Sturm Graz – Rheindorf Altach 2:2 (kon.) | Grodig – Austria 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:1 (kon.)
Neustadt – Ried 0:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:1 (1:0)
Admira Wacker Mödling
cz Sobota 27.09.2014, 18:30 • Wörthersee Stadion • Rakúska Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

V rámci desátého kola Tipico Bundesligy se uskuteční zápas mezi AC Wolfsbergerem a FC Admira Wacker Mödling.

Domácí jsou překvapením ligy a vyhřívající se na špici ligy, kdy na druhý Salcburk mají náskok 3 bodů, přestože minulý týden prohráli na Rapidu Vídeň poměrně jasně 3:0 a toto zaváhání budou chtít jistě napravit a udržet si náskok na čele.

Admira se nachází na slušné 4 pozici , když z posledních 3 utkání získali výborných 7 bodů. Minulý víkend remizovali na hřišti Grodigu 0:0. Dnes budou jistě chtít hrát s důslednou obranou a využívat rychlých protiútoků.

RZ Pellets WAC: Kofler-Standfest, Sollbauer, Rnic, Palla – Weber, Kerhe, Putsche, Zulj, Ynclan – Trdina
    Náhradníci: Dobnik – Baldauf, Drescher, Seebacher, Schwendinger, Silvio, Simon

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Schosswendter, Auer, Katzer- Windbichler, Toth, Bajrami,Thurauer,Ouedraogo – Schicker
    Náhradníci: Kuttin – Burušič, Knasmüllner, Lackner, Sulimani, Wostry, Yavuz.

1

1
    Hned v první minutě se ke střele dostal Manuel Kerhe, jeho pokus z hranice velkého vápna byl o pár decimetrů nepřesný.

2
    Rnic byl zničeho nic sám před Letinerem ale nezakončil.

3
    Pellets WAC právě vstřelili branku!

To je teda nástup! Po centru z pravé strany se prosazuje hlavou úplně volný PETER ZULJ.
    ZULJ - 1:0

5
    Domácím se velice vyplatil úvodní nápor a nyní již hrají ve větším klidu.

7
    Hosté se musí nadále bránit útočným akcím domácích, centr Kerheho byl nepřesný.

8
    Domácí Trdina atakoval rozehrávku Admiry, ti museli odkopnout míč do zámezí.

9
    Až nyní mají hosté míč na polovině soupeře pod kontrolou a snaží se kombinovat.

10
    Jenže záhy o míč přišli a domácí budou na polovině hřiště mít autové vhazování.

10
    Střelec branky Zulj je nyní ošetřován a tak WAC hraje v deseti.

11
    Hostující Schicker se ocitnul v těsném ofsajdu.

12
    Admira se musí opět bránit. Po levé straně se do vápna prosmýkl Ynclan, jeho centr byl sražen na rohový kop.

13
    Z něj žádné ohrožení Leitnerovy branky nevzniklo. Naopak mohli hosté do rychlého protiútoku ten byl zastaven u rohového praporku a budou vhazovat hosté.

15
    K první střele hostů se odhodlal Ouedraogo, jeho střela byla však nepřesná.

16
    O poznání nebezpečněji vypadala střela Thürauera, který z hranice vápna mířil těsně vedle pravé tyče.

17
    Ouedraogo byl na polovině hřiště, kde přišel o míč a záhy musel zatáhnout za záchranou brzdu rodícího se brejku.

18
    Žlutou kartu dostává Ouedraogo (FC Admira Wacker Mödling).

19
    Aktivní Trdina se snažil projít přes Ktzera, ten mu však jeho záměr zhatil a odkopl míč do zámezí.

21
    Po rohovém kopu hlavičkoval vysoko nad Trdina.

23
    Hosté po zdlouhavé rozehrávce na polovině hřiště zkusili útočnou akci, která měla jepičí život a míč skončil za brankovou čarou. Následuje odkop od Koflera.

24
    Hosté opět kombinují na polovině hřiště bez většího tlaku domácích.

26
    Několik nepřesností na obou stranách se kupí za sebou.

27
    Po faulu Katzera budou mít domácí přímý kop z uctivé vzdálenosti.

28
    Centr nebyl příliš přesný a tak lehký míč chytá do náruče Leitner.

29
    Trdina si zkoušel vymodlit faul před hranici vápna, jeho skok mu rozhodčí faulem neohodnotil.

31
    Pozorný Kofler vyběhl a zhatil útočnou akci hostů.

33
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Waber, přichází Schwendinger.

34
    Nebezpečný centr Standfesta odvrací hosté na rohový kop.

35
    Ten však skončil na hlavách hostujících obránců a ti jej odvrátili mimo.

36
    Hostům se nadále nedaří, po zaváhání Auera centroval nepřesně Rnic.

38
    Jen to zahučelo. Přízemní centr Ynclana o krok nedostihl Kerhe.

40
    Hosté opět ztratili míč a musí se bránit postupnému útoku domácích.

41
    Ynclan měl příležitost, kdy se odpoutal ve vápně od obránce, míč mu však z nártu sjel a střela byla velmi nepřesná.

