Košice – Žilina 4:3 (kon.) | Poprad – Nitra 1:3 (kon.) | Zvolen – Martin 1:3 (kon.)
Skalica – B. Bystrica 1:3 (kon.) | Piešťany – Trenčín 4:3 (2:0 po s.n.)
HK Skalica
1:3 (0:2, 1:1,0:0)
HC MONACObet Banská Bystrica
Nedeľa 09.02.2014, 17:00 • HANT aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

58:36
    Banská Bystrica zbiera opäť veľmi cenné sekundy. Do konca stretnutia zostáva vyše jednej minúty. Podarí sa domácim ešte vyrovnať?

54:54
    Skalica-Miroslav Lažo si ide sadnúť za vrazenie na mantinel.
    Lažo tam ešte niečo drsnými slovami vysvetľoval práve faulovanému hráčovi.

53:52
    Vylúčenie Banská Bystrica!
    Patrik Lamper si ide sadnúť za držanie.

52:44
    Domácim dochádzajú sily a Kalemba berie svojimi perfektnými zákrokmi domácim strelcom sebavedomie.

49:42
    Opäť Obdržálek osamotený pred Kalembom, kde zvolil strelu švihom, no opäť mimo brány hostí.

45:26
    Obdržálek sa dostal do úniku, no zvolil strelu príklepom, ktorá letela úplne mimo hosťujúcej brány.

44:45
    No dnes sa k výkonu rozhodcov naozaj nevládzem vyjadrovať!
    Miroslav Lažo si ide sadnúť za seknutie!

42:22
    Bystrica – Dominik Kadura – 10 minút osobný trest, 5 minút za napadnutie hlavy a krku a 2 minúty za hrubosť.
    Skalica- Miroslav Preisinger- 2+2 minúty za hrubosť a 10 minút osobný trest.

42:22
    Na ľad bol veľmi nepekne zrazený jeden z domácich hráčov. No hneď sa do Kaduru spustil Preisinger a vysvetlil mu, že sa toto nerobí, no víťazom v pästnom súboji sa stal práve Kadura.

37:02
    Vylúčenie na oboch stranách!
    Skalica- René Školiak – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.
    Banská Bystrica-James Martin- nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

35:43
    Domáci si zahrajú presilovku zásluhou Jaroslava Komu, ktorý sa previnil nedovoleným bránením.

35:08
    Skalica dala gól!
    Tak nakoniec ho rozhodcovia uznávajú a domáci sa môžu radovať z kontaktného gólu o ktorý sa postaral RADOSLAV KROPÁČ! Bez asistencie.

35:08
    Skalica dala gól ale...
    Bude sa telefonovať, no zrejme to gól nebol.

32:04
    Banská Bystrica dala gól!
    Hostia si vytvorili intenzívny tlak, ktorý im prináša ovocie v podobe streleného gólu o ktorý sa postaral MÁRIO LUNTER! Asistovali mu James Martin a Patrik Lamper.

24:09
    Tak teraz Školiak zahodil nemožné! Presnú nahrávku dostal od svojho spoluhráča, ale v poslednej chvíli mu skĺzol puk z hokejky, a tak sa domáci opäť nemôžu radovať.

22:17
    Sloboda mal na svojej hokejke tutovku, no stačilo len zdvihnúť puk, ktorý by letel do prázdnej brány, ale domácim sa to znovu nepodarilo.

17:49
    Neuveriteľné čo sa dnes v Skalici píska (nepíska)!
    Radoslav Kropáč inkasuje dve minúty za napadnutie. A štadiónom sa opäť šíri piskot!

16:29
    Štadión sa šíri mohutný piskot po tom, ako bol veľmi tvrdo zrazený k zemi Peter Trška, no vylučovať sa nebude.

14:37
    Tomáš Zigo si ide sadnúť za hákovanie. Podarí sa domácim streliť kontaktný gól?

12:06
    Školiak získal v útočnom pásme puk, no jeho blafák Kalemba veľmi dobre prečítal, a tak sa domáci nemôžu opäť radovať zo streleného gólu.

11:30
    Hostia si opäť vytvorili tlak a pri hre 6 proti 5 strieľajú nádherný gól o ktorý sa postaral PETR MACHÁČEK!!! Asistoval mu James Martin.

09:17
    Obrovský tlak si teraz vytvorila Bystrica! Radomír Heizer to skúsil z ťažkého uhľa,no Lipovského zachránila ľavá žrď!

08:15
    Vylúčenie Skalica!
    Za vyhodenie puku si ide sadnúť Tomáš Staňo.

04:46
    Jindřich Barák si ide na dve minúty sadnúť za vyhodenie puku.

04:24
    Nedáš, dostaneš! Skalica nevyužila obrovskú šancu na strelenie gólu a tak sa dostali k slovu hostia po tom, ako Lipovský pustil za svoj chrbát Handlovského strelu, no a dorážajúci PETER KAFKA nemal žiadny problém streliť úvodný gól.
    Asistovali mu Lukáš Handlovský a Radomír Heizer.

03:46
    Závar pred Kalembou! Lažo nahodil puk na hosťujúceho gólmana, ktorému vypadol z lapačky, no následná dorážka Školiaka letela mimo Kalembovej brány.

Michal Štetina

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Kropáč – 5. Kafka (Handlovský, Heizer), 12. Macháček (Martin), 33. Lunter (Lamper, Martin)

HK Skalica: Lipovský – Kozák, Vyrúbalík, Trška, Luža,