Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
Dallas Stars
cz Sobota 26.04.2014, 04:45 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

53:47
    Bryan Allen (ANA) dostává čtyři minuty za vysokou hůl, a tak budou ještě hosté hrát přesilovou hru v posledních minutách utkání.

45:57
    Jamie Benn (DAL) dostává dvě minuty za krosček, a tak budou hrát Ducks další přesilovou hru.

25:54
    Na trestnou lavici nakonec míří Antoine Roussel (DAL) a Emerson Etem (ANA), kteří dostávají dvě minuty za hrubost a deset za nesportovní chování.

23:39
    Kde nakonec natlačil Andrew Cogliano (ANA) Gončara na svého brankáře a domácí útočnk dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

22:26
    Máme tu další vyloučení na domácí straně, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Teemu Selänne (ANA).

19:56
    Alex Goligoski (DAL) byl hozen Lovejoyem na domácího brankáře, ale hlavní rozhodčí vylučují hostujícího obránce na dvě minuty za nedovolené bránění.

16:16
    Cam Fowler (ANA) však dostává další dvě minuty za krosček, když fauloval právě Chiassona.

14:30
    Stars budou hrát svou první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Matthieu Perreault (ANA).

12:04
    A je po přesilovce Ducks, protože dvě minuty za podražení dostává Nick Bonino (ANA), který podrazil Ja. Benna.

09:11
    Ryan Garbutt (DAL) dostává pět minut plus osobní desetiminutový trest, za píchnutí hokejkou do protihráče.

04:12
    Antoine Roussel (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění Andersena, a tak bude hrát Anaheim první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 6. Bonino (Getzlaf, Perry), 11. Rakell (Beauchemin, Sbisa), 22. Perreault (Getzlaf, Maroon), 42. Silfvelberg (Cogliano, Koivu), 45. Getzlaf (Perry), 47. Perry (Perreault, Fowler) – 10. Ja. Benn, 29. Horcoff (Fiddler, Jo. Benn)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Sbisa, Beauchemin, Fowler, Lovejoy, Allen, Fistric – Bonino, Getzlaf, Perry – Silfvelberg, Koivu, Cogliano – Maroon, Perreault, Selänne – Rakell, Smith-Pelly, Etem.
    Dallas Stars: Lehtonen (46. Thomas) – Daley, Goligoski, Dillon, Jo. Benn, Connauton, Gončar – Ja. Benn, Seguin, Chiasson – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Sceviour – Whitney, Mueller, Ničuškin.

Rozhodca: Furlatt, McCauley – Cormier, Miller

Diváci: 17 334