Písek – Olomouc 25:22 (kon.) | Zlín – Most 22:30 (kon.) | Poruba – Partizánske 30:24 (kon.)
Veselí n/M – Michalovce 29:33 (kon.) | Bratislava – Tatran Prešov 16:30 (kon.) | Šaľa – Slavia 27:29 (kon.)
DHC Sokol Poruba
30:24 (16:13)
HK Slavia Partizánske
cz Sobota 04.10.2014, 16:30 • Sportovní hala Bospor, Bohumín • Hádzanárska interliga ženy

59
    Hollá (PAR) střílela po odpískání do tváře Dolákové (POR), což se nelíbilo fanouškům Poruby. Následně dostává po dalším slovním výlevu trenéra Olšavského (PAR) tým Partizánskeho dvě minuty. (29:24) (29:24)

58
    Dvouminutový trest pro Alici Kostelnou (POR), takže Partizánske má asi poslední šanci udělat něco se skóre. (29:23) (29:23)

56
    Další dvě minuty pro Selmu Blažekovou (PAR) což neunáší trenér Olšavský. Sudí mu proto uděluje žlutou kartu. (28:23) (28:23)

55
    Dvě minuty za přešlap Silvany Vasič (PAR) při bránění což znamená červenou kartu za třetí dvouminutový trest. (28:23) (28:23)

48
    Opět byla úspěšná Leona Šviráková (POR) a Katarína Škvareninová (PAR) si další úspěšný zákrok nepřipsala. (23:19) (23:19)

45
    To už vyburcovalo Petera Olšavského (PAR), aby si vzal druhý oddechový čas v zápase. (21:18) (21:18)

42
    Leona Šviráková (POR) má pevné nervy a vyrovnává skóre. (18:18) (18:18)

40
    Podstřel Klaudie Michnové (PAR) a Partizánske jde poprvé v zápase do vedení. Poruba nyní zcela vypadla z tempa a dlouho neskórovala. (17:18) (17:18)

38
    Tomašechová (POR) nevystřelila dobře a na druhé straně skórovala Klaudia Michnová (PAR). Je srovnáno! (17:17) (17:17)

37
    V obranné hře udělala faul Barbora Mýlková (POR) a odchází také na dvě minuty na střídačku s trestem. (17:16) (17:16)

37
    Tu už podruhé v zápase neproměňuje Šárka Marčíková (POR) a skóre se tak nemění. (17:16) (17:16)

36
    V zápětí Vasič (PAR) v obranné činnosti faulovala a kromě dvou minut tady bude sedmička. (17:16) (17:16)

35
    Ihned si bere oddechový čas Ján Beňadík (POR) a nebere si servítky. Jeho svěřenkyně dostaly co proto, uvidíme jak na to budou reagovat na hřišti. (17:16) (17:16)

35
    Klaudia Michnová (PAR) skóruje ze sedmičky a je sníženo na jedinou branku. (17:16) (17:16)

35
    Na obou stranách nyní vidíme spoustu nepřesností. Faul a žlutá karta pro domácí Alici Kostelnou (POR). (17:15) (17:15)

30
    Klaudia Michnová (PAR) půl minuty před koncem poločasu snižuje také ze sedmičky. (16:13) (16:13)

30
    Přesně minutu před koncem prostřeluje Leona Šviráková (POR) vystřídavší Katarínu Škvareninovou (PAR) v brance hostí. (16:12) (16:12)

29
    Dvě minuty pro Natálii Szokeovou (PAR), kteá faulovala na hranici brankoviště Minarčíkovou. Následuje sedmička DHC. (15:12) (15:12)

28
    Sedmimetrový hod proměňuje Leona Šviráková (POR) a Poruba může hrát o něco klidněji. (15:12) (15:12)

23
    Eva Minarčíková (POR) faulovala Elišku Bettákovou (PAR) a Partizánske si zahraje dvě minuty přesilovku. (13:9) (13:9)

17
    Následnou sedmičku Poruby ovšem neproměňuje Marčíková. Výborný zákrok předvedla Simona Súlovská (PAR). (11:8) (11:8)

17
    První dvouminutový trest pro Silvanu Vasič (PAR) po faulu na Evu Minarčíkovou. (11:8) (11:8)

15
    Oddechový čas si bere také trenér hostí Peter Olšavský. Po prvním time outu nasypala Poruba do sítě Partizánskeho tři branky. (9:6) (9:6)

13
    Oddechový čas si bere Ján Beňadík (POR), tříbrankový náskok Poruby je nyní jen jednobrankový, takže se domácí lodivod pokusí uklidit své hráčky. (7:6) (7:6)

9
    Gól Minarčíkové ještě neplatil, ale ze sedmimetrového hodu mířila přesně Šárka Marčíková (POR). (5:2) (5:2)

8
    Opět na Dolákovou vyzrála hostující Klaudia Michnová (PAR). (4:2) (4:2)

6
    Žlutá karta pro Silvanu Vasič (PAR) za faul na hranici brankoviště. Z následné akce ovšem Poruba neudeřila. (3:1) (3:1)

4
    Následovala také sedmička Slávie a první branku Partizánskeho dává Klaudia Michnová (PAR). (2:1) (2:1)

3
    Během chvilky dvě žluté karty pro Porubu. Nejprve ji inkasovala Diana Tomašechová, poté i Eva Minarčíková. (2:0) (2:0)

3
    Druhá branka Poruby, Diana Tomašechová (POR) mířila přesně ze stejného místa jako Kostelná. Navíc žlutou kartu vidí Selma Blažeková (PAR). (2:0) (2:0)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: 1 Roháčková Lenka, 2 Doláková Markéta, 16 Bártová Sabina – 3 Varmužová Nikola, 4 Mýlková Barbora, 7 Šviráková Leona, 8 Tomašechová Diana, 9 Maiwaelderová Hana, 14 Rechtorisová Alžběta, 15 Chovancová Tereza, 17 Minarčíková Eva, 18 Marčíková Šárka, 24 Révajová Mária, 27 Kostelná Alica. Trenér: Ján Beňadík
    HK Slavia Partizánske: 12 Súlovská Simona, 16 Škvareninová Katarína – 3 Vasič Silvana, 4 Blažeková Selma, 6 Szokeová Natália, 10 Kankulová Katarína, 11 Horníková Lucia, 15 Radovanovič Lidija, 17 Michnová Klaudia, 21 Bettáková Eliška, 23 Gregušová Patrícia, 27 Krajčovičová Denisa, 33 Hollá Zuzana. Trenér: Peter Olšavský.

Rozhodca: Marek Bečička, Jiří Horák