Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Viťaz Moskovská oblasť
Nedeľa 17.11.2013, 07:00 • Platinum-Arena, Chabarovsk (Rusko) • KHL

58:43
    Chabarovsk si v závere tretej tretiny zahrá presilovú hru. Na dve minúty si za faul kolenom odchádza sadnúť Golovkov, ktorý sa poriadne hnevá.

53:35
    Viťaz Podolsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Vladimir Loginov.

45:47
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť domáci Litovčenko.

39:05
    Viťaz Podolsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci obranca Alexander Loginov.

37:03
    Hokejisti Chabarovska si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť hosťujúci Golovkov.

29:28
    Na rad prichádzajú vylúčenia na oboch stranách. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť domáci Petružálek a na dve minúty za hrubosť hosťujúci Kokšarov.

17:27
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si tentokrát odchádza sadnúť hosťujúci Branislav Mezei, ktorý sa previnil nekompromisným krosčekom.

16:00
    Aj hokejisti Podolska si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť domáci kapitán Dmitrij Tarasov.

10:59
    Domáci Chabarovsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť hosťujúci útočník Ivan Ivanov.

Góly a asistencie: 9. Dubinin (Klimčuk), 25. Petružálek (Korotkov), 37. Petružálek (Reese), 38. Muršak (Šiškanov, A. Loginov) – 45. Šitikov (Klimenko, Kokšarov), 58. Afinogenov

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – A. Loginov, Salcido, Sedunov, V. Loginov, Reese, Bykov, Terjajev – Tarasov, Korotkov, Petružálek – Muršak, Šiškanov, Stepanov – Lugin, Junkov, Litovčenko – Dubinin, Smurov, Klimčuk.
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivančik) – Chafizulin, Pyett, Rozin, Mezei, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Korovkin – Klimenko, Šitikov, Kokšarov – Soloduchin, Iggulden, Afinogenov – M. Mamin, Makejev, Ivanov – Vorobjov, Ziazov, Makarenko.

Rozhodca: Sergej Gusev, Rafael Kadyrov – Dmitrij Parfjonov, Alexander Sysujev