Jugra Chanty-Mansijsk – Čerepovec 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 3:2 (kon.) | Togliatti – Viťaz 4:5 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)
Lada Togliatti
4:5 (2:3, 1:0, 1:2)
Viťaz Moskovská oblasť
Sobota 08.11.2014, 14:00 • Lada Aréna, Togliatti • KHL

Je dobojované!
    V tomto naozaj veľmi vyrovnanom zápase sa napokon zo zisku troch bodov radujú hráči Viťazu Podolsk, ktorí síce v polovici tretej tretiny po góle Shenfelda prehrávali 4:3, no následne zabrali na plné obrátky a gólmi Soloduchina a Kučerjavenka otočili v závere zápasu skóre vo svoj prospech.

Dovidenia pri ďalších prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (16:24:58)

60:00

59:16
    Sily na ľade sa vyrovnajú, domáci Belousov si odpyká dve minúty za hákovanie.

59:03
    Aj domáci tréner si vyžiadal oddychový čas!

58:19
    Vylúčenie na strane hostí – Nikitenko na dve minúty za seknutie.

57:41
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas!

57:41
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Je to neuveriteľné, ale hráči hosťujúceho Viťaza Podolsk opäť dokázali otočiť gólový účet vo svoj prospech! Po peknej prihrávke od Soloduchina sa k puku dostal ALEXANDER KUČERJAVENKO, ktorý sa už nemýlil.

57:12
    Domáci hokejisti hrajú už v plnom počte a dokázali sa teda ubrániť aj v tomto oslabení.

56:10
    Hostia sú naozaj aktívnia a snažia sa v závere zápasu dostať do vedenia. Pozorná domáca defenzíva je však v strehu.

55:12
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie protihráča odchádza sadnúť Vasilij Strelcov.

54:15
    Puk sa momentálne nachádza v strednom pásme, kde o neho bojujú oba tímy. Aktívnejší sú domáci hokejisti, ktorí sa snažia získať dôležité tri body.
    Vjačeslav SOLODUCHIN - 4:4

53:18
    Hostia nenechali na seba dlho čakať a dokázali vyrovnať! Pred gólmanom Ježovom sa najlepšie zorientoval VJAČESLAV SOLODUCHIN, ktorý ho napokon dokázal aj prekonať. Asistenciu si pripisuje Igor Golovkov.

52:13
    Golubev sa vydal na ofenzívny prienik po pravom krídle, no pozorný Klimontov si ho postrážil a od puku ho napokon odstavil.

51:09
    Hostia pridávajú na ofenzívnej aktivite, no nedarí sa im dostať pred gólmana Ježova. Tentokrát dobre zapracoval pozorný Hunkes, ktorý zneškodnil prienik Makejeva.

50:22
    Kousal našiel dobrou prihrávkou Koroľova, no ten svojim zakončením neprekvapil pripraveného Ježova.

49:14
    Kudreman to skúšal na gólmana Ježova spoza pravého kruhu, no nepodarilo sa mu to. Domáci gólman si stále drží čistý štít.
    Anton SHENFELD - 4:3

48:37
    Togliatti dáva gól!
    Domáci hokejisti napokon otáčajú gólový účet tohto stretnutia opäť vo svoj prospech! Po peknej prihrávke od Belousovova sa k zakončeniu dostan ANTON SHENFELD, ktorý nedal gólmanovi Saterimu žiadnu šancu. Asistenciu si priipisuje Georgij Belousov.

Góly a asistencie: 9. Zaťovič, 10. Černikov (Barancev), 38. Petrov (A. Strelcov), 49. Shenfeld (Belousov) – 4. Horák (Cyganov, Kempe), 14. Grebeškov, 20. Vyglazov, 54. Soloduchin (Golovkov), 58. Kučerjavenko (Soloduchin)

Lada Togliatti: Glass (21. Ježov) – Barancev, Hunkes, Vorobjov, Stulov, Šulakov, Ogurcov, Romanov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitenko, Valujskij, Bočarov – Shenfeld, Belousov, Zaťovič – A. Strelcov, V. Strelcov, Fedorov – Šarov
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov, Semenov, Klimontov, Selezňov, Golovkov, Vyglazov, Šitikov – Cyganov, Horák, Kempe – Kučerjavenko, Afinogenov, Makejev – Soloduchin, Kousal, Koroľov – Švec-Rogovoi, Kudreman, Jakubov

Rozhodca: Sergej Kulakov, Ronn Jyri – Dmitrij Sivov, Sergei Šeljanin