Sobota 06.06.2015, 17:00 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

88
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Lupčo, prichádza Šesták.

76
    Skvelý, naozaj skvelý zápas zažíva dnes Chovanec. Jeden gól už dal a pár ďalších už mal na kopačke. Teraz krásnou hlavičkou pod tyč ohrozil Bajzu. Ten vytiahol dobrý zákrok.

71
    Obrana hostí toho už má naozaj dosť. Po krásnej prihrávke za obranu sa rútil jeden na jedného Chovanec. Ten ešte zrejme nemá nakalibrované mieridlá. Tesne prestreľuje.

70
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Bayon, prichádza Tóth.

69
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jasenovský, prichádza Minárik.

68
    Michalovce dali gól!

SAMUEL GARCIA BAYON nepozeral na nepodarené minúty z jeho strany a s chladnou hlavou premieňa penaltu!. Trafil presne ku pravej tyči. Do protismeru Bajzu.

67
    A po faule Kleca v šestnástke na Leška uvidíme aj penaltu!!

66

Tak to je ale zápas pre TOMÁŠA CHOVANCA. Len pár minút po vrátení na trávnik strieľa gól po krásnom brejku. Asistenciu si pripisuje Leško.

62
    MŠK Žilina B dáva gól!
    Nedáš, dostaneš! To sa zase raz potvrdilo. Z veľkej diaľky prekvapil strelou MICHAL KLEC. Krásna strela bola umiestnená tesne ku ľavej žrdi. Kira nemal šancu.

60
    Kunca zase ukázal svoje prednosti. Dostal sa cez hráča a krásne nacentroval. Jeho prihrávku Bayon poslal smerom na bránu, no Bayon pravou nohou z uhla míňa bránu.

59
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Hamuľák, prichádza Chovanec.

55
    Z ničoho nič pohrozili hostia. Dostali sa do brejku a potom prišiel brejk z ľavej strany. Do prázdnej brány nedokázal usmerniť loptu Klec. Bol v plnej rýchlosti a loptu poslal vysoko nad.

53
    Žltú kartu dostáva Krčula (MŠK Žilina B).

51
    Žltú kartu dostáva Klec (MŠK Žilina B).

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Michlík, prichádza Vallo.

46
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Streňo, prichádza Koscelník.

40
    Nepozorná obrana a pekné individuálne schopnosti JAKUBA MICHLÍKA znižujú stav na 3:1. Kira robil čo mohol ale z blízkosti nemal šancu.

33

A je tu aj tretí. Kunca predviedol rýchle nohy, ohrozil Bajzu a z dorážky do prázdnej brány zakončil MICHAL HAMUĽÁK.

23
    Marco Perez s ďalšou šancou na zvýšenie skóre. Po centre z pravej strany hlavičkou pohrozil. Treba pochváliť Bajzu za dobrý zákrok.

20

A domáci po piatich minútach udierajú znova. Po chybe v obrane sa dostali do prečíslenia Zemplínčania. Bayon nahral voľnému Leškovi a ten krásnym obstrelom nedal Bajzovi žiadnu šancu.

15

Domáci sa ujímajú vedenia po krásnej akcii. Po poskytnutej výhode stihol dlhú prihrávku Leško, ktorý nahral Dankovi, ten nacentroval do šestnástky na voľného Bayona. Španiel naznačil strelu ale tým iba okabátil defenzívu hostí. Nahral nabiehajúcemu DOMINIKOVI KUNCOVI a ten bez problémov rozvlnil sieť z pár metrov.

5
    Michalovce s prvou veľkou gólovkou! Leško pekne nahral nabiehajúcemu Hamuľakovi a ten len tesne prestrelil pravý roh brány.

Michal Sisák

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 15. Kunca, 20. Leško, 33. Hamuľák, 66. Chovanec, 68. Bayon (pen.) – 40. Michlík, 62. Klec

Karty:   51. Klec (ZIB), 53. Krčula (ZIB)   67. Klec (ZIB)

MFK Zemplín Michalovce: Kira, Gallo "K", Perez, Grič, Leško, Danko, Kunca, Bayon, Podhorin, Hamuľak, Streňo.
    Náhradníci: Raška, Caballero, Chovanec, Turík, Regáli, Koscelník, Tóth.

MŠK Žilina B: Bajza, Šmehíl, Tlacháč, Kopičár, Ďuratný "K", Klec, Michlík, Lupčo, Jasenovský, Krčula, Konečný.
    Náhradníci: Minárik, Vallo, Beniač, Šesták, Kňazovič.

Rozhodca: Straka – Weiss, Jenčura