MFK Zemplín Michalovce
5:2 (3:1)
MŠK Žilina B
Sobota 06.06.2015, 17:00 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Je za nami zápas s veľa gólmi. Zápas patril do jasnej réžie Michaloviec. Začali veľmi dobre od prvých minút. Zrazu bolo 3:0 a už sa zdalo že je za nami všetka akcia. No dvomi gólmi Žilina na pár minút zdramatizoval zápas. Ale iba na pár minút. Potom prišiel výborný Chovanec, druhá žltá karta, penalta a gól Bayona.
    Žilinskí kolektív má ešte pred sebou dlhú cestu no je vidieť už prvé plody ovocia.
    Z Michaloviec je to na túto sezónu všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť počas celej sezóny a teším sa na vás vo Fortuna Lige. (18:50:57)

90+1

90+1
    Na michalovskom štadióne sa hrá posledná minúta druhej ligy.

90
    Šmehíl sa nedostal ku zakončeniu. Vykopávať bude Kira.

89
    Chovanec v ofsajde.

89
    Strela Krčuli skončila vysoko vysoko nad.

88
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Lupčo, prichádza Šesták.

87
    Hostia už ani nepamätajú kedy naposledy boli na polovici hostí.

86
    „My tú ligy aj tak vyhráme." – fanklub domácich

85
    Celý štadión tlieska domácim a aj týmto gestom im ďakuje za skvelé výkony a splnenie tak vytúženého postupu do Fortuna Ligy.

84
    Aj Koscelník túži po góle. Strela po zemi nerozhodila brankára Bajzu ani tentokrát.

83
    Gól si chcel dať ešte aj Grič. Strelu Bajza vyrazil, Chovancova následná hlavička nebola z gólových.

82
    Premostenie hry od Podhorina na Kuncu nevyšlo, lopta bola pridlhá.

81
    Leškova dobrá strela tesne mimo brány. Žilinčania už len túžobne očakávajú koniec.

80
    Chovanec z uhla len do Bajzu. Michalovce majú tieto minúty priemer jedna gólová šanca na minútu.

79
    Koscelniková krásna strela prinútila vytiahnúť Bajzu ešte lepší zákrok.

78
    Potlesk divákov si zaslúžila akcia domácich, ktorí šikovnými prihrávkami prešli až do šestnástky. Strela skončila len na bočnej sieti.

77
    Dnešné stretnutie sleduje 1058 divákov.

76
    Skvelý, naozaj skvelý zápas zažíva dnes Chovanec. Jeden gól už dal a pár ďalších už mal na kopačke. Teraz krásnou hlavičkou pod tyč ohrozil Bajzu. Ten vytiahol dobrý zákrok.

Michal Sisák

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 15. Kunca, 20. Leško, 33. Hamuľák, 66. Chovanec, 68. Bayon (pen.) – 40. Michlík, 62. Klec

Karty:   51. Klec (ZIB), 53. Krčula (ZIB)   67. Klec (ZIB)

MFK Zemplín Michalovce: Kira, Gallo "K", Perez, Grič, Leško, Danko, Kunca, Bayon, Podhorin, Hamuľak, Streňo.
    Náhradníci: Raška, Caballero, Chovanec, Turík, Regáli, Koscelník, Tóth.

MŠK Žilina B: Bajza, Šmehíl, Tlacháč, Kopičár, Ďuratný "K", Klec, Michlík, Lupčo, Jasenovský, Krčula, Konečný.
    Náhradníci: Minárik, Vallo, Beniač, Šesták, Kňazovič.

Rozhodca: Straka – Weiss, Jenčura