Vladivostok – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novgorod 4:2 (kon.)
Ufa – Viťaz 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Nižnekamsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
A. Mytišči – Jekaterinburg 2:3 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Minsk 3:0 (kon.)
Jaroslavľ – Barys 4:1 (kon.) | Petrohrad – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Riga – Doneck 0:1 (kon.)
Lev – S.Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Záhreb 2:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Utorok 04.03.2014, 16:30KHL

50:49
    Tvrdú strelu z pravého kruhu vyslal Yefimenko. Glass puk chytá.

48:09
    Nepryayev, CSKA Moskva, 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

47:12
    CSKA Moska dala gól!
    CSKA Vedie 3:0. Grigorenko potiahol puk do pásma, spätnou prihrávkou poslal puk na DERONA QUINTA, ktorý strelou nad Haugenovú lapačku zvyšuje na 3:0. Asistencie: Igor Grigorenko, Stanislav Yegorshev.

45:27
    Obrovská šanca domácich. Po strele domáceho hráča Haugen puk iba vyrazil do pravej strany. Odtiaľ z prvej strieľal jeden z domácich ale Haugen sa famózne premiestnil a puk schoval vo výstroji.

43:53
    Druhý gól v zápase prichádza z presilovky 5 na 3. Quint tvrdo vystrelil od modrej, Haugen vyrazil puk pred seba, kde bol prvý IGOR GRIGORENKO a puk doráža do brány. Asistencie: Deron Quint, Nikita Zaitsev. Hostia vo štvorici.

43:25
    Lintner, Dinamo Minsk, 2+2 minúty za hru s vysokou hokejkou. Presilovka domácich 5 na 3.

42:35
    Protasenya, Dinamo Minsk, 2 minúty za nedovolené bránenie.

42:26
    Dadonov mohol dorážať puk do odkrytej brány. Puk mu však preskočil hokejku.

42:00
    Tvrdá strela z ľavej strany. Haugen puk vyráža ľavým betónom.

28:16
    Pavlovich strieľal z otočky z pravej strany. Puk niekde pod Glassovými betónmi.

27:50
    Gimayev tvrdo vypálil od modrej. Haugen puk vyráža.

25:07
    Quint, CSKA Moskva, 2 minúty za hru s vysokou hokejkou. Bude sa hrať 4 na 4.

25:01
    Surový, Dinamo Minsk, 2 minúty za hákovanie.

21:30
    Najprv tvrdo pálil Nogachyov. Glass vybehol z bránkoviska a puk vyrazil. Zobral ho Lintner, ktorý takisto tvrdo pálil. Jeho strela však bola zblokovaná.

19:06
    Denisov, CSKA, 2 minúty za hákovanie.

17:24
    Krajíček, Dinamo Minsk, 2 minúty za držanie. Presilovka pre domácich.

14:31
    Strela od modrej lízala ľavú tyč Haugenovej brány.

13:00
    Vhadzuje sa pred Haugenom.

11:51
    Domáci idú do vedenia. Skvelú prácu za bránou hostí odviedol Prokhorkin. Potiahol puk za bránu, na ľavej srane sa otočil, prešiel na druhú stranu odkiaľ poslal puk pred bránu. Puk prešiel až na druhú stranu kde stál voľný IGOR GRIGORENKO, ktorý už nemal problém trafiť odkrytú bránu hostí. Asistencie: Nikolai Prokhorkin, Sergei Gimayev.

09:30
    Gimayev, CSKA, 2 minúty za hrubosť.

06:49
    Haugen vyrazil strelu od modrej len pred seba, v dorážke jeden z domácich hráčov nedokázal trafiť odkrytú bránu.

06:10
    Drozd, Dinamo Minsk, 2 minúty za faul lakťom. Presilovka aj pre CSKA.

04:02
    Pervyshin, CSKA, 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy. 15 sekundová presilovka hostí 5 na 3.

02:59
    Strela Krajíčka od modrej, Glassovi puk vypadol. V dorážke Materukhin posiela puk len nad bránu.

02:17
    Fyodorov odchádza na trestnú lavicu za hákovanie. Presilovka pre hostí.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 12. Grigorenko (Prokhorkin, Gimayev), 44. Grigorenko (Quint, Zaitsev), 48. Quint (Grigorenko, Yegorshev)

CSKA Moskva: Glass (Biryukov) – Misharin, Zaitsev, Denisov, Yegorshev, Pervyshin, Quint, Gimayev – Lisin, Grigorenko, Prokhorkin – Filppula, Saprykin, Morozov – Zharkov, Fefelov, Frolov – Nemirovsky, Nepryayev, Fyodorov – Lyubimov
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Milchakov) – Krajíček, Goroshko, Lintner, Nogachyov, Shinkevich, Filichkin – Kalyuzhny, Stas, Materukhin – Usenko, Surový, Yefimenko – Zakharov, Pavlovich, Kitarov – Drozd, Dadonov, Protasenya

Rozhodca: Gusev, Kadyrov – Mikhel, Shikhanov