Senec – Bardejov 2:0 (kon.) | Pohronie – Dubnica 4:2 (kon.) | Trebišov – Dolný Kubín 1:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
4:2 (3:1)
FK Dubnica
Piatok 05.06.2015, 17:00 • Dolná Ždaňa (Dolná Ždaňa) • MONACObet liga

83
    Dubnica dala gól!

V 83.minúte sa hosťom podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov, stav stretnutia tak je 4:2! Uvidíme, či tento gól, ešte nejako zdramatizuje záver zápasu. Autorom gólu je GIANFRANCO D ´ ERRICO!

57
    Pohronie dalo gól!

V 57.minúte pridávajú domáci svoj štvrtý gól v tomto zápase a dostávajú sa tak do vedenia 4:1! Autorom gólu je ADAM ŠIRÁŇ!

33

Hostia sa však dlho z kontaktného gólu neradovali, domáci o dve minúty na to opäť odskakujú hosťom na rozdiel dvoch gólov – 3:1! Autorom gólu je PATRIK ABRAHÁM!

31

Hosťom sa v 31.minúte podarilo streliť kontaktný gól a znížiť tak na 2:1! Autorom gólu je GIANFRANCO D ´ ERRICO!

24

V 24.minúte pridávajú domáci svoj druhý gól v tomto zápase a tak sa dostávajú do vedenia 2:0! Autorom gólu je PATRIK ABRAHÁM!

15

V 15.minúte zápasu sme svedkami prvého gólu v tomto zápase! Postarali sa oň domáci a tak sa dostávajú do vedenia 1:0! Autorom gólu je JÁN SOJKA!