Utorok 23.12.2014, 17:30 • Arena 2000 • KHL

60:00
    Koniec zápasu. (19:43:05)

59:33
    Hostia prehrali vhadzovanie v strednom pásme a domáci si už víťazstvo postrážia.

59:31
    Oddychový čas hostí.

59:31
    Ešte jedno vhadzovanie v strednom pásme, po tom čo sa hostia previnili postavením mimo hru.

59:03
    Viťaz začína s rozohrávkou za vlastnou bránou, o víťazovi je však zrejme rozhodnuté.

58:22
    Domáci dobre napádajú rozohrávku hostí, ktorý sa tak nemôžu dostať k odvolaniu brankára.

58:01
    Posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:13
    Afinogenov vyhral dôležité vhadzovanie v útočnom pásme, puk však smeruje až do tretiny Víťazu, keďže ani jeden z hosťujúcich hráčov ho na modrej čiare nedokázal zachytiť.

57:13
    Oddychový čas domácich.

57:13
    Puk teraz len poskakoval v bránkovisku, pričom Kolesnik bol z neho von, hosťom sa však nedarí streliť kontaktný gól!

56:36
    Skončila sa tragická presilová hra hostí. Domáci majú výrazne našliapnuté k víťazstvu.

56:30
    Domáci v plnom počte.

55:56
    Kempe nedokázal poslať puk na bránu a trafil len pred sebou stojaceho hráča domáceho tímu.

55:06
    V prvej minúte presilovej hry sa hosťom nepodarilo rozohrať puk ani len cez vlastnú modrú čiaru.

54:34
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary a Semjonov tak musí začať spoza vlastnej brány.

54:23
    Pašnin teraz poslal puk bez teču mimo hraciu plochu a odchádza na trestnú lavicu. Presilová hra pre Víťaz, ktorý má ideálnu šancu znížiť vedenie domácich.

53:42
    Krásna individuálna akcia domáceho Kartajeva! Hráč domáceho tímu sa teraz s pukom natlačil z rohu klziska až pred Sateriho! Nakoniec však zakončil len do pripraveného brankára hostí.

52:41
    Hráč hostí odchádza na hráčsku lavicu za pomoci lekára a jedného zo svojich spoluhráčov. Dúfajme že bude v poriadku. V hre sa pokračuje ďalej.

52:41
    Vyglazov sa teraz hodil do strely od Gorochova a inkasoval puk do oblasti krku. Hra je prerušená.

51:58
    Plotnikov opäť zamestnáva obranu Víťazu. Útočník domácich hrá dnes dobrý zápas.
    PLATT - 4:2

50:56
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Gól strelil PLATT. Asistencie Kronwall.
    Domáci napokon využívajú presilovú hru! Výhoda o jedného hráča prináša štvrtý gól Lokomotivu! Po prihrávke z modrej čiary od Kronwalla sa strelou z prvej presadil PLATT, ktorý napriahol z pravého kruhu.

50:44
    Kronwall sa teraz dostal ku zakončeniu z ľavej strany, pričom Sateri po zákroku nevedel kde má puk! Ten sa nakoniec objavil v predbránkovom priestore.

50:16
    Prvá časť presilovej hry sa domácim vôbec nevydarila, pričom možno povedať že puk bol viac v ich tretine.

49:36
    Podarí sa domáci priblížiť k víťazstvu vďaka tejto presilovej hre? Zatiaľ sa im to nedarí a puk sa nachádza v ich tretine.

49:28
    Teraz sa už vylučovať bude. Platt inkasoval hokejkou do tváre a Semjonov už sedí na trestnej lavici. Presilová hra pre Lokomotiv.

49:09
    Nepríjemná situácia, Kapustin teraz inkasoval krosček od hráča Víťazu a v momente ako padal na ľad dostal pukom do tváre od vlastného spoluhráča.

