Kometa Brno – Kladno 4:3 (po pr.) | Slavia – K. Vary 9:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 3:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 7:5 (kon.) | Hradec Králové – Liberec 3:4 (0:1 po s.n.) | Zlín – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Chomutov – Plzeň 1:3 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Sparta Praha
cz Utorok 04.03.2014, 18:20 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

58:51
    Tohle není pro hosty moc příjemné. Na trestnou lavici míří obránce Karel Pilař (SPA) na dvě minuty za držení. Hosté budou hrát do konce třetí části ve čtyřech.

55:54
    Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za sekání.

45:34
    Karel Pilař (SPA) 2 minuty za hákování.

44:02
    Sparta bude mít výhodu přesilové hry pěti proti čtyřem. Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za podražení.

39:24
    Rozhodčí nabízí Spartě další přesilovou hru. Petr Holík (ZLN) 2 minuty za podražení. Uvidíme jestli se hosté prosadí ještě v této třetině.

36:59
    Sparta si také zahraje minutu a tři vteřiny dvojnásobnou přesilovou hru. Za podražení si osedí dvě minuty Martin Matějíček (ZLN)

32:37
    Vyloučen je Lukáš Klimek (SPA) na dvě minuty za podražení.

31:48
    Zbytečné vyloučení na straně hostí, kteří v tu dobu byli v útočném pásmu. Za katr putuje Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za nedovolené bránění.

24:31
    Adam Polášek (SPA) 2 minuty za zdržování hry.

12:55
    Chvíli se bude hrát ve čtyřech a poté začne zkrácená přesilovka pro Spartu. 2 minuty za podražení si odsedí Martin Matějíček (ZLN)

11:14
    Adam Polášek (SPA) 2 minuty za sekání.

9:35
    Pavel Kubiš (ZLN) 2+2 minuty za hrubost.

9:35
    Jan Piskáček (SPA) 2+2 minuty za hrubost.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 9. Balaštík (Čech), 19. Zámorský (Veselý, Honejsek) – 14. Švrček (Kubát, Hlinka)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček, Valenta – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Holík, Honejsek – Čech, Sedláček, Okál – Kubiš, Melenovský, Ondráček.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Málek) – Piskáček, Pilař, Polášek, Sičák, Kubát, Švrček, Kočí – T. Rachůnek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – I.Rachůnek, Přibyl, Klimek – Forman, Divíšek, Simon.

Rozhodca: Husička, Mikula – Bryška, Lučan