Chabarovsk – Kazaň 6:3 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 5:0 (kon.) | Novokuzneck – D. Moskva 3:4 (kon.)
Novosibirsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Doneck 2:1 (kon.) | Ufa – Záhreb 2:3 (kon.)
Čeljabinsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Nižnekamsk – S.Moskva 5:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:0 (kon.)
Riga – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Jekaterinburg 3:1 (kon.)
Lev Praha
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Piatok 15.11.2013, 19:00 • Tipsport Aréna, Praha • KHL

56:56
    Obrovská príležitosť sa teraz naskytá domácim! Tí si zahrajú 4-minútovú presilovú hru, pretože po Savinainenovom faule tečie Řepíkovi krv!

53:17
    A teraz prídu ťažké chvíle pre hráčov pražského celku. Řepík poslal puk z obranného pásma do hľadiska začo putuje na dve minúty na tresnú lavicu. Hostia majú príležitosť dostať sa do vedenia pár minút pred koncom tretej tretiny.

31:45
    Presilovka domácich končí, po tom čo Martin Ševc podrazil Dixona. Všetko to však začalo strateným pukom v podaní dua Klepiš-Novotný.

29:57
    Gusev teraz putuje na trestnú lavicu za sekanie, keď po odpískaní dobiedzal do Petriho Vehanena. Lev si tak zahrá presilovku.

25:30
    Domáca lavička spravila obrovskú chybu, keď bolo hráčov v červenom drese na ľade až šesť. Trest si odsedí Jiří Sekáč.

19:00
    Český hráč v službách Jugry Marek Trončinský odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Domáci tak dostávajú príležitosť na vyrovnanie.

14:39
    Martin Ševc odchádza na trestnú lavicu a hostia si tak zahrajú prvú presilovku.

Roland Hric

Góly a asistencie: 29. Sekáč (Ševc, Mäenpää), 58. Oystrick (Sekáč) – 8. Savinainen (Starosta)

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O´Byrne, Mikuš, Humphries – Ridderwall, Azevedo, Klepiš – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Birner, Novotný, Řepík – Matai, Cingel, Pacovský
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kukin) – Chvostov, Šefer, Trončinský, Pepeljajev, Starosta, Sokolov, Ďakov, Petrov – Sitnikov, Žukov, Kňazev – Savinainen, Dixon, Smoleňák – Chlyncev, Krysanov, Buljanskij – Gusev, Gorbunov, Plotnikov

Rozhodca: Beljajev, Olenin – Zacharenko, Pavlov