48:29
    Galimov teraz dostal prihrávku na modrú čiaru, postupoval s pukom na bránu, predviedol krásnu kľučku voči brániacemu hráčovi ale zakončiť však nedokázal ideálne a Sateri tak nemusel zasahovať.

47:19
    Plotnikov sa teraz za hosťujúcou bránkou dokázal individuálne presadiť a dostať sa do zakončenia, to však nebolo presne a puk míňa hosťujúcu bránku.

46:26
    Tvrdú strelu od Vaščenka vyráža Kolesnik betónmi, hostia však ostávajú v útočnom pásme.

46:05
    Strelu od Kempeho teraz zblokoval jeden z domácich obrancov a Kolesnik s ňou následne nemal väčšie problémy. Hra je prerušená a nasledovať bude komerčná prestávka.

45:54
    V šanci aj hostia, Koroljov sa teraz pekne natlačil pred Kolesnika, jeho zakončenie tesne míňa domácu bránku!

45:39
    Kapustin sa teraz odhodlal ku strele, ktorá sa od zadného mantinelu odrazila pred bránku hostí a k dorážke sa skoro dostal Kartajev!

44:45
    Šitikov si teraz počkal na puk, na modrej čiare a bola z toho nebezpečná situácia. Hráč hostí však v úniku napálil puk len do brankára domáceho tímu, pričom následne sa k dorážke neprebojoval Afinogenov.

44:10
    Domáci chybili v rozohrávke a k puku sa dostal Vyglazov, ktorý neváhal a poslal na Kolesnika strelu švihom, tá však domáceho brankára nedokázala prekvapiť.

43:25
    Domáci teraz nedokázali v útočnom pásme vymyslieť nič vážnejšie a Kousal tak môže začať s rozohrávkou za vlastnou bránkou.

42:40
    Porseland teraz poslal puk do útočného pásma žabkou, čo rozhodcovia nakoniec posúdili ako zakázané uvoľnenie. Nasledovať bude vhadzovanie v tretine Víťazu.

42:08
    Nepresadil sa ani Jiří Novotný, ktorý vystrelil na Sateriho spomedzi kruhov.

41:39
    Kapitán hostí Maxim Afinogenov teraz neváhal a vyskúšal pozornosť Kolesnika, ten však jeho strelu kryje a prerušuje hru. Nasledovať bude vhadzovanie v tretine Lokomotivu.

41:01
    Hostia teraz na dlhú dobu uzavreli domácich vo vlastnom obrannom pásme. Lokomotív vzápätí len vyhadzuje puk a jeho hráči odchádzajú striedať.

40:10
    Hostia síce vyhrali úvodné vhadzovanie ale puk vzápätí stratili v prospech jedného z domácich hráčov, ktorý ho neváhal zaviesť do útočného pásma a podniknúť tak prvú útočnú akciu Lokomotivu v tretej tretine.

40:01

Tretia tretina sa začne približne o 19:07 hod.

40:00

39:27
    Konkov teraz váhal so zakončením a jeho strela tak končí zblokovaná na jednom z hráčov Víťazu.

39:01
    Minúta do konca druhej tretiny.

38:46
    Sateri si poradil aj so strelou Galimova a drží tak svoj tím v hre aj naďalej.

38:31
    Kapustin sa teraz dokázal dostať spoza brány až do zakončenia, celú situáciu však pohotovým zákrokom rieši Sateri, ktorý prerušuje hru.

37:38
    Domáci hokejisti doplácajú na vlastnú nedisciplinovanosť a z toho prameniace vylúčenia. Hostia sú aktívnejší a majú momentálne viac z hry.

36:57
    Kučerjavenko teraz z ideálnej pozície nedokázal trafiť odkrytú domácu bránku. Veľká šanca Víťazu!

36:27

35:51
    Domáci sa teraz v oslabení dostali do prečíslenia, ktoré sa však brániacemu hráčovi hostí podarilo zmariť.

35:30
    Tvrdá strela Štikova od modrej čiary končí na pripravenom Kolesnikovi, ktorý puk len vyráža!

