Novokuzneck – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Omsk – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Togliatti – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Soči 5:3 (kon.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | Petrohrad – D. Moskva 1:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Severstaľ Čerepovec
Nedeľa 28.12.2014, 15:00 • Arena 2000 • KHL

V tretej tretine sme napokon gól už nevideli a tak z víťazstva 2:1 teší domáci tím.

Góly a asistencie: 11. Averin (Kronwall), 39. Loktionov (Thornberg) – 38. Kuptsov (bez asistencie).
    Rozhodovali: Čerenkov, Kyseliov – Menšik, Chubykin.

To je už z tohto on-line textového prenosu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera a úspešný štart do pracovného týždňa.

Onlajny.eu majú dnes pre Vás pripravených ešte veľa športových prenosov, ostaňte nám tak verní! (17:54:40)

60:00

59:12
    Hostia puk stratili a Plotnikov poslal strelu zo stredného pásma, puk však len tesne preletel okolo prázdnej bránky hostí.

58:35
    Štepánek ostal na hráčskej lavici, hostia to skúšajú v šestici a sú momentálne s pukom v útočnom pásme!

58:31
    Oddychový čas hostí!

58:15
    Je tu už samotný záver poslednej tretej tretiny a hosti sa už vo veľkom počte tlačia do útoku. Štepánek sa pozerá na hráčku lavicu, kedy má opustiť svoju bránu aby mohol naskočiť ďalší hráč na ľad.

57:00
    Plotnikov mohol teraz navýšiť skóre domácich, ale po dobrej robote, keď sa zbavil obrancov hostí poslal puk len do brankára hostí!

56:25
    Hostia sa už pochopiteľne čoraz viac tlačia do útoku, Trunyov sa dostal ku puku, ale jeho strela minula domácu bránku.

55:58
    Teraz aj veľká šanca na gól na domácej strane, keď sa Gračov po skvelej prihrávke od svojho spoluhráča dostal ku puku, ale nedokázal ho zasunúť do odkrytej časti bránky hostí!

54:05
    Do útočnej akcie sa teraz hnal domáci tím, Averinovu akciu však zastavil ofsajd.

53:10
    Ďalšia veľká šanca hosťujúceho Černova, ktorý sa dostal pred domácu bránku, ale v rozhodujúcej chvíli nedokázal puk poslať do odkrytej časti bránky, Kolesnik sa včas stihol premiestniť!

52:15
    Teraz sa už domáci prebojovali do útočného pásma, bola z toho aj strela od Plotnikova, jeho príklep však brankára hostí neprekvapil.

51:00
    Domáci hokejisti sú aj naďalej pri puku, ale moc sa smerom do útočného pásma nehrnú. Hostia ich vysoko napádajú a bojujú o puk.

50:10
    Za domácich sa podobnou akciu prezentoval Kronwall, jeho bekhend však bránku hostí neohrozil.

49:30
    Kvapil v drese hostí teraz predviedol peknú individuálnu akciu, ale nedokázal ju zakončiť strelou na domácu bránku, obranca domácich mu na poslednú chvíľu zobral puk z hokejky.

48:25
    Momentálne sledujeme boj o puk v rohoch klziska. Tretia tretina s tak nesie v opatrnejšom tempe.

47:00
    Plotnikov sa dostal ku puku a snažil sa poslať puk z uhla pred bránku hostí, do dráhy prihrávky sa však obetavo hodil obranca hostí a puk poslal do bezpečia.

46:00
    Domácim sa už zrejme podarilo tlak hostí zažehnať a momentálne sa prebojovali do útočného pásma.

45:15
    Hostia sú aj naďalej pri puku a do tretej tretiny vstúpili veľmi aktívne. Domáci sú v defenzíve však veľmi pozorní.

44:30
    Veľká šanca pre hostí, keď sa Čenov dostal pred domácu bránku, ale jeho strela skončila len na pozornom Kolesnikovi, ktorý včas vytasil svoj pravý betón!

43:00
    Hostia teraz zavreli domácich v ich obrannom pásme a vyvíjajú veľký tlak. Domáci sa však obetavo bránia a hosťom nič nedovoľujú.

41:35
    Pri puku sú stále hostia, ale dobré napádanie domácich hokejistov im znemožňuje dostať sa ku strelám na bránku.

40:25
    Posledná tretia tretina sa už začala, buly vyhrali hostia a už sa snažia prebiť sa do svojho útočného pásma.

