Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 17.11.2013, 11:00 • Metallurgs Sports Palace, Novokuzneck (Rusko) • KHL

56:04
    Je tu ďalšia presilová hra pre Torpedo. Na dve minúty si za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť domáci Galimov.

53:56
    Torpedo si zahrá v početnej výhode. Domáci Kurepanov obdržal 2 plus 10 minútový trest za napadnutie na oblasť hlavy a krku.

46:24
    Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za faul kolenom odchádza sadnúť hosťujúci Sentjurin.

41:50
    Sily na ľade sa na krátku chvíľu vyrovnajú. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Wolski.

40:39
    Hostia si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Mäntylä.

39:21
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie v strednom pásme odchádza sadnúť domáci Lapenkov.

34:55
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Mitrjakov sa previnil jasným podrazením, za ktoré obdržal dvojminútový trest.

31:46
    Domáci Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Hosťujúca hráčska lavica obdržala tímový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, ktorý si odchádza odsedieť Žarkov.

12:19
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si tentokrát za hákovanie odchádza sadnúť domáci Vladislav Kartajev.

11:49
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Vjačeslav Kuljomin.

05:52
    Domáci Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Vladimir Denisov.

Góly a asistencie: 6. Kartajev (Giroux) – 19. Paršin (Salminen), 26. Žarkov (Hodgman), 36. Immonen (Paršin, Salminen), 42. Valentenko (Wolski)

Metallurg Novokuzneck: Hovinen (42. Sorokin) – Martynov, Arzamascev, Mäntylä, Aksjonenko, Giroux, Kuklev, Kanarsky, Kapotov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Garejev, Kartajev, Kosourov – McLean, Valuisky
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Maškovcev) – Hietanen, Bernatsky, Grigorjev, V. Denisov, Valentenko, Chomitsky, Belochvostikov – Galuzin, Potapov, Kuljomin – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Žarkov, Sčastlivy, Sentjurin – Jamkin.

Rozhodca: Jakov Dejev, Alexej Ravodin – Alexej Koposov, Alexander Otmachov