Třebíč – Motor ČB 2:1 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Šumperk – Olomouc 0:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Beroun – Most 3:1 (kon.)
SK Kadaň
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
BK Mladá Boleslav
cz Pondelok 02.12.2013, 17:301. liga (ČR)

To je ode mně ze zimní stadionu vše. Přeji Vám krásný zbytek pondělního večera. (19:45:42)

Mladá Boleslav vyhrála poslední třetinu i celý zápas. Ve třetí třetině se za Bruslaře prosadili Michal Broš a Radan Lenc. V obou brankách měl prsty Tomáš Klimenta.

60:00

59:43
    Domácí se neustále snaží o vstřelení branky, ale bez většího úspěchu.

58:10
    Kadaňští se snaží o vstřelení druhé branky. Zatím ale trefují většinou chrániče hostujcích beků.

56:58
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tomáš Klimenta vystihl špatnou přihrávku od Nicolase Hlavy a ujel s pukem směřem k domácí brance. V mezikruží přihrál najíždějícímu spoluhráči RADANU LENCOVI, který nadvakrát překonal Matúše Kostúra. Asistence: Tomáš Klimenta.

55:19
    Mladá Boleslav vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

54:43
    Jaroslav Kůs svojí střelou z hranice pravého kruhu trefil pouze chrániče Milana Tomana.

53:54
    Pokus Marka Račuka vyrazil Will do rohu hrací plochy.

51:58
    I hosté využívají svojí početní výhodu. MICHAL BROŠ uklízí puk do odkryté branky. Matúš Kostúr se po předchozím zákroku nedokázal už přemístit a tak Mladá Boleslav otáčí vývoj utkání. Asistence: Tomáš Klimenta a Ctirad Ovčačík.

51:33
    Jakub Stehlík (KAD) – 2 minuty za hru vysokou holí.

51:20
    Boleslavští ostřelují Kostúrovu branku ze všech možný pozic. Při jednom pokusu byla trefena Novákova hokejka, která se vzápětí zlomila.

50:38
    Musil tečoval Protivného střelu mimo kadaňskou branku.

50:28
    Nahození Davida Výborného drží Matúš Kostúr.

50:16
    Němečkovu střelu po vyhranném vhazování v útočném pásmu zblokoval Lehnert.

50:00
    Boleslavská snaha byla zastavena kvůli ofsajdu. Hra se tak opět stěhuje před Willa.

49:15
    Broš s Lencem několikrát doráželi ale na kadaňského brankáře si nepřišli.

48:07
    Útočná snaha Kadaně je přerušena, kvůli tomu, že jeden z hráčů zahrál vysokou holí.

47:39
    Lenc se dostal před Opalka, ale domácí zadák ho o puk připravil.

46:33
    Hosté ujížděli do přečíslení, ale ve finální fázi si nepřihráli příliš přesně, takže z akce nakonec nic nebylo.

45:30

45:05
    Výborný si vyměnil puk s Nouzou a Pabiškou. Ani jeden z hráčů ale nepřekonal Kostúra.

44:15
    Matúš Kostúr zastavil několik pokusů z holí hráčů Boleslavi, domácí se v zápětí osvobozují.

43:30
    Střelec úvodní branky Kadaně Nicolas Hlava je potrestán dvěma minutami za faul loktem.

43:15
    Kadaňští jsou od začátku třetiny aktivnější a povětšinu času jsou usazeni v okolí Willovy branky.

42:30
    Szakal nastřelil tyč branky Mladé Boleslavi!

42:20
    Hanták zavezl puk opět do útočné třetiny Kadaně a Jakub Chrpa trefil po jeho přihrávce pouze boční síť.

41:20
    Jírovu střelu tečoval jeden z beků tak šikovně, že musel zasáhnout Roman Will.

41:00
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

40:38
    Po Račukově nepovedené střele se dostali k puku hosté, ale ani oni nic nevymysleli.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:12.

Ve druhé dvacetiminutovce jsme viděli dvě branky. O první se postaral po pěti vteřinách přesilovky kadaňský Nicolas Hlava a domácí vedli. Za dvě minuty už bylo vyrovnáno. Kostúra prostřelil od modré čáry obránce Milan Toman.

40:00

39:43
    Hosté byli v útočné třetině ale puk spíše kontrolovali.

39:22
    Rozhodčí pískají, neboť byl puk zašlápnut u mantinelu.

38:40
    Hra se odehrává ve středu hřiště.

37:50
    Kadani se nedaří dostat přes střední pásmo.

36:57
    MILAN TOMAN prostřelil Kostúra střelou od modré čáry. Velký podíl na této trefě má David Výborný, který zavezl puk za branku domácího brankáře. Asistence: David Výborný, Lukáš Pabiška.

36:27
    Hra se momentálně odehrává v rohu domácího obranného pásma.

35:21
    Musil se po vyhraném boleslavském buly obtočil kolem Kostúrovy branky, ale trefil pouze jejího strážce.

