Písek – Veselí n/M 28:22 (kon.) | Šaľa – Partizánske 28:17 (kon.) | Poruba – Most 21:28 (kon.)
Jindř. Hradec – Olomouc 23:32 (kon.)
DHC Sokol Poruba
21:28 (9:13)
DHK Baník Most
cz Sobota 03.05.2014, 18:00 • Sareza Ostrava • Hádzanárska interliga ženy

Já se s Vámi loučím a u dalších sportovních přenosů se těším na shledanou. (19:28:52)

Je dobojováno. I ve třetím semifinálovém utkání dokázaly házenkářky Mostu vyhrát a postupují tak do finále, kde se potkají s pražskou Slavii.

60
    Konec zápasu. (21:28)

60
    V samém závěru přidávají hostující hráčky další branku. (21:28) (21:28)

58
    Hrbková je dnes ze sedmiček nekompromisní. (21:27) (21:27)

57
    Poruba teď nastřelila tyč! (20:27) (20:27)

55
    Nyní opět dvě rychlé branky na obou stranách. (20:27) (20:27)

54
    Hráčky Mostu ovšem opět odskakují na rozdíl sedmi branek a kontrolují zápas. (19:26) (19:26)

54
    A znovu chyba hostů na jedné straně, čehož domácí házenkářky dokázaly znovu využít a snížit na rozdíl šesti branek. (19:25) (19:25)

52
    A další snížení, že by drama v závěru. Čas se ovšem nekompromisně krátí. (18:25) (18:25)

51
    Domácím hráčkám se teď podařilo snížit. (17:25) (17:25)

50
    Most teď přidal tři rychlé branky za sebou a prakticky tak rozhodl o svém postupu do finále. (16:25) (16:25)

50
    Oddechový čas pro domácí. (16:25) (16:25)

49
    Oddechový čas pro hosty. (16:22) (16:22)

47
    Hostující hráčky ovšem domácí hned vzápětí napodobily, Míč znovu pro Porubu. (16:22) (16:22)

47
    Další nepřesná střela Poruby. (16:22) (16:22)

47
    Jeřábková chybu domácích trestá dvaadvacátou brankou hostů. (16:22) (16:22)

46
    Házenkářky Poruby ovšem střílí nepřesně. (16:21) (16:21)

46
    Velmi důležitý zákrok brankářky Ostravy, Teď dává naději domácím. (16:21) (16:21)

45
    Domácí hráčky teď svou bojovnosti vybojovaly míč v blízkosti brankoviště a snižují na rozdíl pěti branek. (16:21) (16:21)

43
    Hrbková přidává další branku ze sedmičky. (15:21) (15:21)

42
    Nyní jsme viděli dvě rychlé branky na obou stranách. Most stále v zápase vede o sedm branek. (14:21) (14:21)

40
    Beňušková ze sedmičky přidává dvacátou branku Mostu. (13:20) (13:20)

38
    Hrbková pouze do brankářky Mostu. Míč pro Most. (12:18) (12:18)

38
    Další nepřesná střela domácích. (12:18) (12:18)

37
    Oddechový čas pro domácí. (12:18) (12:18)

35
    Hráčky Mostu ale i nyní dokázaly odpovědět. Opět je to o pět branek. (12:17) (12:17)

35
    Hrbková se dnes ze sedmiček nemýlí. (12:16) (12:16)

34
    Vyloučena Dvořáková na dvě minuty. (11:16) (11:16)

34
    Hrbková ze sedmičky opěr přesná. (11:15) (11:15)

33
    Další branku Mostu znamená už pětibrankové vedení. (10:15) (10:15)

32
    Hráčky Mostu ovšem hned vzápětí odpovídají, (10:14) (10:14)

31
    Hrbková snižuje. (10:13) (10:13)

31
    Do druhého poločasu budou rozehrávat domácí házenkářky. (9:13) (9:13)

31
    Začal druhý poločas. (9:13)

Skončil nám první poločas 3. semifinálového utkání mezi domácí Sokol Porubou a Baníkem Most. Hostující hráčky jsou zatím v zápase na tom o poznání lépe. Vedou v Ostravě po prvním poločasu 13:9 a mají nakročeno k třetímu vítězství a postupu do finále. Kde už včera postoupily házenkářky Slavie. Druhý poločas začne přibližně v 18:45.

