Vítkovice – Litvínov 1:2 (po pr.) | Zlín – Sparta Praha 6:5 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:1 (po pr.)
Hradec Králové – Liberec 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:0 (kon.)
Berani Zlín
6:5 (1:4, 4:1, 1:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 29.11.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

59:29
    Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za zdržování hry. Zlínský obránce vyhodil kotouč do hlediště, Sparta hraje 6na4.

56:07
    Přesilová hra pro hokejisty Sparty. Vyloučen je domácí Jaroslav Balaštík (ZLN)

53:32
    Zlín bude hrát minutu a 45 vteřin přesilovou hru pět na tři. Vyloučen je Radek Phillip (SPA)

53:17
    Vyloučn je hostující Jan Švrček (ZLN) 2 minuty za hákování.

46:56
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za podražení.

36:57
    Výhoda přesilové hry pro hokejisty Sparty. Obránce Petr Zámorský (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

31:13
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za hákování.

23:56
    Veliká šance pro Zlín k vyrovnání. Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za podražení.

15:42
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty hrubost – Jan Švrček (SPA) 2 minuty hrubost. Radek Phillip (SPA) 2 minuty za hrubost. Zlín bude hrát přesilovou hru pěti proti třem.

14:45
    Vladimír Sičák (SPA) 2 minuty za držení.

10:19
    Ivan Rachůnek (SPA) 2 minuty za hrubost. Rachůnek to přehnal s tvrdostí na Horčičkově brankovišti a je za to následně potrestán dvěma minutami.

7:33
    Přísné vyloučení na straně domácích. Předchozí zákrok na Kubiše odpískán nebyl a tak zlínský útočník lehce oplácel, rozhodčí ho okamžitě posílají na trestnou lavici. Sparta si tak zahraje druhou přesilovou hru. Oba celky jsou zatím v přesilovkách stoprocentní.

4:07
    Petr Leška při své otočce lehce přizvedl hůl a nejspíše zasáhl Krejčíka do obličeje. 2 minuty pro zlínského útočníka za vysokou hůl. Sparta tak bude hrát přesilovou hru pěti proti čtyřem. Horčička si možná poprvé osahá kotouč.

3:48
    Vladimír Sičák (SPA) 2 minuty hrubost.

3:48
    Jiří Ondráček (ZLN) 2 minuty hrubost.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 4. Tesařík (Honejsek, Holík), 21. Honejsek (Čajánek), 23. Balaštík (Leška, Veselý), 25. Leška (Veselý), 26. Čech, 59. Zámorský (Leška) – 5. Pilař (Ton), 9. Rolinek (Hlinka, Ton), 18. Švrček (Krejčík), 19. Pilař (Hlinka, Klimek), 38. Pech (Kubát, Krejčík)

Berani Zlín: Horčička (19. Štůrala) – Tesařík, Řezníček, Marušák, Matějíček, Urbanec, Zámorský, Horák – Köhler, Čech, Čajánek – Leška, Ondráček, Kubiš – Honejsek, Melenovský, Holík – Veselý, Sedláček, Balaštík.
    HC Sparta Praha: Král (26. Pöpperle) – Krejčík, Pilař, Kubát, Švrček, Phillip, Sičák, Gregořek – Rolinek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – Rachůnek, Přibyl, Klimek – Rachůnek, Simon, Forman.

Rozhodca: Pešina, Kalivoda – Hejl, Kajínek