Pardubice – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Třinec – Znojmo 2:2 (kon.) | Vlašim – Opava 2:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Ústí n. L. 5:0 (kon.) | Táborsko – Most 3:0 (kon.) | Zlín – Sokolov 3:0 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (0:0)
MFK Frýdek-Místek
cz Sobota 13.09.2014, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

86
    Za minutu po dalším centru z pravé útočné strany trefil Mozol hlavou tyč domácí branky!

85
    Hned vzápětí ale Bederka při pokusu o odkop trefil Matúše, který mířil po zemi těsně vedle domácí branky.

80
    Poslední střídání u domácích, když Adama Fouska nahrazuje Filip Jarosz.

79
    Po rohu pálil z dálky tvrdě Zapalač, ale domácí obránci střelu zblokovali opět na roh. Po jeho rozehrání je míč v rukavicích Frydrycha.

76
    Za nesportovní gesto viděl žlutou kartu hostující Petr Zapalač.

71
    Druhá změna u hostů. Michal Švrčka nahradil Martin Ďurica.

70
    ... a hostující Martin Matúš.

70
    Za vzájemnou potyčku vidí žlutou kartu domácí Jiří Bederka...

66
    Druhá změna v domácím celku. Dnes velmi agilního Dominika Fuska nahrazuje Jakub Nečas.

56
    Hostující trenér ihned reaguje střídáním, když Milana Halašku nahrazuje Marko Milunovič.

55
    Pardubice právě vstřelily branku! Na kolmici za obranu si naběhl MARTIN HAŠEK, obešel i vyběhnuvšího Mihalka a z úhlu do prázdné branky trefil přesně – 1:0!

45+1
    Domácí musejí v závěru první půle nuceně střídat, když Radima Fikejze nahradil Martin Klátil.

15
    Vyloženou šanci měl po kolmici do vápna Martin Hašek mladší, ale Mihalek jeho střelu vyrazil a dorážka Fikejze šla těsně nad!

12
    A právě tuto akci pardubičtí vykombinovali až do šance Kudrny, jehož přízemní střelu Mihalek výborným zákrokem nepustil do branky. Následoval roh, který však hosté ubránili.

Lukáš Ouředník

Góly: 55. Hašek

Karty:   70. Bederka (PCE) – 70. Matúš (FRM), 76. Zapalač (FRM)

FK Pardubice: Frydrych – V. Kakrda, Vencl, Bederka, Vondra – Hašek, Kudrna, Jeřábek, Fousek (80. Jarosz) – Fusek (66. Nečas), Fikejz (45.+1 Klátil).
    Náhradníci: Čihař – Řezníček, Prokopec, Nečas, Jarosz, Záviška, Klátil

MFK Frýdek-Místek: Mihalek – Uvíra, Žídek, Literák, Švrček (71. Ďurica) – Talián, Vašenda, Mozol, Zapalač – Halaška (56. Milunovič), Matúš.
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Ilko, Ďurica, Silveira, Milunovič

Rozhodca: Berka – Hrabovský, Mokrusch