34:36
    Lokomotiv hrá so štyrmi hráčmi.

34:27
    Novotný sa teraz dostal do úniku, pričom fauloval a už sedí na trestnej lavici. Hostia si zahrajú krátku presilovú hru o dvoch hráčov!

34:09
    Kolesnik neudržal v lapačke puk po strele od Soloduhina a hostia ostávajú v útočnom pásme.

33:48
    Kolesnik skryl puk v lapačke, po akcii Soloduhina, hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v tretine Lokomotivu.

33:19
    Domáci vyhadzujú puk do stredného pásma a do úniku sa skoro dostal Loktijonov.

32:53
    Hostia vyhrali vhadzovanie a ostávajú nasťahovaní v útočnom pásme.

32:36
    Hostia si zahrajú prvú presilovú hru v dnešnom stretnutí. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Kronwall.

32:11
    Sateri skryl v lapačke nahodený puk od jedného z domácich a nasledovať bude komerčná prestávka.

32:03
    Hostia sa teraz previnili postavením mimo hru a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.
    VYGLAZOV - 3:2

30:58
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Gól strelil VYGLAZOV. Asistencie Porseland.
    Hostia znižujú po nenápadnej akcii! Porseland teraz vyviezol puk z vlastného obranného pásma až pred Kolesnika, prihrávkou našiel VYGLAZOVA, ktorý strelou z ľavého kruhu našiel malú štrbinu medzi Kolesnikom a bránkou a hostia tak korigujú stav stretnutia.

30:23
    V polovici zápasu možno povedať že domáci prevzali iniciatívu a sú aktívnejším tímom.

29:39
    Domáci v prečíslení, Averin však po prihrávke od Plotnikova stratil puk a tak z tejto akcie domácich nič nie je.

28:43
    Plotnikov sa teraz dostal k puku pred bránkou, jeho strela z prvej však trafila len dobre pripraveného Sateriho.

27:50
    Grebeškov vyslal na Kolesnika strelu z pravého kruhu, domáci brankár puk vyráža betónom.
    LOKTIJONOV - 3:1

26:57
    Gól strelil LOKTIJONOV.
    Domáci idú do vedenia už o dva góly! Presadil sa LOKTIJONOV, ktorý pridáva už svoj druhý gól v stretnutí! Domáci útočník sa teraz dostal s pukom do útočného pásma a pred prihrávkou volil zakončenie, počkal si na pohyb brankára a nakoniec si hodil puk na bekhend a poslal ho pod hornú tyč Sateriho brány.

26:10
    Hostia v plnom počte.

25:50
    Kontiola teraz z ideálnej pozície netrafil priestor brány a puk už majú na hokejkách hostia.

25:16
    Aktívny Plotnikov sa teraz proti presile nepresadil a puk končí až pri Kolesnikovi.

24:48
    Domáci si dokázali vybojovať útočné pásmo, uvidíme čo v ňom dokážu vymyslieť.

24:10
    Vylúčeným hráčom je práve Mario Kempe, ktorý zrejme po tom ako prišiel o puk, fauloval. Presilová hra pre Lokomotiv.

24:10
    Kempe sa nedokázal presadiť a vystreliť, hra je prerušená a zrejme uvidíme vylúčenie.

22:25
    Veľká šanca domácich! Thonberg teraz prihrávkou spoza brány našiel pred bránkoviskom Ljubišchina, ktorý z bezprostrednej blízkosti trafil len pred sebou stojaceho brankára!

21:17
    Hostia sú na začiatku druhej tretiny aktívny a momentálne sa nachádzajú s pukom v útočnom pásme. Domáci sú mierne zaskočený útočnou aktivitou Víťazu.

20:10
    Úvodné vhadzovanie vyhrali hostia, hra je však hneď prerušená, keďže jeden z hráčov Víťazu sa dopustil prihrávkou rukou.

20:01

Druhá tretina sa začne približne o 18:18 hod.

