Waregem – Anderlecht 0:2 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 3:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Westerlo 1:2 (kon.) | Genk – Charleroi 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
1:2 (0:0)
KVC Westerlo
cz Sobota 27.09.2014, 20:00 • Jan Breydel Stadion, Brugge • Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce, zaslouženě vyhrávají hosté z Westerlo, domácí sice posledních pár minut tlačili, ale to už bylo pozdě, Westerlo potvrdilo roli favorita a zaslouženě si připsalo další body, to Domácí opět nedokázali bodovat. Přeji vám pěkný večer a zase někdy napočtenou. (22:34:04)

90+3
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Koffi, přichází Rommers.

90+3

90+2
    Ještě Werner rychle nakopl balón, ale nikdo z domácích nedokázal pořádně vystřelit.

90+2
    Domácí si nakonec pomohli faulem a už nestihnou vyrovnat.

90+1
    Annys si pomohl faulem poslední šance pro domácí.

90+1
    Žlutou kartu dostává také domácí Valcke.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Westerlo je už kousíček od další výhry, navíc je stále u míče.

87
    N'Diaye krásně střílel, ale o kousek minul hostující svatyni.

85
    Žlutou kartu uviděl Wils.

85
    Domácí celou dobu tlačí, ale nejspíše už nestihnou vyrovnat.

81
    Tak ještě Cercle Brugge se snaží vyrovnat, krásnou střelou pod břevno se prosazuje střídající THIBAUT VAN ACKER.

79
    S domácími to už vypadá zle, prohrávají o dva góly a zbývá už jen něco přes deset minut.

78
    To je nepříjemné domácí Gounongbe odkulhal ze hřiště a nahradil ho MacDonald.

77
    Kterou bezpěčně proměnil nejlepší střelec Westerlo FRÉDÉRIC GOUNONGBE.

76
    Byla nařízena penalta pro Westerlo !

74
    Žlutou kartu obdržel domácí Buysse.

74
    Cercle Brugge byly blízko prvního gólu, ale výborně zasáhl hostující gólman Van Langendon.

73
    Domácí střídají po druhé, ze hřiště odešel Dussenne a nahradil ho Sakuta-Pasu.

72
    Žlutou kartu uviděl hostující Annys

72
    Domácí střídají naposledy, ze hry jde Smolders a nahrazuje ho Van Acker.

71
    A opět Werner výborně přečetl hru, tentokrát pěkně vyboxoval míč.

69
    Veliká šance Westerlo, Annys byl sám před Wernerem, ale v poslední chvíli upadl a ztratil míč.

67
    Krásná střela domácího Cornelise, který mířil jen těsně vedle.

64
    Domácím se stále nedaří dostat k ohrožení brány Van Langendona.

61
    Střídá i Westerlo, ze hřistě odešel Aouland a nahradil ho Godeau.

59
    Na hřišti zůstal ležet po tvrdém faulu hostující gólman Van Langendon.

58
    Domácí poprvé střídají, ze hřistě odešel Bačelič-Grgič a nahradil ho Valcke.

57
    N'Diaye pěkně střílel, ale jeho pokus byl zablokován a střela šla těsně vedle.

55
    Domácí Cercle Brugge dělají hodně chyb a obrana je nyní pod obrovským tlakem.

52
    Domácí mohli rychle vyrovnat, ale Kabananga střílel hodně vysoko.

51
    Žlutou kartu dostal N'Diaye.

50
    Je tu první gól zápasu, krásně se z hranice šestnáctky trefil z voleje k pravé tyči RAPHAEL LECOMTE.

48
    Zatím se toho moc neděje, jedna nepřesnost střídá druhou.

46
    Druhý poločas před malým okamžikem začal a zatím to vypadá, že ani jeden tým nestřídal.

46

První poločas přinesl jen pár šancí na straně hostí, ale jedna střela Aoulanda byla hodně nebezpečná, naštěstí pro domácí skvěle zasáhl gólman Werner, jinak vidíme spíše bojovný zápas s málo šancemi, uvidíme co přinese druhý poločas.

45

45
    Lecomte fauloval a domácí budou zahrávat standartní situaci.

44
    Buyl se chtěl dostat k míči, ale pomohl si faulem a musí vrátít míč hostům.

42
    Další nevybírávý zákrok, tentokrát se ho dopustil hostující útočník Aouland.

41
    zatím mají více ze hry hostující hráčí z Westerlo.

40
    Domácí měli velkou šanci na gól, ale po rohovém kopu se dopustili faulu.

37
    Žlutou kartu po nevybíravém zákroku dostal domácí Dussenne.

