Třinec – Kladno 6:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 4:1 (kon.) | Zlín – Chomutov 6:3 (kon.)
Litvínov – K. Vary 2:1 (kon.) | Hradec Králové – Vítkovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Liberec – Pardubice 4:1 (kon.)
Sparta Praha – Kometa Brno 7:0 (kon.)
Berani Zlín
6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
Piráti Chomutov
cz Utorok 25.02.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

58:35
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

58:35
    Jaroslav Svoboda (CHM) 2 minuty za hrubost.

46:48
    Bedřich Köhler (ZLN) 2 minuty za podražení.

43:59
    Lukáš Pulpán (CHM) 2 minuty za krosček.

43:59
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za hrubost.

43:10
    Veselý byl v zakončení podražen a Zlín bude hrát opět početní výhodu. Jakub Stehlík (CHM) 2 minuty za podražení.

40:15
    Berani budou hrát 26 vteřin přesilovku pět na tři. Kanadský útočník Mark Bomersback (CHM) vyhodil kotouč do hlediště a bude za to pykat.

38:40
    Luboš Bartečko (CHM) srazil k ledu dorážejícího Zdeňka Okála a Zlínu se tak v závěru prostřední části nabízí další početní výhoda.

33:16
    Přesilovka pro hosty. Jiří Ondráček (ZLN) sekl protihráče a rozhodčí jeho zákrok ocenil dvěma minutami.

28:45
    Štěpán Hřebejk (CHM) 2 minuty za sekání.

26:09
    Chomutovští si vynutili v útočném pásmu faul a mají šanci ke snížení. Za podražení si odpyká dvouminutový trest Oldrich Kotvan (ZLN)

23:06
    Kubiš byl v zakončení nedovoleně zastaven Tomášem Bartejsem (CHM) a Zlínské čeká třetí početní výhoda v dnešním utkání.

18:40
    Chomutovští se přecijenom dočkávají první početní výhody. Na lavici hříšníků už míří Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty za hákování.

13:11
    Chomutov bude hrát druhé oslabení. Vyloučen je útočník Josef Straka (CHM) 2 minuty za hákování.

2:09
    První vyloučení dnešního utkání a zároveň první přesilová hra pro Berany. Angel Krstev (CHO) 2 minuty za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 3. Marušák (Leška), 5. Melenovský (Řezníček, Zámorský), 22. Honejsek (Řezníček, Zámorský), 31. Okál (Holík), 41. Balaštík (Köhler, Leška), 58. Ondráček (Melenovský) – 27. Bartečko (Pulpán), 35. Bomersback (Pulpán, Straka), 50. Kaše

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Kotvan, Zámorský, Řezníček, Matějíček, Tesařík – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Čajánek, Veselý – Okál, Holík, Čech – Ondráček, Melenovský, Kubiš.
    Piráti Chomutov: Růžička (Dvořák) – Stehlík, Pulpán, Jass, Mrázek, Lojek, Krstev, Bartejs – Bartečko, J. Svoboda, Bomersback – Šagát, J.Straka, Kubinčák – Hruška, Račuk, Hřebejk – Balej, Kämpf, Kaše.

Rozhodca: Souček, Šír – Jelínek, Pešek