Wacker – Salzburg 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Rapid Viedeň 2:0 (kon.) | Neustadt – Wolfsberger 1:1 (kon.)
Austria – Ried 1:1 (kon.)
FK Austria Viedeň
1:1 (0:0)
SV Ried
cz Streda 18.12.2013, 20:30 • Generali-Arena • Rakúska Bundesliga

Dnes jsme měli možnost shlédnout pěkné utkání. První poločas byl bojovný, avšak bez branek. To druhý poločas už nám nabídl branky dvě. První vstřelil Gartler, když bez problému proměnil pokutový kop. Domácí se dále snažili a nakonec se jim to vyplatilo, když zásluhou Rugulje vyrovnali. Konec zápasu byl velmi vyhrocený, rozhodčí udělil i červenou kartu, avšak na výsledku to znát už nebylo. To je z dnešního zápasu vše a já se těším někdy příště, na shledanou. (22:30:16)

90+5
    Clemens Walch si v souboji počínal až příliš tvrdě a vidí rovnou červenou kartu.

90+4
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Möschl, přichází Sandro.

90+2
    Ried drží míč na svých kopačkách a domácí k ničemu nepouští.

90+1
    Zulj na poslední chvíli poslal míč před bránu a tam si ho málem srazil do vlastní sítě jeden z obránců Vídně! Chybělo pár centimetrů a mohla z toho být tragedie pro domácí.

89
    Poslední minuty utkání jsou velmi vypjaté a na hřišti i na tribunách to vře.

88
    Jun pálil přibližně z pětatřiceti metrů, avšak míč mezi tři tyče nemířil.

86
    Sandro Wieser vidí žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Gatler, přichází Vastic.

84
    Austria právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Hosiner poslal míč do vápna a Jun ho hlavou přiťukl na KAJU ROGULJE. Ten si seběhl na osu hřiště a vyslal nechytatelnou ránu pod víko!

83
    Bernhard Janeczek fauloval a Phillip Hosiner bude rozehrávat.

81
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Koch, přichází Simkovic.

80
    Jun se teď ukázal i jako tvrdý obránce, avšak jeho zákrok byl posouzen jako faul. Rozehrávat bude Patrick Möschl.

77
    Tomáš Jun se postavil k volnému kopu těsně před velkým vápnem. Jeho přízemní střela byla zblokována jedním z jeho spoluhráčů a do útoku jdou hosté.