Zenit – Eindhoven 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Anderlecht 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Sevilla 2:3 (kon.)
Salzburg – Villarreal 1:3 (kon.) | Besiktas – Liverpool 1:0 (5:4 po pen.) | Fiorentina – Tottenham 2:0 (kon.)
D.Kyjev – Guingamp 3:1 (kon.) | Inter – Celtic 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Amsterdam 0:3 (kon.)
Bilbao – Turín 2:3 (kon.) | Feyenoord – AS Rím 1:2 (kon.) | Everton – YB Bern 3:1 (kon.)
Neapol – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brugge – Aalborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Olympiakos – Dnipropetrovsk 2:2 (kon.)
Athletic Club Bilbao
2:3 (1:2)
FC Turín
Štvrtok 26.02.2015, 21:05 • San Mamés Stadium (Bilbao) • Európska liga

Zápas v Bilbau sa skončil. Bol to skvelý zápas s krásnymi gólmi a s veľkým množstvom zahodených šancí, so šťastným koncom pre hostí z Turína. Tí dokázali v Bilbau zvíťaziť 3-2 a postupujú do ďalšej fázy Európskej ligy. V druhom polčase sme videli dva góly, po jednom na oboch stranách. Za domácich vyrovnával na 2-2 De Marcos, no následne na 2-3 pre hostí upravil Darmian.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:59:32)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta zápasu. Domáci sa už nehrnú dopredu, a najradšej by už mali dnešný zápas za sebou.

90+3
    Domáci si v posledných 10 minútach nevypracovali ani len jednu šancu a fanúšikovia Turína, ktorí prišli do Bilbaa môžu oslavovať.

90+2
    Molinaro sa sťažuje hlavnému rozhodcovi, že ho Muniain fauloval, ale to je už len klasické ,,divadlo,, na zbieranie cenných sekúnd.

90+1
    Ešte štyri minúty majú domáci na strelenie dvoch gólov, ale tí sú stiahnutí na vlastnej polovici a loptu majú hostia z Turína.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. V Bilbau začalo poriadne pršať, ale tesne pred koncom zápasu to vôbec nevadí.

89
    Domáci už nemajú sily a hra sa vyrovnáva. Namiesto záverečného tlaku sa hra presunula do stredu ihriska.

88
    Bilbao teraz niekoľkými zbytočnými faulami v strede ihriska stráca cenné sekundy. To vyhovuje Turínu, kedže hostia sa vôbec nikam neponáhľajú.

87
    3 minúty pred koncom riadneho hracieho času musia dať domáci dva góly ak chcú postúpiť. To sa môže zdať ako nemožná úloha, ale v dnešnom zápase je možné všetko.

86
    Domáci ako keby nemali dostatok síl na poriadny nápor. Nemožno sa čudovať, pretože dnešný zápas má super rýchle tempo. Ani druhý rohový kop v rýchlom slede nepriniesol šancu pre domácich.

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva 5 minút. Domáci budú zahrávať ďalší rohový kop.

84
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza El Kaddouri a nahradí ho Farnerud.

83
    Do konca zápasu neostáva veľa času a domáci neúnavne skúšajú dostať lopty bližšie k bráne Turína. Hostia sú naopak stiahnutí so všetkými hráčmi a čakajú čo domáci vymyslia.

81
    To čo teraz zahodil Martínez asi ani nie je možné. V 16ke Bilbaa si obišiel brankára a následne keď mal pred sebou prázdnu bránu strieľa tvrdú strelu vysoko na tribúnu.

80
    Domáci s loptou na kopačkách v snahe streliť aspoň gól na 3-3, ale hostia skvele bránia. Nasleduje rohový kop pre domácich.