Písek – Olomouc 25:22 (kon.) | Zlín – Most 22:30 (kon.) | Poruba – Partizánske 30:24 (kon.)
Veselí n/M – Michalovce 29:33 (kon.) | Bratislava – Tatran Prešov 16:30 (kon.) | Šaľa – Slavia 27:29 (kon.)
DHC Sokol Poruba
30:24 (16:13)
HK Slavia Partizánske
cz Sobota 04.10.2014, 16:30 • Sportovní hala Bospor, Bohumín • Hádzanárska interliga ženy

59
    Hollá (PAR) střílela po odpískání do tváře Dolákové (POR), což se nelíbilo fanouškům Poruby. Následně dostává po dalším slovním výlevu trenéra Olšavského (PAR) tým Partizánskeho dvě minuty. (29:24) (29:24)

58
    Dvouminutový trest pro Alici Kostelnou (POR), takže Partizánske má asi poslední šanci udělat něco se skóre. (29:23) (29:23)

55
    Dvě minuty za přešlap Silvany Vasič (PAR) při bránění což znamená červenou kartu za třetí dvouminutový trest. (28:23) (28:23)

37
    V obranné hře udělala faul Barbora Mýlková (POR) a odchází také na dvě minuty na střídačku s trestem. (17:16) (17:16)

36
    V zápětí Vasič (PAR) v obranné činnosti faulovala a kromě dvou minut tady bude sedmička. (17:16) (17:16)

29
    Dvě minuty pro Natálii Szokeovou (PAR), kteá faulovala na hranici brankoviště Minarčíkovou. Následuje sedmička DHC. (15:12) (15:12)

23
    Eva Minarčíková (POR) faulovala Elišku Bettákovou (PAR) a Partizánske si zahraje dvě minuty přesilovku. (13:9) (13:9)

17
    První dvouminutový trest pro Silvanu Vasič (PAR) po faulu na Evu Minarčíkovou. (11:8) (11:8)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: 1 Roháčková Lenka, 2 Doláková Markéta, 16 Bártová Sabina – 3 Varmužová Nikola, 4 Mýlková Barbora, 7 Šviráková Leona, 8 Tomašechová Diana, 9 Maiwaelderová Hana, 14 Rechtorisová Alžběta, 15 Chovancová Tereza, 17 Minarčíková Eva, 18 Marčíková Šárka, 24 Révajová Mária, 27 Kostelná Alica. Trenér: Ján Beňadík
    HK Slavia Partizánske: 12 Súlovská Simona, 16 Škvareninová Katarína – 3 Vasič Silvana, 4 Blažeková Selma, 6 Szokeová Natália, 10 Kankulová Katarína, 11 Horníková Lucia, 15 Radovanovič Lidija, 17 Michnová Klaudia, 21 Bettáková Eliška, 23 Gregušová Patrícia, 27 Krajčovičová Denisa, 33 Hollá Zuzana. Trenér: Peter Olšavský.

Rozhodca: Marek Bečička, Jiří Horák