34:28
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí celek bleskuryychle využívají přesilovku! O vedoucí branku se postaral NICOLAS HLAVA, který dorážel Mazancův pokus. Asistence: Martin Mazanec.

34:23
    Ctirad Ovčačík (MBL) je potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

34:00

33:11
    Tomáš Nouza si opět nepřišel na kadaňského brankáře.

32:25

32:25
    Němečkovu dělovku vyráží Kostúr do bezpečí a domácí beci drží puk ve své moci.

31:59
    Domácí střídačka je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká Jakub Novák.

31:51
    Početní výhoda se domácímu celku vůbec ale vůbec nedaří. Stěží se dostávají do útočného pásma.

31:08
    Mazanec špatně rozehrál a je pískáno zakázané uvolnění.

30:25
    Kadaňský Daniel Lehnert byl po buly zasažen hokejkou do obličeje od Zdeňka Kubici. Boleslavský útočník je vyloučen za hru vysokou holí.

30:12
    Domácí hokejisté se vystavili do ofsajdu.

29:27
    Formace vedená Jiřím Charousekem teď nadělala mladoboleslavské obraně menší problémy. Bohužel pro Kadaň z toho byla jen jedna nepovedená střela od Nicolase Hlavy.

28:16
    Díky souhře bratrů Nováků získala Kadaň útočnou třetinu, bohužel jen na malý okamžik.

27:48
    Hosté opět kombinovali v útočném pásmu, výsledkem toho byl pokus Pojkara, který podržel Kostúr.

27:12

26:47
    Mladá Boleslav nyní uzamkla na pár chvil domácí hráče v jejich obranném pásmu, ale až na dvě střely Klimenty od modré se k ničemu vážnějšímu nedostala.

25:53
    Račuk dojel kadaňské vyhození a ušetřil v útočné třetině potřebné vteřinky z Charouskova trestu.

25:12
    Nejproduktivnější hráč Kadaně Jiří Charousek je vyloučen na dvě minuty za držení.

25:07
    Po Pabiškově objetí branky drží puk ve své moci Matúš Kostúr.

24:32
    Filip Hanták vyhrál buly a Martin Szakal vypáli puk na Willa, ten byl opět připraven.

24:29
    Will drží Kůsovu střelu. Vhazuje se po pravici boleslavského brankáře.

23:49
    Stehlíkovu žabku žádný z jeho spoluhráčů netočoval, a tak se píská domácí zakázané uvolnění.

22:40
    Charousek vypíchl puk hostující obraně, ale Račuk ho už následně svou přihrávkou nenašel.

22:16
    Hammerbauerovu přihrávku ztečoval Lukáš Novák do ochranné sítě nad brankou.

21:42
    Hantákovo nahození raději Will přidržel.

21:21
    Útočná snaha domácích je zastavena kvůli ofsajdovému postavení.

20:40
    Puk končí mimo hrací plochu po odrazu od mladoboleslavského hráče.

20:07
    Boleslav zahajuje třetinu zakázaným uvolněním.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:17.

Viděli jsme vyrovnanou první třetinu. Oba týmy měly pár vážnější šancí na vstřelení první branky zápasu, ale ani jedné straně se to nepovedlo a tak je stav bezbrankový.

20:00

19:51
    Stehlík kontroluje puk za brankou Matúše Kostúra a nikam už s nežene.

19:20
    Toman založil další akci svého celku, ta ale neměla delšího trvání. U puku jsou opět domácí hráči.

18:10
    Jan Starý trefil pouze Kůsovu hůl a domácí tak vyhazují touš do středního pásma.

17:48
    Oba celky jsou v plném počtu.

17:10
    Díky Račukově individuální akci jsou domácí nastěhováni před Willem.

16:29
    Útok Mladé Boleslavi je přerušen, kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:48
    Nyní jsou zároveň vyloučeni Petr Jíra (KAD) a Milan Toman (MBL). Oba hráči dostávájí menší tresty za sekání.

15:45
    Kůs trefil pouze připraveného Willa.

14:25
    Mladá Boleslav zahrává puk na zákazané uvolnění.

14:15
    Nahození ze středního pásma od Jana Hammerbauera podržel Will ve své výstroji.

13:47
    Kadani se nedaří, kvůli napadání hostů, dostat puk z vlastní třetiny.

12:33
    David Výborný si vytáhl Kostúra z brankoviště, ale už nedokázal usměrnit kotouč za jeho záda.

11:57
    Nouzovu střelu po ledě vyrazil Kostúr mimo svou klec.

11:32
    Vhazování po pravici Willa.

11:02
    Charousek hledal před brankou najíždějící spoluhráče, ale ani jeden z nich ale nedokázal usměrnit puk za Willova záda.

10:00
    Se střelou Szkala měl Will menší problémy, ale jeho spoluhráči odehráli puk do bezpečí.

09:01
    Nejprve Charousek trefil pouze připraveného Willa a vzápětí dohrál u mantinelu Milan Toman (MBL) Nicolase Hlavu a dostává dvě minuty za krosček.

