Chabarovsk – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Vladivostok – Novokuzneck 0:0 (odl.) | Riga – CSKA Moskva 4:5 (kon.)
HC Slovan – Nižnekamsk 4:6 (kon.) | Barys – Kazaň 1:4 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 3:0 (kon.)
Ufa – Omsk 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Togliatti 2:1 (kon.) | Čerepovec – D. Moskva 5:2 (kon.)
Novgorod – Soči 3:2 (po pr.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Streda 24.12.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Zápas je na konci. Vďaka gólu Salminena zvíťazil domáci tím. Ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný zvyšok slávnostného večera. (19:21:42)

63:25
    Torpédo Novgorod dal gól!

Zápas sa končí presnou strelou domáceho hráča SAKARIHO SALMINENA, ktorý prekonáva Pöpperleho. Bez asistencií.

61:03
    Obaja brankári musia byť v permanencii, aj keď strely na nich zatiaľ neleteli. Hra je stále zaujímavá.

60:30
    Hneď v úvode sledujeme aktivitu na oboch stranách a rozhodne to nebude iba o obrane.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po riadnej hracej dobe ešte víťaza nepoznáme, nasledovať bude predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:01
    Začala sa posledná minúta tejto tretiny, už sa iba dohráva a čaká na predĺženie.

57:16
    Niektorí fanúšikovia sú už zmierení s tým, že uvidíme predĺženie, iní ešte vytrvalo povzbudzujú svoj tím. Isté ale je, že hráči už nechcú nič riskovať.

55:56
    Hra sa prelieva zo strany na stranu a k dianiu na ľadovej ploche je ťažko niečo napísať. Hráči oboch celkov sa snažia, no zaujímavejšie šance nevidíme ani na jednej strane.

53:12
    Stav je aj naďalej nerozhodný a tretia tretina sa blíži ku svojmu záveru. Ani jeden z tímov nechce urobiť zbytočnú chybu a prísť tak o body.

51:42
    Novgorod nie len predýchal presilovku, ale sa po nej aj okamžite pokúša dostať do útoku. Pálil Bernackij, ale nemieril presne.

50:45
    Domáci v plnom počte.

50:13
    Na ľadovej ploche sa nedeje nič zaujímavejšie. Domáci tím sa s prehľadom bráni a čaká na vylúčeného spoluhráča.

49:12
    Hostia sa usadili v útočnej tretine a pokúšajú sa niečo nebezpečné vymyslieť.

48:45
    Domáci sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Wolski.

47:49
    Do útoku išli napokon hostia. Po prechode sa napriahol Pervušin, no priestor troch žrdí minul.

46:33
    Videli sme viacero nepresností na oboch stranách, hra je teraz trochu rozkúskovaná.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 6. Krasnoslobodcev (Kazionov, Filatov), 27. Filatov (Blažijevskij), 64. Salminen – 4. Koledov (Emmerton, Wilson), 8. Warn (Wilson, Radulov)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Kasutin) – Hietanen, Popeljaev, Blažijevskij, Bernackij, Grigorjev, Makarov, Osipov, Malevič – Wolski, Immonen, Salminen – Filatov, Krasnoslobodcev, Dmitrij Kazionov – Savinainen, Knjazev, Dvurečenskij – Konkov, Rudenkov, Denis Kazionov
    HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Wilson, Derljuk, Pervušin, Whitney, Jarvinen – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Warn, Emmerton, Radulov – Sčastlivij, Petersson, Lapenkov – Krjukov, Krutov, Šiškanov – Ščerbina

Rozhodca: Vasiljev, Dejev – Parfjonov, Sysujev