36
    Aoulandovi utekl míč a navíc se dopustil faulu.

34
    A byla z toho velká šance, naštěstí Werner opět bezpěčně vyrazil nebezpečný centr.

33
    Cornelis fauloval a hosté mají dobrou pozici pro ohrožení branky Wernera.

31
    Koffi se zhruba z 25 metrů odhodlal ke střele, ale mířil moc nepřesně.

30
    Domácí odkopávají od brány, když se hosté provinili při rohu faulu.

28
    Domácí útočník Kabananga se málem dostal ke střele, ale míč mu naposlední chvíli odskočil.

26
    Westerlo odkopává od brány.

24
    Aouland byl faulován a hosté zahrávali zajímavou standartku, ale moc jí překombinovali a nebylo z toho nic.

22
    Domácím je odmávám ofsajd.

21
    Další parádní zákrok domácího gólmana Wernera, přesně do jeho nohy střílel Annys, ale Werner rychle zareagoval a vykopl míč.

19
    Westerlo se dožadovalo penalty, ale rozhodčí ukazuje hraje se dál, byl to hodně ochotný pád hostujícího Lecomteho.

16
    Domácím se vůbec roh nepovedl a s následného brejku málem dalo Westerlo gól, naštěstí skvěle zasáhl domácí gólman Werner.

15
    Domácí se pomalu dostávají do vápna Westerlo, ale zatím se toho moc neděje.

13
    Parádní sólo přes půlku hřiště předvedl hostující Aouland, ale domácí ho zastavili.

11
    Stále čekáme na vyloženou šanci, vidíme hodně nepřesností.

9
    Hosté také kopali roh, ale dopadl také špatně a navíc zůstal ležet na trávníku záložník hostí Annys.

7
    Cercle Brugge kopaly roh, ale hosté odkopávají do bezpečí.

3
    Domácí se snaží dostat do vápna Westerlo ale zatím se hosté úspěšně brání.

1
    Zatím se hraje ve středu hřiště.

1

Pomalu se nám blíží výkop utkání, hráči obou týmu se chystají ke vstupu na hrací plochu.

Domácím se na Westerlo dlouhodobě daří, z posledních pěti zápasů jich tři vyhráli, jednou remizovali a jen jednou prohráli.

Jako hlavní rozhodčí bude zápas pískat Lawrance Visser, na čarách mu budou pomáhat Peter Hermans a Nicolas Ponsar.

KVC Westerlo je na tom rozhodně lépe než domácí, mají zatím na svém kontě třináct bodů za tři výhry, čtyři remízy a jednu prohru a jsou na solidním pátém místě tabulky, v posledním kole Westerlo vyhrálo nad Lierse na svém hřišti vysoko 6:1.

Nejlepším střelcem týmu je s osmi góly Frédéric Gounongbe z Belgie.

Cercle Brugge KSV se zatím moc v sezóně nedaří, jsou až na dvanáctém místě tabulky s devíti body za dvě výhry, tři remízy a tři prohry, navíc v posledním zápase prohrály na hřišti Anderlechtu těsně 3:2.

Nejlepším střelcem je se třemi góly Junior Kabananga z Konga.

Pěkné odpoledne, dnes nás čeká zajímavé utkání 9. kola Belgické Jupiler Pro League mezi domácími Cercle Brugge KSV a KVF Westerlo, výkop je připraven na 20:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
    Góly: 81. Acker – 50. Lecomte, 77. Gounongbe (pen.)

Karty:   37. Dussene (CRB), 42. Aouland (CRB), 51. N'Diaye (CRB), 74. Buysse (CRB), 85. Wils (CRB), 90+1. Valcke (CRB) – 72. Annys (WES)

Cercle Bruggy KSV: Werner – Buysse, Dussenne(70. Sakuta-Pasu), Wils, Cornelis – N'Diaye, D'Haene, Smolders(72. Van Acker), Bačelič-Grgič(55. Valcke), Buyl – Kabananga
    Náhradníci: Bourdin, Godee, Sukuta-Pasu, Valcke, Van Acker, Van Damme, van Roose

KVC Westerlo: Van Langendon – Apau, Maertens, Schuermans, Dorda – Annys, Lecomte, Geudens – Aouland(58. Godeau), Gounongbe(78. MacDonald), Koffi(90+3. Rommers)
    Náhradníci: Gielen, Godeau, MacDonald, Molenberghs, Rommens, Schouterden, Vershueren

Rozhodca: Visser – Hermans, Ponsar