Granada – Alcorcon 0:3 (4:5 po pen.) | Real Betis – Lleida Esportiu 2:2 (kon.) | Sociedad – Algeciras 4:0 (kon.)
Atlético Madrid – Sant Andreu 2:1 (kon.) | Almería – Las Palmas 0:0 (kon.) | Sevilla – Santander 0:2 (kon.)
Real Madrid – Xàtiva 2:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (0:1)
UE Sant Andreu
cz Streda 18.12.2013, 19:30 • Vicente Calderón, Madrid • Španielsky pohár

Jakkoliv vypadal první poločas pro Sant Andreu skvěle, ten druhý se změnil v noční můru. Hosté sice na stadionu Vicente Calderóna vedli od 15. minuty díky Carrozově dorážce, ve druhé půli ale definitivně odpadli a Atleti góly Héctora a Alderweirelda z poslední čtvrthodiny otočili výsledek. Atlético Madrid tak postupuje do čtvrtfinále. Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:21:10)

90+4

90+3
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Gabiho centr dopadl na hlavu TOBYHO ALDERWEIRELDA, jenž pouze míč posunul za sebe. To však stačilo, Morales míč mířící k zadní tyči nedokázal zachytit.

90+3
    Ještě jedna šance pro Atlético, aby se nastěhovalo do šestnáctky Sant Andrea.

90+2
    Sant Andreu teď remízu drží opravdu zuby nehty. Míč skončil u Moralese a ten s rozehrávkou nebude pospíchat.

90+1
    Hrát se bude o tři minuty déle.

90
    Torres se výborně obtočil kolem svého strážce a potom vystřelil na zadní tyč, odkud Morales výborně míč vyrazil!

89
    Morales vyrazil přízemní centr před šestnáctku, kde se do míče opřel Guilavogui. Jednomu ze střelecky nejaktivnějších hráčů tohoto utkání ale nebylo přáno ani tentokrát, Melo míč odrazil pryč.

89
    Sant Andreu si i s touto standardní situací tradičně poradilo.

88
    Manquillo zamotal hlavu protihráčům v jejich šestnáctce, avšak jeho následná střela byla sražena na rohový kop.

87
    Sant Andreu si i s tímto Gabiho centrem poradilo.

87
    Standardní situace pro Atlético od postranní čáry.

86
    Po valné hromadě na svém malém vápně nakonec Sant Andreu vykoplo míč.

85
    Hosté se momentálně snaží hru co nejvíce kouskovat.

84
    Sant Andreu je samozřejmě nadále zatažené na vlastní šestnáctce. I tato remíza je pro něj velmi cenná.

82
    Adrián podnikl dlouhou cestu s míčem po levé straně, pak si navedl míč do šestnáctky a ze středu pole se hodně ukopl.

81
    Torresův centr k malému vápnu přistál na hlavičce Héctora, jenž tentokrát branku netrefil.

79
    Diegu Simeonemu se tak toto střídání mimořádně povedlo.

78
    Ačkoliv domácí ve druhém poločase už neměli tolik gólových příležitostí, srovnávají stav. Volný prostor se na levé straně otevřel před Insúou, jenž poslal míč na malé vápno, kde se nedokázal dostatečně natáhnout Morales a za ním dobíhající HÉCTOR HERNÁNDEZ měl jednoduchou práci.