42
    Ouedraogo krásně nůžkami odcentroval, jeho centr byl však příliš dlouhý.

43
    Na druhé straně Trdina nedůrazně hlavičkoval a míč k Leitnerovi ani nedoputoval.

44
    První rohový kop hostů nebyl pro domácí obranu příliš nebezpečný. Odražený míč nepřesně zakončil nad branku Toth.

45
    Střela Bajramiho ztečovaná na rohový kop, který se Admiře nepovedl.

45+1
    Domácí se nyní musí bránit menšímu tlaku hostí, ti se snaží v závěru první půle vyrovnat.

45+2

Je za námi první poločas, kdy domácí po zásluze vedou 1:0 , když už ve třetí minutě se prosadil Zulj. Hosté se většinu první půle bránili, pouze v posledních 5 minutách měli menší příležitosti, ty však nevyužili.

Druhý poločas začne přibližně v .19:32

46

46
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Toth, přichází Sulimani.

47
    Domácí měli další příležitost. Trdina ve skluzu míjí.

48
    Obrovská šance na druhé straně po špatném okopu střílel těsně vedle Sulimani!

49
    Ynclan hlavičkoval zády k brance nepřesně.

51
    Admira právě vstřelila branku!

Jako blesk z čistého nebe hosté udeřili po tečovaném centru akrobaticky vyrovnává SULIMANI.
    SULIMANI - 1:1

53
    Domácí jsou velmi zaskočeni a nedaří se jim přitlačit soupeře.

54
    Ouedraogo chtěl z první centrovat, jeho pokus však míří velmi daleko za branku.

56
    A jsou to právě hosté, kteří mají po přestávce míč pod kontrolou a domácí se jen velmi těžce hledají.

57
    Žlutou kartu dostává Auer (RZ Pellets WAC).

58
    Žlutou kartu dostává Ynclan (RZ Pellets WAC).

59
    Utkání začíná být více nervozní a karetní prohřešky se stupňují.

61
    Putsche se vřítil do velkého vápna, jeho centr byl však nepřesný.

63
    Trdina se ocitnul v ofsajdu .

63
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Kerhe, přichází Seebacher.

66
    Žlutou kartu dostává Zulj (RZ Pellets WAC).

67
    Před hranici vápna nebezpečná situace pro domácí.

68
    Ynclan mířil těsně nad branku Admiry.

69
    Žlutou kartu dostává Seebacher (RZ Pellets WAC).

71
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Trdina, přichází Silvio.

72
    Na stadionu to bouří. Domácí se dožadují odpískání faulu na Zulje místo toho rozhodčí píská faul na opačnou stranu.

73
    Rohový kop domácích.

74
    Ynclan jej rozehrál přesně na hlavu hostí, odražený míč napálil Seebacher velmi nepřesně a míč letí až do sektoru hostí několik metrů za rohovým praporkem.

76
    Auer fauloval ve skluzu Zulje a může být rád, že za to nevidí druhou žlutou kartu. Domácí budou mít nebezpečnou standartní situaci.

77
    Velmi nepřesně s ni naložil Ynclan.

78
    Po pádu Ynclana se domácí dožadovali pokutového kopu, k nevoli všech na stadionu rozhodčího píšťalka zůstala němá.

80
    Poslední desetiminutovka a domácí se snaží zvrátit vedení na svou stranu.

81
    Žlutou kartu dostává Bajrami (FC Admira Wacker Mödling).

81
    Následný přímý kop opět nepřesně rozehrál Ynclan.

83
    Sulimani z hranice vápna nebezpečně střílel na zadní tyč. Kofler se zaskvěl a míč vyrazil na rohový kop.

83
    Následný rohový kop žádné nebezpeční pro domácí neznamenal, naopak se mohli rychle tlačit do protiútoku, ten však byl díky nepřesnosti ukončen záhy.

84
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schicker, přichází Knasmüllner.

85
    Domácí se nadechují k závěrečnému náporu avšak musí se mít na pozoru na hrozící brejky soupeře.

87
    Knasmüllner měl na noze výhru! Z hranice vápna úplně sám trestuhodně minul. Tohle může hosty hodně mrzet.

87
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Bajrami, přichází Burušič.

89

Domácí se zaslouženě radují. Na centrovaný míč se nikým nehlídaným naběhl JOACHIM STANDFEST a nekompromisně zakončil.

90+3
    Závar před Koflerem, ani nadvakrát se Katzer neprosadil.

90+3

Je za námi utkání 10 kola, kdy domácí nakonec vítězí díky brance v 89 minutě. Pro hosty to je příliš kruté, za hru ve druhém poločase se vůbec nemusí stydět. Bohužel trestuhodně nechali v poslední minutě úplně volného Standfesta, který rozhodl. (20:22:56)