30
    První poločas skončil. (9:13)

30
    Müllnerová utekla domácí obraně a z rychlého protiútoku přidává třináctou branku. (9:13) (9:13)

30
    Hráčky Mostu ještě v samém závěru prvního poločasu přidávají dvanáctou branku. (9:12) (9:12)

27
    Domácí snižují zásluhou Adámkové. (9:11) (9:11)

26
    A další rychlý protiútok hostů. Přináší náskok o tří branky. (8:11) (8:11)

24
    Hostující hráčky odskakují v zápase do dvoubrankového vedení. (8:10) (8:10)

22
    Oddechový čas pro domácí. (8:9) (8:9)

22
    Nyní nám jdou pro změnu do vedení hostující hráčky. (8:9) (8:9)

21
    Beňušková vyrovnává ze sedmičky. (8:8) (8:8)

21
    Adámková posílá Porubu v zápase znovu do vedení. (8:7) (8:7)

20
    Hosté ovšem hned vzápětí odpovídají. (7:7) (7:7)

20
    Další branka Hrbkové ze sedmičky. (7:6) (7:6)

19
    Hrbková ze sedmičky vyrovnává. (6:6) (6:6)

19
    Hostující hráčky jdou po delší době opět v zápase do vedení. (5:6) (5:6)

19
    Zblokovaná střela Weisenbilderové. (5:5) (5:5)

18
    Matoušková vyloučena na dvě minuty. (5:5) (5:5)

16
    Nepřesná střela hráček Mostu. Míč pro domácí. (5:5) (5:5)

14
    Oddechový čas pro hosty. (5:5) (5:5)

13
    A máme srovnáno. (5:5) (5:5)

12
    V utkání teď kralují obě gólmanky. (4:5) (4:5)

12
    Weisenbilderová pouze do brankářky domácích, míč pro Porubu. (4:5) (4:5)

11
    Nepřesná střela na druhé straně. (4:5) (4:5)

11
    Brankářka Mostu teď podržela dobrým zákrokem svůj tým. (4:5) (4:5)

10
    Ryšánková posílá přesnou střelou svůj tým do vedení. (4:5) (4:5)

10
    Nyní jsme viděli dvě rychlé branky na obou stranách. (4:4) (4:4)

8
    Zblokovaná střela Mýlkové. (3:3) (3:3)

6
    Beňušková vyrovnává ze 7m hodu. (3:3) (3:3)

6
    Domácí hráčky ovšem hned vzápětí jdou znovu do vedení. (3:2) (3:2)

5
    A máme vyrovnáno. Hráčky Mostu se dokázaly prosadit přesnou střelou z levé strany k pravé tyči. (2:2) (2:2)

3
    Domácí hráčky jdou v zápase do vedení přesnou střelou ze středu hřiště. (2:1) (2:1)

3
    Domácí hráčky ovšem hned vzápětí odpovídají. (1:1) (1:1)

2
    Nyní se jim to ovšem povedlo. Dokázaly se prosadit z levé strany, (0:1) (0:1)

1
    Pokus hostující hráček je ovšem nepřesný a končí mimo. (0:0) (0:0)

1
    Hráčky Mostu budou v prvním poločasu rozehrávat jako první. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Soupisky obou mužstev:

DHC Sokol Poruba: Doláková, Roháčková, Bártová – Bělohoubková, Šteffanová, Revajová, Rechtorisová, Tomašechová, Lešková, Mýlková, Uhráková, Poznarová, Polachová, Hrbková, Šviráková, Adámková, Minarčíková, Chovancová

DHK Baník Most: Bezpalcová, Siváková, Müllnerová – Vaňková, Matoušková, Dvořáková, Tomášková, Ryšánková, Borovská, Beňušková, Vítková, Vysloužilová K. , Jeřábková, Martinková, Šplechtová, Janoušková, Weisenbilderová, Vysloužilová M., Růčková

Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho.

V prvním semifinále vedly dlouho hráčky Poruby, domácí házenkářky ovšem dokázaly zápas dotáhnout až do sedmimetrových hodů, ve které se jim více dařilo a dotáhly zápas do vítězného konce.
    Druhý zápas byl rovněž hodně vyrovnaný. Štastnější ovšem byly házenkářky Baníku Most, které dokázaly zápas vyhrát 25:23 a připsat si tak v semifinálovém dějiství druhý velmi důležitý bod.

Hezký den u sledování 3. semifinále Interligy házenkářek, ve kterém se potkají házenkářky DHC Sokol Poruba a DHK Baník Most.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.