Senec – Bardejov 2:0 (kon.) | Pohronie – Dubnica 4:2 (kon.) | Trebišov – Dolný Kubín 1:2 (kon.)

90
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Pantone, prichádza Briestenský.

79
    Dolný Kubín dal gól!

V 79.minúte sa podarilo hosťom pridať svoj druhý gól v tomto zápase otočiť tak stav stretnutia vo svoj prospech – 2:1! Autorom gólu z pokutového kopu je SIRADJI SANI!

79
    Bola nariadená penalta pre MFK Dolný Kubín!

72
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza , prichádza Šimko.

61

V 61.minúte sa podarilo hosťom streliť gól a vyrovnať tak na priebežných 1:1! Autorom gólu je SIRADJI SANI!

55
    Žltú kartu dostáva Levický (Slavoj Trebišov).

46

45+0

44
    Žltú kartu dostáva Santaguida (MFK Dolný Kubín).

44
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Bartoš, prichádza Santaguida.

39
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Stropkay, prichádza Hirko.

35
    Trebišov dal gól!
    V 35.minúte strieľa domáci tím úvodný gól zápasu a tak sa dostáva do vedenia 1:0!

1

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po zápase! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!

Slavoj Trebišov: Macej – Levický, Pačuta, Lechman, Sarik, Vaňo, Bandoľa, Gracer, Dimić, Olah(K), Stropkay
    Náhradníci: Tomko – Šimko, Hirko, Bushaj-Esso

MFK Dolný Kubín: Sakar – Polák, Sopúch, Pantone, Murín, Kotatis, Kmeť, Otruba, Podolský, Sani(K), Bartoš
    Náhradníci: Carlino – Baričák, Briestenský, Santaguida

Rozhodca: Martin Dohál – Juraj Lieskovský, Anton Perát – Štefan Molitoris.

Dobrý deň vážení športoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu Doxxbet ligy a jej skupiny o záchranu, v ktorom trebišovský Slavoj privíta Dolný Kubín. Stretnutie sa začína o 17,00 hod a my vám ho prinesieme prostredníctvom zmien stavu.

Už pred posledným kolom je jasné že futbalisti Trebišova opúšťajú po roku druhú najvyššiu súťaž a minimálne na rok si zahrajú najvyššiu regionálnu súťaž. Slavoj je pred záverečným kolom na poslednom mieste a nič s tým neurobí ani dnešné prípadné víťazstvo. V predošlom kole podľahli domáci Moldave nad Bodvou a to rozdielom triedy 5:2.

MFK Dolný Kubín

Hostia splnili svoj cieľ s ktorým vstupovali do jarnej odvety a ktorým bola záchrana v súťaži. Už pred posledným strernutím je tak jasné že Dolný Kubín uvidíme v Doxxbet lige aj v nasledujúcej sezóne. Hostia obsadia v konečnom účtovaní minimálne štvrtú pozíciu. Dnešná prípadná remíza či výhra ich však môže vyniesť na tretiu pozíciu pred rezervu MFK Košice. V predošlom kole hostia podľahli doma košickej Lokomotíve 0:1.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..