Metallurg Magnitogorsk – D. Moskva 1:0 (1:0 po s.n.) | Ufa – Kazaň 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 3:2 (kon.)
Čerepovec – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Záhreb 1:3 (kon.) | Jaroslavľ – Jugra Chanty-Mansijsk 6:2 (kon.)
Nižnekamsk – Novgorod 3:5 (kon.) | A. Mytišči – Omsk 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 3:2 (kon.)
Riga – S.Moskva 3:2 (kon.) | HC Slovan – Doneck 1:2 (kon.) | Lev – Dinamo Minsk 3:1 (kon.)
Atlant Mytišči
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Avangard Omsk
Piatok 28.02.2014, 16:30 • Arena Mytišči • KHL

Je dobojované! Atlant Mytišči pridal v tretej tretine jeden gól a celkovo tak navýšil svoje vedenie v domácom súboji nad Avangardom Omsk na 2:0! Atlant si teda pripisuje v boji o play-off veľmi dôležité tri body, Omsk si naopak svoju situáciu veľmi skomplikoval a je vysoko pravdepodobné, že si zahrá len v Pohári nádeje. (18:49:31)

60:00

59:42
    Nurislamov je ešte v závere zápasu vylúčený za podrazenie. Omsk teda čaká v závere veľmi krátka presilovka.

58:57
    Atlant Mytišči dál gól!

Mytišči definitívne rozhoduje dnešný zápas! MAXIM MAJOROV strieľa druhý gól svojho tímu gólom do prázdnej bránky! Bez asistencií.

57:59
    Omsk sa už teraz rozhoduje odvolať svojho brankára!

56:24
    Táto taktika hostí domácim len vyhovuje, lebo môžu následne hroziť rýchlymi brejkami.

55:27
    Hostia pomaly otvárajú svoju obranu a zameriavajú sa viac na útok.

54:35
    Na presný zásah čakáme už od 11. minúty, kedy strelil jediný gól stretnutia Igor Radulov. Budeme zvedaví, či sa v závere dočkáme nejakého gólu.

53:47
    Atjušov stratil puk pri vlastnej bránke, no hostia jeho zaváhanie nedokázali potrestať, keďže práve v tom čase striedali.

52:31
    Žiadne gólové šance nevidíme, keďže sa mužstvá do nich vďaka pozorným obrancom nedostávajú.

51:44
    Atlant hrá veľmi takticky, keďže vyčkáva na chyby súpera, ktoré by mohol následne potrestať.

50:51
    Omsk sa očividne snaží o vyrovnanie, no to zatiaľ nedokázal dosiahnuť.

49:32
    Pomaly sa blížime k záverečnej desaťminútovke, ktorá bude rozhodne zaujímavá. Podarí sa Atlantu udržať náskok, alebo dotiahne Omsk zápas aspoň do predĺženia?

48:37
    Dnešné stretnutie sleduje 5 000 divákov.

47:41
    Pozornosť domácej defenzívy je fakt pozoruhodná. Atlant si naozaj veľmi pozorne bráni tesný náskok.

46:15
    Po prerušení hry nasleduje predposledná reklamná prestávka v zápase.

45:26
    Ani jednému mužstvu sa nedarí v ofenzíve robiť väčší prievan, o čom v konečnom dôsledku čiastočne prezrádza aj aktuálny výsledok.

44:35
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, ale veľké gólové príležitosti sledujeme len zriedka.

43:18
    Omsk kombinuje v zadných radoch, no domáci im situáciu sťažujú aktívnym napádaním.