40:01

V druhej tretine sme videli dva góly, ktoré padli tesne pred koncom druhej časti hry. Hosťom sa podarilo vyrovnať na 1:1, ale z vyrovnávajúceho gólu sa tešili len veľmi krátko, o pár sekúnd sa domáci opäť dostali do vedenia a tak je stav po druhej tretine 2:1 pre domácich!

40:00

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny!

38:16
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!

Hostia sa však dlho z vyrovnania neradovali, pretože domáci opäť dávajú gól a dostávajú sa do vedenia 2:1! Po rýchlom brejku dokázal puk do bránky hostí upratať ANDREI LOKTIONOV!
    Asistencie: Thornberg.

37:51
    Severstal Čerepovec dal gól!

Krátko pred koncom druhej tretiny sa podarilo hosťom vyrovnať zásluhou presnej strely SERGEI KUPTSOV.
    Bez asistencie.

37:05
    Po dlhšej dobe pohrozili aj hostia, Pyett však svoju individuálnu akciu zakončil len strelou do pravého betónu domáceho brankára.

35:45
    Po dlhej dobe tu bola opäť útočná akcia, domáci hokejisti však chybovali pred bránkou hostí a puk strácajú.

34:00
    Domáci Loktionov sa dsotal ku puku za bránkou hostí, skúsil sa otočiť okolo nej a prekvapiť tak brankára hostí, to sa mu však nepodarilo.

33:00
    Teraz sa ku častým strelám dostávajú oba tímy, avšak brankári s nimi moc práce nedajú a pripisujú si jeden úspešný zákrok za druhým. Tempo hry tak opäť trochu opadlo.

31:47
    Opäť skrumáž pred domácou bránkou, puk sa odrazil následne ku Černovovi, ten však bránku domáceho tímu nepresnou strelou netrafil.

30:00
    Veľká šanca na strane hostí, Nikoncev sa dostal ku odrazenému puku po strele od modrej, sám pred domácim brankárom však zaváhal a puk opäť poslal len do neho!

29:15
    Pri puku je aj naďalej domáci celok, ale ku strelám sa dostať nemôže. Hostia pozorne bránia.

28:05
    Dopredu sa teraz tlačí domáci tím, ich strely sú však zblokované do rohov klziska. Momentálne sa tak hostia musia sústrediť na pozornú defenzívu.

27:15
    O útok sa teraz snažili aj domáci, ten m nevyšiel kvôli ofsajdu.

27:00
    Pri puku boli teraz hostia a snažili sa niečo pred bránkou domáceho tímu využiť, puk však po chybnej kombinácii strácajú.

25:05
    Túto útočnú akciu domáceho tímu zakončoval Pašnin, jeho strelu má však Štepánek vo svojej lapačke.

24:25
    Momentálne sa hrá rýchly hokej hore dole, bez prerušenia ale aj bez šancí či striel na bránku.

22:25
    O útočnú akciu sa teraz postarali aj hostia, pred bránku domácich smeroval nebezpečný puk, ktorý Kovyršin však nedokázal trafiť presne.

22:05
    Domáci Platt sa dostal z medzikružia ku strele, brankára hostí však strelou pomedzi nohy neprekonal.

22:00
    Aj úvod druhej tretine je veľmi opatrný, hrá sa tak po stredné pásmo.

20:45
    Hostia sa dostali do rýchleho brejku, ku strele sa napokon dostal Kavapil, puk skončil na nad bránkou domáceho tímu.

20:10
    Druhá tretina medzi Lokomotiv Jaroslavľ – Severstal Čerepovec sa práve začala! Buly vyhrali domáci a snažia sa natlačiť do útočného pásma.

20:01

Oba tímy spolu s rozhodcami sú už späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

Skončila sa nám prvá tretina, kde sme moc hokejovej krásy nevideli a hralo sa v nudnejšom opatrnom tempe. Avšak, gól sme predsa len videli, keď sa v 11.minúte presadil Averin a domáci tím tak po využitej presilovke vedie 1:0!

20:00

19:35
    Posledné chvíle prvej tretiny sa odohrávajú v pokojnom tempe, už sa len čaká na sirénu, ktorá ukončí prvú tretinu.

19:01
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny!

18:35
    V útoku opäť domáci tím, Novotný sa predral pred bránku hostí, ale strelou ku pravej tyčke brankára hostí neprekvapil.

18:10
    Hostia sa dostali teraz ku puku a snažili sa založiť útočnú akciu. Všetko však zastavil čiarový rozhodca, ktorý videl ofsajd.

17:35
    Ku puku sa teraz dostali domáci, ale nikam sa moc s pukom nehrnú. V pohode kombinujú s pukom vo svojom pásme, hostia sa ich snažia vysoko napádať.