07:40
    Po Musilově přihrávce z pravého kruhu minul Lenc kadaňskou branku!

07:26
    Po Protivného nahození, které přeletělo branku, se dostala Boleslav do značného tlaku, z čehož vyplynulo další vhazování před Kostúrem.

06:09
    Broš vyhrál buly a Bohunický vyslal pokus na domácí branku. Kostúr podržel puk v lapačce.

05:30
    Kůsovo střelu ztečoval do plexiskla Toman.

04:50
    Po menším tlaku domácí Kadaně zahrávají hosté z Boleslavi na zakázané uvolnění.

03:27
    Szakalovo nahození vyrazil Will mimo svojí klec a hosté tak neměli s tímto pokusem Kadaně žádné problémy.

02:18
    Po soubojích o puk u hrazení vypálil od modré čáry dělovku Nouza ale trefil pouze betony Matúše Kostúra.

01:50
    Po Vrbatově přihrávce střílel z mezikruží Nouza ale trefil pouze domácího beka.

01:10
    Domácí vyhráli vhazování před vlastní brankou, vyhodili puk a hosté tak musejí začít až od Willa.

00:33
    Marek Račuk (KAD) si jde hned v úvodu odpykat dvouminutový trest za nedovolenou hru vysokou holí.

00:01

Oba celky už jsou na ledové ploše, za chviličku bude vhozeno úvodní buly. Domácí nastupují v bílé kombinaci a hosté z Mladé Boleslavi oblékli černé dresy.

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Prošek, Stehlík, Dobrovolný, Szakal, Havel, Pelc – Račuk, Charousek, Hlava – Lehnert, Kůs, Jíra – Ton, Hanták, Chrpa – J.Novák, L.Novák, Hammerbauer

BK Mladá Boleslav: Will (Valent) – Pojkar, Toman, Ovčačík, Protivný, Němeček, Bohunický, Kurka – Kubica, Broš, Klimenta – Lenc, D.Výborný, Pabiška – Nouza, Vrbata, Musil – Starý, Frolík, Demel

Rozhodčí: Lukáš Bejček – Milan Svoboda, Štefan Belko.

Kadaň v probíhající sezóně:

Kadaň se aktuálně nachází na deváté přičce. Z 27 mistrovských zápasů vybojovali hokejisté s logem Sportovního klubu na hrudi 34 bodů. Tedy o třicet méně než jejich nynější soupeř. Svěřenci trenéra Soudka vyhráli letos 10 zápasů z toho 9 v základní hrací době. Ze sedmnácti porážek se jich pět zrodilo až po šedesáti minutách. V posledních dvou kolech se ale Kadani nedařilo. Ze dvou derby, proti Mostu a Ústí n/L, získali pouze jeden bod za porážku po nájezdech v Mostě.

Mladá Boleslav v probíhajícím ročníku:

Pohled do tabulky je pro příznivce Bruslařského klubu jistě příjemný. Mladá Boleslav jí s 64 body jasně vévodí. Z 27 zápasů dokázala 21 vyhrát, z toho jeden až po normální hrací době. Porážek dosud zaznamenala 6, z toho dvě po prodloužení. Do branek soupeřů nasázela neuvěřitelných 118 branek, sama inkasovala pouhých 51. Rozdíl mezi vstřelenými a inkasovanými góly tak činí celých 67 branek.

Minulé kolo z pohledu obou týmů

Mladá Boleslav v sobotu na domácím ledě přivítala Šumperk. Skóre otevřel ve 4. minutě Výborný, jenž Štůralu překonal střelou z ostrého úhlu. Druhý gól domácích vstřelil ve 16. minutě Lenc. Knockout Boleslav Salithu zasadila v úvodu druhého dějiství. Ve 23. minutě se podruhé trefil Výborný, o minutu později pečetil Demel. Více než dvě tisícovky diváků tak viděly výhru domácích 4:0.

Kadaň zajížděla do Ústí nad Labem. Sedm stovek diváků ve Zlatopramen aréně se úvodní branky dočkalo až v 51. minutě, Kostúra překonal Kloz. Uběhlo sotva pár vteřin a Lvi vedli 2:0, trefil se Vávra. Třetí a poslední gól Slovanu vstřelil o tři minuty později Baránek. Kadaň nevstřelila ani jednu branku a prohrála 3:0

Vítám vás u on-line přenosu ze zápasu 27.kola mezi Kadaní a Mladou Boleslaví. Samotné utkání začíná v 17:30.

Marcel Holl

Góly a asistencie: 35. Hlava (Mazanec) – 37. Toman (Výborný, Pabiška), 52. Broš (Klimenta, Ovčačík), 57. Lenc (Klimenta)

SK Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Mazanec, Opalek, Prošek, Stehlík, Dobrovolný, Szakal, Havel, Pelc – Račuk, Charousek, Hlava – Lehnert, Kůs, Jíra – Ton, Hanták, Chrpa – J.Novák, L.Novák, Hammerbauer

Rozhodca: Lukáš Bejček – Milan Svoboda, Štefan Belko