Zenit – Eindhoven 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Anderlecht 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Sevilla 2:3 (kon.)
Salzburg – Villarreal 1:3 (kon.) | Besiktas – Liverpool 1:0 (5:4 po pen.) | Fiorentina – Tottenham 2:0 (kon.)
D.Kyjev – Guingamp 3:1 (kon.) | Inter – Celtic 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Amsterdam 0:3 (kon.)
Bilbao – Turín 2:3 (kon.) | Feyenoord – AS Rím 1:2 (kon.) | Everton – YB Bern 3:1 (kon.)
Neapol – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brugge – Aalborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Olympiakos – Dnipropetrovsk 2:2 (kon.)
SSC Neapol
1:0 (1:0)
Trabzonspor A.S.
Štvrtok 26.02.2015, 21:05 • Stadio San Paolo, Neapol • Európska liga

Je dobojované! V druhom polčase ešte prišlo niekoľko šancí domácich, asi najväčšie mal Callejón, ale toho dnes Arikan vychytal. Hostia Cabralovi príliš veľa nehrozili a tak v Európskej lige po tomto zápase končia. Neapol postupuje s celkovým skóre 5:0. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (22:58:37)

90+3

90+3
    Ešte sme boli svedkami akcie Trabzonsporu, ale ich postup zastavil ofsajd Cardoza.

90+1
    Po Mertensovom centri zahrával Neapol rohový kop, ale center Gabbiadiniho končí v zámedzí.

90+1
    Rozhodca Bebek sa rozhodol nadstaviť 3 minúty.

90
    Prebieha už posledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu. Čakáme na údaj o nadstavenom čase. Vyzerá to tak, že Neapol si už postráži tesné víťazstvo.

89
    Rohový kop Trabzonsporu rozohrával Medjani, ale lopta sa dostal len k hráčom súpera.

88
    Striedanie v tíme Trabzonspor A.S.: z ihriska odchádza Salih Dursun, prichádza Zeki Yavru.

86
    Dursun sklzom poslal domáceho hráča k zemi, ale vyzerá to tak, že sa pri tom sám zranil. V hre by však mal pokračovať.

85
    Cabral úspešne pokryl strelu hosťujúceho Aydogdua a môže rozohrávať akciu svojho tímu.

84
    Striedanie v tíme Trabzonspor A.S.: z ihriska odchádza Erkan Zengin, prichádza Sefa Yilmaz.

83
    Priamy kop zahrával striedajúci Gabbiadini, ktorého strela len tesne minula pravú tyč!

82
    Na druhej strane fauloval pred šestnástkou Hurmaci a rozhodca mu udelil žltú kartu.

81
    K lopte sa postavil Mehmet Ekici a jeho krásny priamy kop len tesne minul pravú tyč. Nechýbalo veľa a Cabral by mal čo robiť, aby zabránil gólu.

80
    Posledná desaťminútovka tohto zápasu. Trabzonspor získava priamy kop.

79
    Opäť sa blysol svojim zákrokom brankár Ariakan, ktorý vychytal aj pekne umiestnenú strelu Mertensa.

78
    Slovenskí fanúšikovia sa teda dočkali a kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík má zhruba 12 minút na to, aby sa dnes zapísal do streleckej listiny. Podarí sa mu to?

77
    Striedanie v tíme Trabzonspor A.S.: z ihriska odchádza Fatih Atik, prichádza Soner Aydogdu.

77
    Práve odchovanca Realu Madrid nahradzuje v tomto zápase Marek Hamšík. José Callejón tak môže ísť odpočívať. So svojim dnešným výkonom môže byť spokojný. K tej úplnej chýbal snáď len gól.