Cyprus – Belgicko 0:6 (kon.) | Švédsko – Grécko 3:0 (kon.) | Malta – Turecko 0:3 (kon.)
Nemecko – Írsko 2:0 (kon.) | Litva – Anglicko 0:1 (kon.) | Fínsko – Wales 2:2 (kon.)
Rakúsko – Bosna 2:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 3:2 (kon.)
Fínsko
2:2 (1:0)
Wales
cz Piatok 05.09.2014, 18:00 • Turku Stadium • Kvalifikácia na ME U21

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (19:54:00)

A je to opravdu tak! Druhý poločas nám přinesl pěknou podívanou hned se třemi brankami. Nejprve v 65. minutě vyrovnal Burns. Netrvalo to ani čtyři minuty a hosté vedli, když se prosadil Evans. Finové se i tak do soupeře zakousli a odměnou jim bylo vyrovnání v podání Väyrynena. Wales tak díky remíze ztratil i teoretickou naději na druhé místo. Finové si tuto možnost zkomplikovali, protože ztrácí před posledním utkáním na Moldávii tři body.

90+4

90+3
    Kabashi se provinil v nastaveném čase faulem. Zjevně jedna z posledních událostí tohoto utkání.

90+2
    Oba týmy se teď snaží, co nejčastěji zakončovat. To teď předvedl O'Shaughnessy, jehož rána cíl minula.

90
    Väisänenova rána Warda zaměstnala, nikoliv však překonala.

90
    O'Sullivan fauloval a daroval tak domácím další šanci ze standardní situace.

89
    Na druhé straně pálil Edwards a jeho rána se zastavila až o břevno Gotteho branky! To je závěr utkání, jak má být.

88
    A finský výběr nemá dost, Lodova střela však cíl minula.

87
    Finsko právě vstřelilo branku!
    A jako kdybych to přivolal! TIM VAYRYNEN dostal přihrávku od O'Shaughnessyho a skóroval! Na poslední chvíli tak Finové vyrovnávají!

86
    Finsko bude mít další možnost na srovnání a sice z rohového kopu. Čas se krátí....

84
    Z volného kopu se odhodlal ke střele Lam, Ward byl však pozorný a míč lapil.

84
    O'Sullivan fauloval, domácí mají šance z volného kopu.

83
    Poslední změna v sestavě domácího výběru, místo Hatakky přišel Saksela.

80
    Finové drží míč na svých kopačkách a teď se logicky musí hnát do zakončení, jedno takové předvedl O'Shaughnessy, ale bohužel pro domácí netrefil prostor branky.

79
    Hertsi mohl napravit svou reputaci, jeho rána ale brankáře neohrozila. Finové už nemají moc času.

77
    Hertsi ztratil míč a tak si pomohl nedovoleně proti Walshovi.

76
    Po Lamově centru se dokázali hosté ubránit.

76
    Rohový kop pro severský celek.

75
    Burns mohl ještě navýšit vedení svého celku, jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.