Cyprus – Belgicko 0:6 (kon.) | Švédsko – Grécko 3:0 (kon.) | Malta – Turecko 0:3 (kon.)
Nemecko – Írsko 2:0 (kon.) | Litva – Anglicko 0:1 (kon.) | Fínsko – Wales 2:2 (kon.)
Rakúsko – Bosna 2:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 3:2 (kon.)
Litva
0:1 (0:0)
Anglicko
cz Piatok 05.09.2014, 18:00 • Dariaus ir Girėno stadionas • Kvalifikácia na ME U21

Utkání nakonec končí výhrou Anglie 0:1. O jedinou branku se postaral devět minut před koncem střídající Kane. První poločas měli více šancí domácí, ve druhém půli se karta obrátila a více možností měla Anglie, která dokázala ze své převaha vstřelit jediný gól zápasu. Vítězstvím si Anglie pojistila první pozici ve skupině. Litvě patří předposlední místo. (19:57:54)

90+4

90+4
    Poslední centr do pokutového území Angličané v klidu odvracejí a rozhodčí Glodjovič ukončil zápas.

90+4
    Hughes fauloval na polovině Anglie Norvilase a Litva bude mít poslední příležitost ohrozit hostující branku. Do vápna míří také brankář Švedkauskas.

90+2
    Tamulevičius pravděpodobně vyslal poslední střelu utkání, která nebyla přesná a brankář Butland bude rozehrávat od své branky.

90+2
    Baranauskas na straně Litvy a Berahino na straně Anglie uvízli v ofsajdu.

90
    Sudí Glodjovič bude nastavovat tři minuty.

88
    Střídájící Grigaravičius byl potrestán žlutou kartou.

87
    Ze standardní situace nic nevyužila a míč mají pod kontrolou Angličané.

86
    Blíží se konec střetnutí, Litva se bude snažit o vyrovnání z rohového kopu.

84
    Střídání Litvy. Edgarase Baranauskase vyměnil Edvardas Tamulevičius

83
    Střídající Pritchard vystřelil balon, minul však litevskou svatyni.

81
    Anglie právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu zůstali Angličané u míče a využili toho ke vstřelení první branky. Za záda brankáře Švedkauskase se trefil HARRY KANE, který byl u míče dříve než litevský gólman a hlavou jej překonal.
    KANE - 0:1

80
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Ince, přichází Hudge.

80
    Litva i Anglie vystřídaly. Grigaravičius nahradil Birškyse a Pritchard šel místo Redmonda.

79
    Ke střelení branky mohou využít rohový kop, který budou zahrávat .

78
    Angličané mají ve druhé půlce více ze hry, ale zatím se jim kýžený první gól vstřelit nepodařilo.

75
    První střídání Litvy. Hřiště opustil Ovidius Verbicas a místo něj přišel Martynas Dapkus.

74
    James Ward- Prowse byl za faul na Birškyse odměněn od rozhodčího Glodjoviče žlutou kartou.