20:00

19:01
    Minúta do konca prvej tretiny.
    LOKTIJONOV - 2:1

18:37
    Gól strelil LOKTIJONOV. Asistencie Thornberg.
    Domáci hokejisti využívajú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia! Hráči Lokomotivu sa hneď po vhadzovaní usadili v útočnom pásme a po sérii prihrávok využívajú výhodu o jedného hráča. Po prihrávke spoza bránky od Thonberga sa strelou z prvej presadil LOKTIJONOV.

18:06
    Lokomotiv si zahrá presilovú hru. Na trestnú lavicu odchádza za krosček Alexej Semjonov.

16:57
    Domáci sa teraz dostali do prečíslenia dvoch proti jednému, pričom Kontiola už dostával prihrávku z pravej strany, puk mu však krásne vypichol jeden z hostí, ktorý v páde čepeľou hokejky zmaril šancu domácich.

16:41
    Višnevskij chybil v rozohrávke a hostia mohli skórovať z identickej situácie ako pri prvom góle, Soloduhin však nedokázal ideálne zakončiť.

15:55
    Hostia teraz len vyhadzujú puk až ku Kolesnikovi, o zakázané uvoľnenie sa však nejedná a Lokomotiv už začína s rozohrávkou za vlastnou bránkou.

15:16
    Plotnikov teraz vybojoval v útočnom pásme puk a ponúkol ho jednému zo svojich spoluhráčov, ktorý sa odhodlal ku strele, tá však končí len na pozornom Saterim.

14:08
    Soloduhin sa teraz zjavil pred domácou bránkou z ničoho nič a skúsil aj zakončiť! Kolesnik mal však dobre vykrytý uhol a nenechal sa prekvapiť.

13:19
    Seleznjov čaká s pukom za bránkou až jeho spoluhráči prestriedajú.

12:11
    Porseland vybojoval vo vlastnej tretine puk a hostia si tak môžu na malý moment vydýchnuť.

11:03
    Plotnikov to teraz vyskúšal tvrdou strelou spomedzi kruhov, Sateri len vyráža!
    GALIMOV - 1:1

09:57
    Gól strelil GALIMOV.
    Hostia teraz chybili v obrane, keď sa príliš sústredili na hráča bez puku, zatiaľ čo sa do zakončenia dostal GALIMOV, ktorý strelou švihom z pravého kruhu prekonáva Sateriho, ktorému puk prekĺzol do siete pod lapačkou. Vyrovnané a začíname teda odznova!

09:44

09:39
    Hostia odpaľujú puk až ku Kolesnikovi a presilová hra domácich sa blíži ku koncu.

08:44
    Thornberg sa teraz dostával ku dorážke, po strele od jedného zo svojich spoluhráčov, ktorý napriahol na modrej. Sateri však zatiaľ podáva bezchybný výkon.

07:44
    Na trestnú lavicu odchádza za podrazenie Seleznjov. Presilová hra pre Lokomotiv.

07:44
    Plotnikov sa teraz natlačil pred Sateriho a dokázal aj zakončiť, brankár hostí však puk vyrazil betónom. Po akcii Plotnikova sa bude vylučovať, keďže hráč domácich bol pri zakončení faulovaný.

07:21
    Kučerjavenko teraz obišiel bránu a snažil sa nájsť prihrávkou pred bránu svojich spoluhráčov, to sa mu však nepodarilo a pri puku už sú domáci.

06:52
    Apalkov sa teraz natlačil po ľavej strane až pred Sateriho, zakončil však iba do dobre postaveného brankára hostí. Hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v tretine Víťazu.

05:43
    Víťaz sa teraz na malú chvíľu dokázal udržať v útočnom pásme, nahodenie jedného z hosťujúcich hráčov však bolo tečované a Kolesnik tak nemal žiadnu prácu.

05:10
    Domáci sa teraz po vhadzovaní v útočnom pásme previnili hrou rukou a hra sa presunie do stredného pásma.

