Dortmund – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Brémy 4:1 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 0:1 (kon.)
Frankfurt – Hertha 4:4 (kon.) | Paderborn – Schalke 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
4:1 (2:0)
Werder Brémy
Streda 17.12.2014, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga

Máme tu koniec zápasu, v ktorom Monchengladbach poráža Brémy 4:1. Za domácich sa postupne presadili Kruse z penalty, Wendt, Kramer a Hrgota. Jediný presný zásah za hostí si pripísal Januzovič, ktorý strelil prekrásny gól z priameho kopu. Hostia dohrávali s desiatimi hráčmi od 66. minúty, keď Caldirola zbytočne dostal dve žlté karty behom troch minút. Odomňa je to dnes večer všetko. Ďakujem za pozornosť. (21:50:04)

90+1

90+1
    Na zemi ostáva ležať jeden z domácich hráčov.
    HRGOTA - 4:1

88
    Mönchengladbach dal gól! Tak ešte tu máme jeden gól v bráne hostí. Dlhý nákop od polovice Monchenglabachu prepadol až za jedného z obrancov hostí, ktorý sa snažil odkopnúť loptu nožničkami avšak netrafil. Lopty sa zmocnil Hazard, prihral pred bránu na BRANIMIRA HRGOTU, ktorý nemal problém trafiť prázdnu bránu.

87
    Pár minút do konca a zápas sa už v podstate len dohráva. Teraz sme však videli faul Xhaku v strede ihriska a hostia sa s rozohrávkou ani moc neponáhľajú.

86
    Wendt teraz pri sklze nešťastne trafil protihráča, ktorý by mal byť však v poriadku.

85
    Teraz neviem o čo sa Bartels snažil. Vyzeralo to ako keby sa snažil niekomu prihrať do behu, no nikde naokolo však nemal žiadneho spoluhráča. Lopta končí za bránou a Sommer rozohráva.

84
    Pri lopte domáci. Momentálne kombinujú pri vlastnej šestnástke.

82
    Veľká škoda pre Hazarda. Jeden z domácich mu dal na polke ihriska výbornú prihrávku medzi obrancov. Hazard by tak išiel už od polky sám na Wolfa. Pri rozbiehaní sa po lopte sa Hazard nešťastne šmykol. Pri lopte tak boli prví obrancovia Brém.

80
    Oba tímy striedajú. Na domáce strane odišiel z ihriska Kruse, ktorého nahradil Nordveit. Hostia poslali na ihrisko Kroosa namiesto Bergfredeho.

79
    Stredom ihriska sa rútil Xhaka. Dal loptu do behu do šestnástky Krusemu. Tomu loptu jemne podkopol jeden z obrancov a tak ju Kruse netrafil tak ako by si predstavoval. Wolf loptu chytá.

77
    Z veľkej diaľky strieľal Hrgota. Trafil len jedného z obrancov. Následne na ľavej strane kombinovali Kruse a Wendt a lopta sa v šestnástke znovu dostala k Hrgotovi, no o neho sa postarala obrana hostí a loptu mu odkopla.

76
    Dlhý center Januzovica do šestnástky končí v rukách Sommera.

76
    Traore sa šikovne dostal až do šestnástky a vystrelil k ľavej tyči. Wolf sa natiahol a špičkami prstov vyráža loptu na roh.

75
    Gebre Selassie sa dostal pri šestnástku domácich, no nestihol odcentrovať, keďže ho od lopty odstavili dvaja hráči domáceho tímu.

74
    Hostia si momentálne prihrávajú loptu, no len na vlastnej polovici. Domáci len čakajú, či sa im niečo podarí vymyslieť.