Chabarovsk – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Vladivostok – Novokuzneck 0:0 (odl.) | Riga – CSKA Moskva 4:5 (kon.)
HC Slovan – Nižnekamsk 4:6 (kon.) | Barys – Kazaň 1:4 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 3:0 (kon.)
Ufa – Omsk 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Togliatti 2:1 (kon.) | Čerepovec – D. Moskva 5:2 (kon.)
Novgorod – Soči 3:2 (po pr.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Streda 24.12.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Zápas je na konci. Vďaka gólu Salminena zvíťazil domáci tím. Ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný zvyšok slávnostného večera. (19:21:42)

63:25
    Torpédo Novgorod dal gól!

Zápas sa končí presnou strelou domáceho hráča SAKARIHO SALMINENA, ktorý prekonáva Pöpperleho. Bez asistencií.

61:03
    Obaja brankári musia byť v permanencii, aj keď strely na nich zatiaľ neleteli. Hra je stále zaujímavá.

60:30
    Hneď v úvode sledujeme aktivitu na oboch stranách a rozhodne to nebude iba o obrane.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po riadnej hracej dobe ešte víťaza nepoznáme, nasledovať bude predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:01
    Začala sa posledná minúta tejto tretiny, už sa iba dohráva a čaká na predĺženie.

57:16
    Niektorí fanúšikovia sú už zmierení s tým, že uvidíme predĺženie, iní ešte vytrvalo povzbudzujú svoj tím. Isté ale je, že hráči už nechcú nič riskovať.

55:56
    Hra sa prelieva zo strany na stranu a k dianiu na ľadovej ploche je ťažko niečo napísať. Hráči oboch celkov sa snažia, no zaujímavejšie šance nevidíme ani na jednej strane.

53:12
    Stav je aj naďalej nerozhodný a tretia tretina sa blíži ku svojmu záveru. Ani jeden z tímov nechce urobiť zbytočnú chybu a prísť tak o body.

51:42
    Novgorod nie len predýchal presilovku, ale sa po nej aj okamžite pokúša dostať do útoku. Pálil Bernackij, ale nemieril presne.

50:45
    Domáci v plnom počte.

50:13
    Na ľadovej ploche sa nedeje nič zaujímavejšie. Domáci tím sa s prehľadom bráni a čaká na vylúčeného spoluhráča.

49:12
    Hostia sa usadili v útočnej tretine a pokúšajú sa niečo nebezpečné vymyslieť.

48:45
    Domáci sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Wolski.

47:49
    Do útoku išli napokon hostia. Po prechode sa napriahol Pervušin, no priestor troch žrdí minul.

46:33
    Videli sme viacero nepresností na oboch stranách, hra je teraz trochu rozkúskovaná.

45:56
    Hrá sa síce odhodlane na oboch stranách, ale bez akýchkoľvek zaujímavejších šancí na jednej či druhej strane. Diváci na gól v tejto časti hry iba čakajú.

44:50
    Za nami je už takmer prvých päť minút záverečnej tretiny. Ako domáci, tak aj hostia sa sústreďujú najmä na defenzívu a nikam sa zbytočne neponáhľajú.

42:25
    Birjukov musel zasahovať aj teraz. Takmer na modrej čiare sa napriahol Lapenkov, no ďalekonosný pokus gól nepriniesol.

41:31
    Hráči zo Soči pokračujú v aktívnej hre. Hostia sa neustále tlačia do zakončenia, ale Birjukov je v pohotovosti a svojimi zákrokmi drží celý tím nad vodou.

40:19
    V úvode tretej tretiny získali puk na svoje hokejky hosťujúci hokejisti a okamžite sa presunuli do útočnej tretiny.

40:01

Druhá tretina je minulosťou. Videli sme v nej iba jediný presný zásah, o ktorý sa postarali aktívnejší domáci hokejisti.

40:00

39:39

39:01
    Medzičasom sa nám začala už posledná minúta tejto tretiny. Presilovka hostí pokračuje, ale bez výraznejšej strely.

38:19
    Pöpperle si neoddýchne ani počas presilovky, aj teraz totiž musel zasahovať proti dotieravým súperom a na svojich spoluhráčov sa preto právom hnevá.

37:39
    Domáci sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza za sekanie Salminen.

35:56
    Pöpperle aj naďalej drží svoj tím nad vodou a presný zásah nevidíme. Hra začína byť trochu nezáživná.

34:21
    Proti domácim hráčom ale stojí pozorný Pöpperle. Ten v dnešný slávnostný večer predvádza skutočne skvelé zákroky a súperovi toho veľa nedovoľuje.

33:50
    Musíme uznať, že domáci tím je doposiaľ aktívnejší. Hosťom sa síce snaha uprieť nedá, no Novgorod si dokáže vypracovať viacero dobrých šancí.

32:12
    Hra sa teraz upokojila a puk lieta iba v okolí stredového kruhu.

31:24
    Hráči zo Soči si puk prevzali za vlastnou bránkou a pokúsili sa ho rýchlo dostať do útoku. Tam pálil Petersson, ale brankára domácich neprekvapil.

30:15
    Polhodina hry je už za nami a skóre je stále vyrovnané. Videli sme doposiaľ 4 góly, ktoré vás snáď pri štedrovečernej večeri trochu potešia.

29:46
    Pöpperle si musí dávať veľký pozor! Jeho obrana teraz vyprodukovala hrúbku, po ktorej musel zasahovať, no zvládol to bez väčších zaváhaní.

