Senec – Bardejov 2:0 (kon.) | Pohronie – Dubnica 4:2 (kon.) | Trebišov – Dolný Kubín 1:2 (kon.)

90
    Zrejme sa už nič zvláštneho v zápase nestane, práve plynie nadstavený čas, čakáme už len na hvizd rozhodcu, ktorý ukončí toto stretnutie, ktoré lepšie zvládol z hľadiska efektivity domáce mužstvo.

83
    Dubnica dala gól!

V 83.minúte sa hosťom podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov, stav stretnutia tak je 4:2! Uvidíme, či tento gól, ešte nejako zdramatizuje záver zápasu. Autorom gólu je GIANFRANCO D ´ ERRICO!

75
    Obraz hry sa moc nemení, lopta sa sťahuje od jedného tímu ku druhému, moc útočných akcií však nevidíme.

63
    Zápas sa už zrejme len dohráva, oba tímy sa dostávajú ku lopte, ale moc útočných akcií nevidíme.

60
    Domáci tím vedie už 4:1, zrejme je už o víťazovi zápasu rozhodnuté. Uvidíme, čo sa ešte niečo v zápase udeje.

57
    Pohronie dalo gól!

V 57.minúte pridávajú domáci svoj štvrtý gól v tomto zápase a dostávajú sa tak do vedenia 4:1! Autorom gólu je ADAM ŠIRÁŇ!

50
    Ubehlo nám už 5.minút z druhého polčasu, obraz hry je zatiaľ vyrovnaný, domáci však stále vedú o dva góly.

46

V prvom polčase sme boli svedkami až štyroch góloch, domáci celok vedie 3:1 nad svojim dnešným súperom. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas.

45

33

Hostia sa však dlho z kontaktného gólu neradovali, domáci o dve minúty na to opäť odskakujú hosťom na rozdiel dvoch gólov – 3:1! Autorom gólu je PATRIK ABRAHÁM!

31

Hosťom sa v 31.minúte podarilo streliť kontaktný gól a znížiť tak na 2:1! Autorom gólu je GIANFRANCO D ´ ERRICO!

30
    Je za nami pol hodina hry, domáci tím stále vyhráva 2:0!

25
    Hra bola aj po prvom góle domácich vyrovnaná, hostia často útočili, ale gól napokon strieľajú domáci a tak idú do vedenia o dva góly.

24

V 24.minúte pridávajú domáci svoj druhý gól v tomto zápase a tak sa dostávajú do vedenia 2:0! Autorom gólu je PATRIK ABRAHÁM!

16
    Domáci tím sa ujal vedenia 1:0, uvidíme, ako na to zareagujú hostia.

15

V 15.minúte zápasu sme svedkami prvého gólu v tomto zápase! Postarali sa oň domáci a tak sa dostávajú do vedenia 1:0! Autorom gólu je JÁN SOJKA!