Vítkovice – Sparta Praha 4:5 (kon.) | Zlín – Hradec Králové 4:2 (kon.) | Slavia – Třinec 2:3 (kon.)
Chomutov – Liberec 0:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 4:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:4 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (2:2, 1:1, 0:0)
HC Škoda Plzeň
cz Piatok 28.02.2014, 18:20 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

62:46
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hned po buly se prosazuje TOMÁŠ VLASÁK, a získává tak pro Plzeň bod navíc. Asistence: Martin Straka, Radek Duda

62:38
    Tomáš Nosek (PCE) vyloučen na dvě minuty za napadení a dostává i osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

55:11
    Odražený kotouč se dostal k Radilovi, který ho před prázdnou bránou netrefil!

54:41
    Vojtěch Mozík (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:50
    Václav Pletka (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:53
    Rozhodčí teď vylučují jednoho hráče za druhým. Tentokrát si půjde na dvě minuty na trestnou lavici odpočinou pardubický Tomáš Zohorna za držení protihráče.

43:27
    Je tu další vyloučení Plzně. Kolář si vyjel před bránu a byl zastaven nedovoleným způsobem. Dvě minuty za podražení si odsedí Tomáš Frolo.

40:31
    Martin Straka (PLZ) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

40:31
    Při signalizované výhodě ujel hostům Marek Ďaloga, ale Mensator vytáhl skvělý zákrok vyrážečkou.

36:13
    Po skrumáži před brankou Mensatora současně vyloučeni Blaž Gregorc (PCE) a Tomáš Frolo (PLZ). Tomáš Frolo obdržel dvě minuty za hrubost, Gregorc dokonce 2+2 minuty za stejný přestupek.

31:03
    Odražený kotouč se dostal k JAKUBU LVOVI, jehož první střelu Hudáček ještě vyrazil, ale na následnou dorážku už byl krátký. Asistence: Pavel Kašpařík

29:14
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice se dostávají do jednobrankového vedení! Ďalogovu střelu vyrazil Mensator přímo na hůl JANA SEMORÁDA, který našel prostor mezi betony hostujícího brankáře. Asistence: Marek Ďaloga, Petr Sýkora

25:37
    Tomáš Zohorna (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

24:03
    Do samostatného úniku se dostal Ján Sýkora, jeho bekhendový blafák vyráží Hudáček levým betonem.

18:20
    Václav Benák (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

14:18
    Druhou branku v zápase si připisuje plzeňský útočník ONDŘEJ KRATĚNA, který našel prostor nad Hudáčkovým ramenem, a vyrovnal tak stav dnešního zápasu. Asistence: Martin Straka, Tomáš Slovák

12:56
    Obrovské chyby v rozehrávce Mensatora využil Nosek, který našel před bránou osamoceného VALENTINA PIANOVA, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou branku. Jde o první gól Pianova v extralize! Asistence: Tomáš Nosek, Jiří Vašíček

11:50
    Nosek našel skvěle najetého Pianova, který byl v zakončení faulován. Dvouminutový trest za podražení si odsedí Dominik Boháč.

10:53
    Další pardubická akce už končí gólem. Gregorc teď svou přihrávkou našel TOMÁŠE NOSKA, který z mezikruží překonává Mensatora. Asistence: Blaž Gregorc, Valentin Pianov

10:41
    Gregorc našel na pravé tyči volného Radila, ale Mensator se stihl skvěle přemístit.

09:14
    Tomáš Pitule (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:53
    Radil střílel nikým nehlídán z mezikruží, ale do jeho střely se položil jeden z plzeňských beků.

04:15
    Je tu první branka dnešního utkání. S prvním plzeňským pokusem si Hudáček poradil, ale na následnou dorážku ONDŘEJE KRATĚNY nedosáhl. Asistence: Ján Sýkora, Dominik Boháč

Robert Novotný

Góly a asistencie: 11. Nosek (Gregorc, Pianov), 13. Pianov (Nosek, Vašíček), 30. Semorád (Ďaloga, Sýkora) – 5. Kratěna (Sýkora, Boháč), 15. Kratěna (Straka, Slovák), 32. Lev (Kašpařík), 63. Vlasák (Straka, Duda)

HC Dynamo Pardubice: Hudáček (Salfický) – Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Korím, Kočí – Kolář, Zohorna, Tybor – Radil, Nosek, Pjanov – P. Sýkora, Mozer, Endál – Číp, Moučka, Semorád. Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha.
    HC Škoda Plzeň: Mensator (Machovský) – Slovák, Seman, Jeřábek, Boháč, Mozík, Frolo, Moravčík – Kratěna, Martin Straka, J. Sýkora – Duda, Vlasák, Pletka – Indrák, Kašpařík, Lev – Dvořák, T. Sýkora, Pitule. Trenéři: Milan Razým a Michal Straka.

Rozhodca: Jeřábek, Šír – Podrazil, Zavřel.