27:35
    Novgorod ešte dnes nevyhrával, no chcel by to zmeniť. Do útoku sa natlačil Savinainen, ale nezakončil nebezpečne.

26:56
    Nuž, diváci sa aj v tejto tretine majú na čo pozerať. Druhýkrát v hre je vyrovnané, pokračujeme za stavu 2:2.

26:10

A opäť je vyrovnané! Počas presilovky si hostia neustrážili všetkých hráčov, prihrávku popred bránku dostal NIKITA FILATOV a nekompromisne zakončil. Asistencia: Arťjom Blažijevskij.

25:15
    Hostia sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Lapenkov.

23:10
    Je to tak, presilovka Novgorodu je už za nami a my musíme konštatovať, že vyrovnávajúci gól sme počas nej nevideli.

21:46
    Do konca presilovky domáceho tímu už ostáva iba niekoľko sekúnd, gól už zrejme neuvidíme.

21:10
    Puk skončil iba na ochrannej sieti, bude sa vhadzovať pred hosťujúcim brankárom.

20:36
    Novgorod sa dostal do pásma a dokonca aj ku streleckému pokusu. Snaha o vyšachovanie domácim ale nevyšla, Pöpperle sa presunul a puk betónom vyrazil.

20:17
    Domáci tím začal aktívne a hneď od úvodu útočí. Pöpperle musí byť v pohotovosti.

20:01

Prvá tretina je za nami. Videli sme tri presné zásahy, pričom hostia dvakrát vyhrávali a vyhrávajú aj pred prestávkou.

20:00

19:53
    Hostia sa budú v závere tretiny aj v úvode strednej časti hry brániť! Na trestnú lavicu smeruje za hákovanie Emmerton.

19:01
    Medzičasom sa nám začala už posledná minúta tejto tretiny.

15:56
    Aktivita domáceho Novgorodu sa zvyšuje, no vyrovnanie zatiaľ neprichádza.

14:50
    Domáci tím sa už – už dostával do prečíslenia, no zakončenie napokon neprišlo. Hostia sa prezentovali iba skvelým obranným zákrokom.

13:28
    Domáci to s pokusmi o vyrovnanie myslia vážne! Wolski sa teraz natlačil až pred bránku, no Pöpperle bol včas na svojom mieste a puk zachytil.

12:42
    Po dlhšom čase si svoje reflexy vyskúšal aj hosťujúci gólman. Pöpperle však teraz strelu z väčšej vzdialenosti s prehľadom chytil.

11:12
    Hostia sú aj naďalej aktívni a pokúšajú sa zaútočiť. Petersson dostal puk do pásma, ale nikomu nedokázal prihrať.

10:02
    Prvá desaťminútovka je už za nami. Aj naďalej sledujeme rýchly hokej s množstvom streleckých pokusov.

08:46
    Zápas divákov opäť prekvapuje a rozhodne sa je na čo pozerať. Neprešla ešte ani prvá polovica prvej tretiny a už sme videli tri góly!

07:30
    Soči dáva gól!
    Hosťujúci hokejisti sa opäť ujímajú vedenia! Do štatistík sa zapisuje MAX WARN. Asistencie: Clay Wilson, Igor Radulov.

06:50
    Nuž, v tomto dueli je to dnes skutočne zaujímavé. Neprešla zatiaľ ani prvá desaťminútovka hry a už sme videli dva presné zásahy v dvoch nerovnovážnych stavoch. Sme zvedaví, čoho sa ešte dočkáme.

05:09

Aj druhá presilovka v stretnutí je využitá! Do štatistík sa zapisuje VADIM KRASNOSLOBODCEV. Asistencie: Dmitrij Kazionov, Nikita Filatov.

03:43
    Hostia si teraz absolútne nerozumeli a zbytočne sa oslabujú! Ščerbina nešťastne vyhodil puk mimo hracej plochy a inkasuje dvojminútový trest.

03:31
    Domáci hokejisti napokon za svoje vylúčenie tvrdo pykali a už v úvode prehrávajú o gól. Zvyšok duelu bude ešte nesmierne zaujímavý.

03:29
    Hostia využívajú presilovku a dostávajú sa do vedenia! Presným zakončením sa prezentoval PALOV KOLEDOV. Asistencie: Cory Emmerton, Clay Wilson.

02:21
    Domáci hokejisti sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Grigorjev.

00:47
    Vážení fanúšikovia, z tohto zápasu sa stream nevyrába, takže vám duel ponúkneme iba prostredníctvom informácií o tom najdôležitejšom, čo sa na ľadovej ploche udeje.

00:01

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Kasutin) – Hietanen, Popeljaev, Blažijevskij, Bernackij, Grigorjev, Makarov, Osipov, Malevič – Wolski, Immonen, Salminen – Filatov, Krasnoslobodcev, Dmitrij Kazionov – Savinainen, Knjazev, Dvurečenskij – Konkov, Rudenkov, Denis Kazionov

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Wilson, Derljuk, Pervušin, Whitney, Jarvinen – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Warn, Emmerton, Radulov – Sčastlivij, Petersson, Lapenkov – Krjukov, Krutov, Šiškanov – Ščerbina

Rozhodca: Vasiljev, Dejev – Parfjonov, Sysujev.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 6. Krasnoslobodcev (Kazionov, Filatov), 27. Filatov (Blažijevskij), 64. Salminen – 4. Koledov (Emmerton, Wilson), 8. Warn (Wilson, Radulov)

Rozhodca: Vasiljev, Dejev – Parfjonov, Sysujev