERG-DALENCOVI, jehož rána z velké dálky zapadla přesně k tyči!
    Ronald RALDÉS - 0:1

5
    Z následného rohového kopu se Bolívie prosazuje a hned v páté minutě jde do vedení! Rozehrávky rohového kopu se zhostil Smedberg-Dalance, který svým centrem našel ve vápně volného RONALDA RALDÉSE, ten poslal přesnou hlavičku a Domínguez neměl šanci zasáhnout!