1:2 (1:1)
Feyenoord Rotterdam
cz Streda 18.12.2013, 20:45 • Polman Stadion (Almelo) • Holandský pohár

Pro dnešek je to vše, s konstatováním, že postupuje Feyenoord se s vámi loučím a příště na shledanou. (23:29:12)

Maximálně vyrovnaný duel nakonec končí postupem Feyenoordu. Ten vedl zásluhou Pellého od dvanácté minuty. Za Heracles ale dokázal odpovědět po individuální akci Linssen. Poté už dominovali Pasveer s Mulderem v brankách. Heraclesu nepomohlo ani vyloučení de Vrije v 94. minutě. Rozhodnout nakonec musely penalty. V nich byl po první pěti na obou stranách stav opět vyrovnaný – 5:5. Clasie svou penaltu proměnil, hosté tak měli mečbol, který posléze i proměnili. Mulder totiž vychytal střelu Rienstra.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Feyenoord Rotterdam.
    Rozhodující branku vstřelil v penaltovém rozstřelu JORDY CLASIE!

Rienstru vychytal Mulder, hosté vítězí!

Clasie též úspěšný. Opět se prosadil střelou k levé tyči.

A činí tak! Prudká střela k pravé tyči končí gólem na 5:5.

Domácí gólman Pasveer musí proměnit...

Trefuje se i Janmaat střelou k levé tyči – opět.

Stoprocentní zůstává i Heracles.

Levačka útočníka Feyenoordu zamířila doprostřed branky.

Za domácí srovnal Bruns.

Goossens trefil k levé tyči i přes to, že tam Pasveer šel.

Svou penaltu proměňuje i domácí záložník střelou k levé tyči, Mulder šel opět na druhou stranu.

Vormer trefil přízemní ranou k pravé tyči.

Linssen uspěl v naprosto totožné situaci.