Ottawa – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 2:1 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 5:2 (kon.)
Vancouver – Carolina 2:0 (kon.)
Vancouver Canucks
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
cz Utorok 10.12.2013, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:54:34)

Carolina Hurricanes: 13

Je konec, už se nic nestane, Carolina dnes nedokázala vstřelit ani jeden gól a i díky tomu celkem zaslouženě prohrála. Bez gólů lze těžko pomýšlet na góly! Vancouver předvedl to, co je mu vlastní – pozorná defenziva, hlavně dobrá práce ve středním pásmu a i když domácí pouze jednou překonali Peterse v brance Caroliny, i to jim stačilo na vítězství, které v 59. minutě pečetil Hansen střelou do prázdné branky.

60:00

59:15
    Ještě se Ryan Kesler snažil dostat před Peterse, ale byl ubráněn.

59:00
    Posledních šedesát vteřin dnešního utkání.

58:46
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, JANNIK HANSEN dává po přihrávce Higginse, který zachytil nepovedenou střelu Andreje Sekery, druhý gól Vancouveru do prázdné branky. Asistence: Chris Higgins.

58:38
    Hosté drží útočné pásmo.

58:32
    A ten okamžik přichází právě nyní, Peters na lavičce, hosté to zkouší v šesti, branka Hurricanes prázdná.

57:16
    Blíží se okamžik, kdy to hosté budou chtít zkusit v šesti, bez Peterse v brance.

57:02
    Carolina má nyní problém s přejitím přes střední pásmo.

55:50
    Vancouveru se daří držet puk co nejdál od vlastní branky.

55:18
    Puk opouští ledovou plochu, další přerušení hry, bude se vhazovat ve třetině Caroliny.

54:54
    Další zakázané uvolnění Vancouveru, čeká nás dramatický závěr třetí třetiny!

54:31
    Puk je ale za brankou Hurricanes, dobré střídání první pětky Canucks.

54:01
    Zakázané uvolnění Canucks, hra se stěhuje před Lacka.

52:53
    Peters nyní zasedl brankovou čáru, chvíli však vůbec netušil, kde je po střele Garrisona puk.