Celta Vigo
4:2 (3:1)
Real Betis
Piatok 24.01.2014, 21:00Španielska LaLiga

Stretnutie medzi Celta Vigo – Real Betis je úspešne za nami. Nejeden divák čo si pozrel dnešné stretnutie môže byť spokojný. Zápasu nechýbali góly a taktiež karty a vylúčenie. Vstup do druhého polčasu mali jednoznačne lepší hráči Betisu. Pomaly otvárali hru čo sa im vypomstilo v 73. minúte gólom Nolia. Hosťom sa podarilo rýchlo no zároveň neskoro odpovedať v 78. minúte druhým gólom Castra. Zvyšok stretnutia sa dohrával na polke Celty a v 90+2 minúte sme videli skratové správanie Cedrica za čo videl červenú kartu a zápas nedohral. Domáci zaslúžene vyhrali a potvrdili rolu favorita v tomto stretnutí.

Štatistiky:
    Držanie lopty:52%-48%
    Strely celkom:10-13
    Strely na bránku:5-5

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (22:59:12)

90+4

90+4
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Charles, prichádza Bermejo.

90+2
    Cedric smeruje predčasne pod sprchy. Zákrok ktorý nemal s futbalom nič spoločné. Cedricov skrat a následný sklz na bezbranného Rafinhu bol oprávnene potrestaný červenou kartou.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

89
    Domáci pripravujú posledné striedanie aby pozbierali cenné sekundy.

88
    Trápenie Betisu mohol definitívne ukončiť Orellana. Jeho technický obstrel však len olízal brvno na bránke Betisu.

87
    ... Castrovi chýbali centimetre aby na Sevillou center dočiahol. Lopta preletela tesne okolo Yoelovej ľavej tyčky.

86
    Žltú kartu dostává Orellana (Celta Vigo) za faul na Sevillu.

86
    Priamy kop z ľavého krídla pre Betis...

85
    A znovu Castro verzus Yoel. Z tohto súboja vyšiel úspešne domáci gólman ktorý vytiahol zákrok za ktorý sa nemusí hanbiť.

84
    Verduho strela preletela okolo múru a chýbalo niečo menej ako pol metra aby skončila za chrbtom Yoela, ktorý bol prikrátky.

83
    Fontás škaredo zostrelil Castra dobrých 20 metrov od bránky Yoela.

81
    Hostia stále pri chuti. Neustála okupácia bránky Yoela by im mohla priniesť ešte nejaký ten gól.

80
    Žltú kartu vidí za protesty dvojgólový strelec Betisu Castro.

78
    Real Betis dal gól!
    A to sa im vyplatilo. Z priameho kopu sa hráčom Betisu podarilo na dvakrát prekonať Yoela. Prvýkrát to skúšal Sevilla a následnú dorážku si vychutnal RUBEN CASTRO, ktorý sa nemýlil a upravuje skóre stretnutia na 4:2!

77
    Hráči Real Betisu sa stále nevzdávajú aj napriek nepriaznivému skóre, ktoré svieti na svetelnej tabuli.

75
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Krohn-Dehli, prichádza Madinda.

73
    Celta Vigo dalo gól!
    Niečo okolo 5 minút na ihrisku a hneď gól. Bola to hra na jeden dotyk v podaní domácich hráčov. Na centrovanú loptu si dobre nabehol DURAN NOLITO, ktorý poloakrobatickým kúskom zakončuje za chrbát Saru.

Patrik Ondrovič

Góly: 22. Orellana, 31. Charles, 39. Orellana, 73. Nolito – 17. Castro, 78. Castro

Karty:   60. Krohn-Dehli (VIG), 86. Orellana (VIG) – 33. Sevilla (RBE), 65. Nono (RBE), 80. Castro (RBE)   90+2. Cedric (RBE)

Celta Vigo: Yoel – Castro, Fontàs, Costas, Mallo – Rafinha, Oubiña, Á. López – Orellana, Charles, Krohn-Dehli.
    Náhradníci: Álvarez – Cabral, Aurtenetxe, Madinda, Bermejo, Nolito, Mina.

Real Betis: Sara – Nacho, Amaya, Paulão, Moreno Juanfran – Sevilla, Nono, Verdú, L. Reyes, Baptistão – R. Castro.
    Náhradníci: Andersen – Chica, Figueras, Matilla, Vadillo, Cedrick, Molina.

Rozhodca: Hernández – Fernández, Aboy