04:36
    Kolesnik opäť radšej prerušuje hru a uvidíme ďalšie vhadzovanie v tretine Lokomotivu.

03:41
    Kolesnik kryje strelu z ľavého kruhu a hra je následne prerušená. Nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme domácich.
    SOLODUHIN - 0:1

01:25
    Gól strelil SOLODUHIN, Asistencia: Koroljov.
    Veľká chyba Lokomotivu pri rozohrávke sa končí úvodným gólom stretnutia! Presadil sa SOLODUHIN, ktorý číhal pred bránkou, kde dostal po chybe domáceho obrancu, prihrávku od svojho spoluhráča, ktorým bol Koroljov, ktorý vystihol nepresnú rozohrávku domáceho obrancu. Soloduhin poslal puk z bezprostrednej vzdialenosti medzi Kolesnikove betóny!

00:01
    Úvodné vhadzovanie vyhrali hostia, ich prvá útočná akcia však končí len v rohu klziska, kde hru odklonili domáci obrancovia.

00:01

Hymnu Ruskej federácie už máme za sebou, zápas sa nám o malú chvíľu začne. Hostia nastupujú na dnešné stretnutie v bielych dresoch, domáci pre dnešok zvolili červené dresy.

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik (Sanford) – Holos, Vasiljev, Kronwall, Pašnin, Gorochov (C), Ljubišchin, Višnevskij – Plotnikov, Apalkov, Averin – Platt, Kontiola, Loktijinov – Konkov, Novotný, Thornberg – Kapustin, Kartajev, Koršchov.

Viťaz Podolsk: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov – Seleznjov, Golovkov – Semjonov, Lysenko, Vaščenko, Kudinov – Kousal, Horák, Kempe – Koroljov, Kučerjavenkmo, Sodoluhin – Šitikov, Afinogenov (C), Jakubov – Mamin, Cyganov, Vyglazov.

Rozhodca: Drejev, Kadyrov – Birin, Nazarov.

Príjemný dobrý večer Vážení športoví fanúšikovia. Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy, v ktorom Lokomotiv Jaroslavľ privíta Viťaz Podolsk. Stretnutie sa začína o 17:30 hod.

Domáci hokejisti sa aktuálne nachádzajú na 9.pozícii v tabuľke Západnej konferencie KHL, pričom na svojom konte majú 54 bodov. Lokomotiv aktuálne stráca na postupovú ôsmu pozíciu, ktorá zaručuje účasť v play-off 2 body, pričom aj šiesty v poradí, ktorým je Nižný Novgorod má na konte 56 bodov, čo je o 2 body viac ako má Lokomotiv. Dnešný zápas je pre domácich dôležitý v súboji o play-off, pretože na ich ľad zavíta ich priamy konkurent v súboji o vyraďovaciu časť sezóny, ktorým je Víťaz Podolsk. Hokejisti Víťazu aktuálne okupujú ôsmu pozíciu.

Viťaz Podolsk

Hostia cestujú na zápas proti Lokomotivu v pozícii ôsmeho celku tabuľky Západnej konferencie KHL, pričom maú na svojom konte aktuálne 56 bodov. Ak chcú hostia aj po dnešnom zápase pomýšľať na play-off tak musia bezpodmienečne bodovať. Tabuľka je nahustená a do popredia sa tlačia Slovan a Atlant, ktorý však už začal s predajom svojich najväčších hviezd.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Jakub Bobovič

Góly a asistencie: 10. Galimov, 19. Loktijonov (Thornberg), 27. Loktijonov, 51. Platt (Kronwall) – 2. Soloduhin (Koroljov), 31. Vyglazov (Porseland)

Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov – Seleznjov, Golovkov – Semjonov, Lysenko, Vaščenko, Kudinov – Kousal, Horák, Kempe – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduhin – Šitikov, Afinogenov (C), Jakubov – Mamin, Cyganov, Vyglazov.

Rozhodca: Drejev, Kadyrov – Birin, Nazarov