Chabarovsk – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Vladivostok – Novokuzneck 0:0 (odl.) | Riga – CSKA Moskva 4:5 (kon.)
HC Slovan – Nižnekamsk 4:6 (kon.) | Barys – Kazaň 1:4 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 3:0 (kon.)
Ufa – Omsk 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Togliatti 2:1 (kon.) | Čerepovec – D. Moskva 5:2 (kon.)
Novgorod – Soči 3:2 (po pr.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 2:1 (2:1 po s.n.)
Severstaľ Čerepovec
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Dynamo Moskva
Streda 24.12.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Zápas je na konci a Čerepovec víťazí pomerom 5:2. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme krásny zvyšok slávnostného dňa. (19:20:23)

60:00

59:10
    Severstal Čerepovec dal gól!

V sekunde návratu vylúčeného hráča sa napriahol ANDREAS THURESSON a puk napálil už do opustenej bránky. O osude zápasu je definitívne rozhodnuté.

57:47
    Hosťom neostáva nič iné, než útočiť. Hokejisti z Moskvy sa už usadili v útočnej tretine.

57:10
    Domáci sa budú brániť! Za držanie smeruje na trestnú lavicu Kovyršin.

55:06
    Pred nami je už posledná päťminútovka tejto tretiny a zdá sa, že aj celého zápasu. Čerepovec má duel zatiaľ plne pod kontrolou.

54:01
    Štěpánek sa musel prezentovať zákrokom, puk po prudkej strele zblokoval na ochrannú sieť.

51:20

Domáci tím súperovi nedáva žiadnu šancu. Puku sa pri mantineli zmocnil PAVEL ČERNOV, potiahol si ho do lepšej pozície a úspešne zakončil. Asistencia: Dmitrij Kagarlickij.

50:24
    Domáci hokejisti majú duel plne pod kontrolou. Hosťom žiadnu odpoveď nedovoľujú.

49:53

ANDREAS THURESSON sa stáva hrdinom domáceho tímu! Hosťom presilovka vôbec nevyšla, puk ponúkli súperovi a pre bránkou ho Thuresson nekompromisne doklepol do siete. Asistencia: Kovyršin.

49:52
    Domáci v plnom počte.

48:59
    Domáci tím sa bráni bez akýchkoľvek problémov a puk za pukom vyhadzuje spred svojej bránky.

48:03
    Domáci sa v úvode oslabenia bránia veľmi dobre. Puk vytlačili z vlastnej tretiny a nedovoľujú súperovi návrat do nej.

47:52
    Domáci tím sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje za podrazenie Trubajčov.

44:30
    Hosťujúci hokejisti sa museli brániť a puk poslali cez všetky čiary iba za cenu zakázaného uvoľnenia.

42:04
    Tak toto bola zaujímavá situácia! Puk sa dostal pred bránku, kde bol vysunutý Kagarlickij, no jeho strela brankára neprekvapila.

40:53
    Šaryčenkov má čo robiť aby hneď od úvodu dokázal vzdorovať zakončeniam súpera. Moskva sa zatiaľ iba bráni.

40:20
    V úvode tretej tretiny získali puk na svoje hokejky domáci hokejisti a okamžite sa presunuli do útočnej tretiny.

40:01

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 6. Thuresson, 36. Thuresson, 50. Thuresson (Kovyršin), 52. Černov (Kagarlickij), 60. Thuresson – 22. Karsums (Cvetkov, Korjagin), 30. Dugin (Mosaljov)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Arzamacev, Urbom, Šinin, Lukin, Pyett, Koněv, Několenko – Trubačjov, Nikoncev, Kvapil – Kagarlickij, Mons, Černov – Kazakovcev, Thuresson, Kovyršin – Dědunov, Berdnikov, Kupcov, Monachov
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Bocharov) – Novák, Višněvskij, Jalasvaara, Korjagin, Solovjov, Mironov, Osipov – Gorovikov, Pestuško, Sopin – Cvetkov, Volkov, Karsums – Dugin, Těreščenko, Mosaljov – Sojn, Alexejev, Žerděv, Glazačev

Rozhodca: Bondar, Cyplakov – Golovjov, Otmachov