Jugra Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 3:2 (kon.) | Togliatti – Viťaz 4:5 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)
Lada Togliatti
4:5 (2:3, 1:0, 1:2)
Viťaz Moskovská oblasť
Sobota 08.11.2014, 14:00 • Lada Aréna, Togliatti • KHL

59:16
    Sily na ľade sa vyrovnajú, domáci Belousov si odpyká dve minúty za hákovanie.

58:19
    Vylúčenie na strane hostí – Nikitenko na dve minúty za seknutie.

55:12
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie protihráča odchádza sadnúť Vasilij Strelcov.

44:51
    Na rad prichádza domáca presilová hra. Na dve minúty si za držanie protihráča odchádza sadnúť Porseland.

33:28
    Domáci hokejisti si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Dmitrij Šitikov.

24:21
    Hostia si zahrajú v dvojminútovej početnej výhode. Domáca lavička sa previnila príliš veľa hráčmi na ľadovej ploche.

17:17
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Fedorov obdržal dve minúty za podrazenie a desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

Góly a asistencie: 9. Zaťovič, 10. Černikov (Barancev), 38. Petrov (A. Strelcov), 49. Shenfeld (Belousov) – 4. Horák (Cyganov, Kempe), 14. Grebeškov, 20. Vyglazov, 54. Soloduchin (Golovkov), 58. Kučerjavenko (Soloduchin)

Lada Togliatti: Glass (21. Ježov) – Barancev, Hunkes, Vorobjov, Stulov, Šulakov, Ogurcov, Romanov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitenko, Valujskij, Bočarov – Shenfeld, Belousov, Zaťovič – A. Strelcov, V. Strelcov, Fedorov – Šarov
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov, Semenov, Klimontov, Selezňov, Golovkov, Vyglazov, Šitikov – Cyganov, Horák, Kempe – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Soloduchin, Kousal, Koroľov – Švec-Rogovoi, Kudreman, Jakubov

Rozhodca: Sergej Kulakov, Ronn Jyri – Dmitrij Sivov, Sergei Šeljanin