16:58
    Opäť sa nič zaujímavé nedeje, pri puku sú teraz hostia, ale cez pozorne organizovanú defenzívu domácich sa prebiť nemôžu. Celkovo to je od úvodu dosť nudný zápas.

14:55
    Konkov sa dostal ku puku a snažil sa pohybom oklamať brániaceho hráča, stratil však stabilitu a padol na ľad. Puk sa tak dostal na hokeji hostí.

13:15
    Iniciatívu na hokejky začínajú prebrať domáci hokejisti, hostia sa momentálne len bránia.

12:40
    Domáci sa opäť dostali do veľkej šance na skórovanie, Korškov bol však z uhla a svoj nájazd na bránku hostí poslal len do výstroje českého brankára Štepánka.

12:15
    Puk sa však už dostal na hokejky domácich hokejistov, Thornberg to skúšal strelou po ľade, bránku hostí však minul.

11:00
    Po opatrnom začiatku je tu tak gól domáceho tímu, ktorý snáď doposiaľ nudný hokej trochu oživí. Dopredu sa s pukom momentálne tlačia hostia.

10:01

Domácim hokejistom sa presilovku podarilo rýchlo využiť a dostávajú sa tak do vedenia 1:0! JEGOR AVERIN sa dostal ku puku, neváhal a krásnou strelou zápästím poslal puk do bránky hostí!
    Asistencie: Staffan Kronwall.

09:08
    Prvá presilovka v zápase, zahrajú si ju domáci. Kovyršin je vylúčený za podrazenie.

07:35
    Hra sa teraz opäť ukľudnila, sledujeme skôr taký boj o puk v strednom pásme.

07:00
    Hostia mali teraz obrovskú šancu na strelenie úvodného gólu! Nikoncev sa dostal do úniku na bránku domáceho tímu, sám pred domácim brankárom však puk poslal len do neho!

06:25
    Momentálne sa na ľade nič zaujímavého nedeje, sledujeme opatrný začiatok z oboch strán.

05:10
    Pohrozili aj hostia, ale s ľahučkým nahodením Pyatta nemal domáci brankár žiadne problémy a puk schoval do svojej výstroje.

04:05
    Teraz sa im to už podarilo, Loktionov však trafil puk len do vyrážačky brankára Štepáneka, ktorý tak puk vyrazil do bezpečia.

03:15
    Pri puku sú momentálne domáci hokejisti, ale ku strelám na bránku svojho dnešného súpera sa nemôžu dostať.

02:50
    Puk teraz poskakuje zo strany na stranu, útok sa snažili založiť hostia, ale dopustili sa len zakázaného uvoľnenia.

01:20
    Réžiu hry teraz prevzali domáci, Plotnikov sa ocitol s pukom pred bránkou hostí, ale vo veľkej šanci zle trafil puk!

00:15
    Aj sa im ju podarilo založiť, ale zastavil ich ofsajd.

00:01
    Zápas medzi Lokomotiv Jaroslavľ – Severstal Čerepovec sa práve začal! Buly vyhrali hostia a už sa snažia o útočnú akciu.

00:01

Domáci tím si dnes na seba obliekol červené dresy, hostia biele. Zápas sa už čoskoro začne, ruská hymna práve doznela štadiónom!

Oba tímy spolu s rozhodcami prichádzajú na ľadovú plochu štadióna Arena 2000! Zápas sa tak za pár okamžikov začne!

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik (Sanford) – Holos, Vasiljev, Kronwall, Pašnin, Ljubuškin, Gorochov, Višnevskij – Plotnikov, Averin, Apalkov – Kontiola, Thornberg, Loktionov – Platt, Novotný, Konkov – Galimov, Gračjov, Korškov – Kartajev.

Severstal Čerepovec: Štepánek (Magarilov) – Arzamascev, Urbom, Šinin, Stasenko, Nekolenko, Pyett, Antropov – Kvapil, Nikoncev, Trubachjov – Čenov, Mons, Kagarlickij – Kovyršin, Thuresson, Trunyov – Monachov, Zemčenko, Kupcov – Dedunov.

Rozhodca: Čerenkov, Kyseliov – Menšik, Chubykin.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Miroslav Revaj

Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Magarilov) – Arzamascev, Urbom, Šinin, Stasenko, Nekolenko, Pyett, Antropov – Kvapil, Nikoncev, Trubachjov – Čenov, Mons, Kagarlickij – Kovyršin, Thuresson, Trunyov – Monachov, Zemčenko, Kupcov – Dedunov.

Rozhodca: Čerenkov, Kyseliov – Menšik, Chubykin